Gdzie zostawić samochód?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

forbud
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 paź 2017, 1:13
Gdzie zostawić samochód?

autor: forbud » 23 mar 2018, 13:05

Szukam miejsca, parkingu gdzie mógłbym zostawić swoje auto na czas urlopu za granicą. Najlepiej strzeżony i nie za drogi no i blisko lotniska w Krakowie Balicach. Macie może jakieś już sprawdzone?

Miras79
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 24 sty 2015, 17:03
Re: Gdzie zostawić samochód?

autor: Miras79 » 23 mar 2018, 15:40

W Balicach jest kilka parkingów ale chyba najtaniej zaparkujesz na parkingu Parkuj Go na ul.Krakowskiej. To sprawdzony, prywatny parking przy lotnisku w Balicach. Ja u nich zawsze zostawiam auto na czas wylotu. Termin parkowania możesz zarezerwować przez internet albo telefonicznie. Po zostawieniu auta obsługa podwozi pod terminal (oczywiście także odbierają). Jak lecisz na 2 tyg to za postój zapłacisz 82 zł

Natan21
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2016, 10:34
Re: Gdzie zostawić samochód?

autor: Natan21 » 12 wrz 2018, 9:46

Jeśli chodzi o parkingi przy lotnisku to jest to bardzo dobre rozwiązane. Sam kiedyś wyjeżdżałem w daleką podróż i zostawiłem auto na parkingu długoterminowym https://orangeparking.pl/ Wszystko bezpieczne i bez problemowe.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Gdzie zostawić samochód?

autor: budowa876 » 29 paź 2018, 6:38

Jeśli natomiast mowa o samochodach, to jakie marki sż poniekąd przez Was ubóstwiane? Ja uważam, że nieźle sprawdzają się samochody marki BMW i dlatego, gdy będę szukać swojego autka pierwszym miejscem, do którego zajrzę będą salony bmw.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Gdzie zostawić samochód?

autor: anik92 » 25 kwie 2019, 20:18

ja osobiście mogę Ci polecić www.parkinga1pyrzowice.pl


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Gotowe projekty domów