Kredyt na remont

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Kredyt na remont

autor: Zami » 18 gru 2017, 5:27

Gdzie braliście kredyty na remont lub budowę domu? Korzystaliście z oferty kredyt123? Zastanawiam się nad nią

Emkaolka0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2017, 10:07
Re: Kredyt na remont

autor: Emkaolka0 » 18 gru 2017, 13:01

Ja co prawda myślałam o kredycie na budowe domu jednak trochę nas to przerosło i zdecydowaliśmy się na odremontowanie naszego starego mieszkania. Własnie skorzystaliśmy z opcji pożyczki od firmy Kredyt123. Co do kredytu hipotecznego nie mogę Ci doradzić ale takie mniejsze kredyty na remont to jak najbardziej tam możesz brać

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Kredyt na remont

autor: Domator38 » 30 gru 2017, 10:01

Ja jeszcze nie miałem okazji korzystać ze wspomnianej przez Ciebie firmy kredyt123, jednak opinie o niej są naprawdę dobre, więc dokładnie zapoznałem się z ofertą na ich stronie i muszę przyznać, że wypada naprawdę dobrze na tle innych, konkurencyjnych firm. Akurat temat jest dla mnie jeszcze świeży, bo zupełnie nie przewidywałem, że kredyt na remont będzie konieczny, ale wiadomo jak to jest, doszło nam kilka dodatkowych rzeczy do zrobienia, zmieniamy trochę wcześniejsze zastosowanie pokoi i pieniądze będą tutaj niezbędne, żeby nie odkładać tego na kolejne kilka lat.

brzostek
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 07 maja 2017, 12:24
Re: Kredyt na remont

autor: brzostek » 03 sty 2018, 10:59

Robiąc remont skorzystałem z kompleksowej usługi firmy, która była wykonawcą. Dobrali mi odpowiedni kredyt. Fajna opcja, aczkolwiek nie każda firma ma tego typu usługę niestety. Bardzo wygodna sprawa:)

mino098
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:53
Re: Kredyt na remont

autor: mino098 » 20 sty 2018, 19:30

Ja tam specjalnie nie znam się na remontach, bo niedawno kupiłem mieszkanie. No nie, aż tak bogaty nie jestem. Wzięliśmy kredyt mieszkaniowy w banku raiffeisen. Za własną kasę stać byłoby nas tylko na budę dla naszego psa. :lol:

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Kredyt na remont

autor: DarkElf » 21 sty 2018, 0:02

Niektórzy ludzie, remontują domy jeszcze z tego co im z hipotecznego zostało... :D

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Kredyt na remont

autor: bobik5 » 27 sty 2018, 12:02

Sąsiad chwalił się, że wziął u nich kredyt hipoteczny. Stwierdził, że najlepsza oferta na rynku. Zaciekawiłem się tym tematem, bo nigdy nie wiadomo kiedy sam będę potrzebował takie gotówki. Warto wiedzieć gdzie w razie potrzeby się zapożyczyć. I musze przyznać, ze faktycznie oferta atrakcyjna, bardzo przejrzysta i klarowna.

maurycy55
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2018, 0:03
Re: Kredyt na remont

autor: maurycy55 » 28 sty 2018, 12:42

A słyszeliście o Profi Credit? Zainteresowała mnie ich oferta, ale przez wpisy na forum finansowym nie wiem czy to dobry pomysł. Ktoś o nich słyszał? Wiecie coś więcej?

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Kredyt na remont

autor: arek_ch » 01 lut 2018, 0:09

Nie mając wystarczającej zdolności kredytowej można mieć trudności z pozyskaniem kredytu w banku. Na szczęście zawsze można zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Tym bardziej, że na rynku nie brak firm, które zajmują się pośrednictwem pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jedną z nich jest CONCASH.

mino098
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:53
Re: Kredyt na remont

autor: mino098 » 03 lut 2018, 14:42

Wejdź na stronę banku Raiffeisen i znajdziesz tam kilka kredytów gotówkowych na różnych warunkach i różnej wysokości. Myślę że nie będzie problemu z dopasowaniem właściwego.

RemontyDlaKazdego
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2018, 10:04
Re: Kredyt na remont

autor: RemontyDlaKazdego » 27 lut 2018, 10:11

Myślę, że nie ma takiej potrzeby, akurat można wszystko co związane z remontem wykonać po kolei i stopniowo, decydując się na usług i dobrej firmy. Zerknijcie do nas :)

komputerowy22
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lut 2018, 15:59
Re: Kredyt na remont

autor: komputerowy22 » 01 mar 2018, 13:54

Lepiej nie zaciągać takich kredytów w firmach pożyczkowych tylko udać się do banku. Jest wiele ofert na rynku i żeby się nie pogubić dobrze jest poszukać w internecie rankingów, porównań itp. Ze swojej strony mogę polecić comperia.pl/kredyty_gotowkowe

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Kredyt na remont

autor: Arinue » 02 mar 2018, 18:58

Ta, kredyt, żebyś z torbami poszedł...

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Kredyt na remont

autor: rozalia » 09 mar 2018, 7:18

Kredyt na remont to kiepski pomysł, znałam takich, co to brali, a potem nie wyremontowali nic :d za to zostali z długiem

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: Kredyt na remont

autor: Mayenna » 09 mar 2018, 9:36

Ja ogólnie jestem sceptyczny wobec tego, żeby brać kredyt na taką potrzebę jak remont. Myślę, że wystarczy regularnie oszczędzać, aby mieć pieniądze po kilku miesiącach wystarczające, aby pokusić się o remont. Jeśli jednak ktoś jest zdecydowany, to uważam, iż lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z takiej oferty jak kredyt gotówkowy. Wiecie, banki jednak są o wiele bardziej profesjonalnymi instytucjami niż firmy pożyczkowe, podlegają ściślejszym rygorom prawnym i dzięki temu można liczyć na większą rzetelność z ich strony.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów