Uwaga poszukuję ludzi głównie podwykonawców którzy zostali oszukani przez SBN Capital Development

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mart339
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2018, 16:00
Uwaga poszukuję ludzi głównie podwykonawców którzy zostali oszukani przez SBN Capital Development

autor: Mart339 » 20 mar 2018, 16:06

Witam
Tak jak w temacie poszukuję firmy, osoby prywatne oszukane przez prezesa spółki SBN Capital Development w celu złożenia zbiorowego pozwu i zakończenia serii oszustw jakich dopuszcza się ta firma. Wszelkie wiadomości na priv. pozdrawiam

V20001
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2018, 13:37
Re: Uwaga poszukuję ludzi głównie podwykonawców którzy zostali oszukani przez SBN Capital Development

autor: V20001 » 02 lis 2018, 13:43

witam
złodziej sbn wisi mi mase pieniędzy, mam kontakty do kilku innych uczestników 9 podwykonawców) budów na Tragowej w Ząbkach jak i markach na Zagłoby, oraz na gajowej w Zabkach.

mam wygrane sprawy,
sprawa prowadzona przez Darka.K nie mam wiadomości aby cos się ruszało do przodu, a podwykonawcy sa potrzebni deweloperwoi jako świadokowie, wątpie aby ta droga otrzymali przynajmniej wyroki zasądzające


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów