Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji

autor: Redakcja » 20 mar 2018, 18:05

Szare ściany i szara podłoga w mieszkaniu może się wydawać pospolita, nudna i przytłaczająca. Nic mylnego bo szary we wnętrzu podbija serca wielu Pola Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji >>
Redakcja

agatako
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2017, 14:26
Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji

autor: agatako » 20 mar 2018, 18:05

Totalna szarość wygląda świetnie. Mam tak w salonie, ściany w tym kolorze i drewniana podłoga z parkietlux także. Ten sam odcień, różne faktury i materiały. Bardzo nowocześnie i stylowo.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji

autor: PawełNM » 26 mar 2018, 15:31

Na pewno jest to bardzo ciekawa opcja. Niemniej jednak sam chętniej sięgam po zdecydowanie naturalne motywy. W związku z czym tak bardzo do gustu przypadła mi oferta, dostępna w Eurohouse https://eurohouse.com.pl/kategoria-produktu/produkty/podlogi-drewniane/ . Mamy tam możliwość wyboru spośród bardzo wielu propozycji podłóg i na pewno nie musimy obawiać się o ich jakość wykonania.

onthego123
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 mar 2018, 9:20
Re: Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji

autor: onthego123 » 28 mar 2018, 20:28

Tak trzeba przyznać, że pomimo tego, że szary kojarzyć się może z czymś negatywnym, to czasami potrafi mile zaskoczyć :P Jeżeli chodzi o podłoże w pomieszczeniach, to u mnie praktycznie wszędzie poza łazienkę rządzi podłoga zamówiona u drexpol.com.pl. Wracając do odcieni szarości, to w salonie mam podłogę Kahrs Dąb Sture, w której każda deska jest ręcznie ryflowana, a odcienie szarości dodają całemu mieszkaniu unikatowości :)

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji

autor: e-Rzecznik_Magnat » 08 kwie 2018, 21:38

Wybierając kolorystykę ścian i podłóg często zapominamy, że ma być ona tłem dla wyposażenia i dodatków. Myśląc o każdym z elementów oddzielnie popełniamy podstawowy błąd, bo o aranżacji pomieszczenia powinniśmy myśleć jak o kompozycji, uwzględniając w niej wszystkie kolory, formy i faktury. Kolor szary jako kolor podłóg i ścian jest bardzo dobrym tłem i dlatego stosowanie takiej jednolitej kolorystyki to I dobry i bezpieczny pomysł.
08-04-2018-02.png

08-04-2018-01.png

08-04-2018-03.png


Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Magnat

INTER DOOR
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2018, 10:37
Re: Szare ściany i szara podłoga we wnętrzu. Galeria inspiracji

autor: INTER DOOR » 27 kwie 2018, 12:07

Szarość jest ponadczasowa, a przede wszystkim pasuje do niej każdy inny kolor. Kiedy znudzi nam się stonowane, klasyczne wnętrze, za pomocą kolorowych dodatków możemy bardzo łatwo nadać mu intensywności! Żeby wystrój był dopracowany, odpowiednio dobierzmy również drzwi. Może np. wykończone szarością i z ukrytą ościeżnicą, a więc takie, które "wtopią" się w ścianę? To bardzo nowoczesne i oryginalne rozwiązanie! Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: [więcej informacji poprzez PW]


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów