Dzielnica Ursus - Warszawa ???

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kacper24
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2018, 16:02
Dzielnica Ursus - Warszawa ???

autor: Kacper24 » 27 sty 2018, 16:06

Cześć, zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Warszawie, może na Ursusie :)
Co sądzicie o tej dzielnicy? Dlaczego zdecydowaliście się tu zamieszkać?, plusy i minusy Ursusa, czym się kierować i na co uważać. Nie znam nikogo z Ursusa dlatego piszę tutaj, z góry dzięki :)

domin11
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 20 wrz 2017, 15:47
Kontaktowanie:
Re: Dzielnica Ursus - Warszawa ???

autor: domin11 » 30 sty 2018, 11:01

Docelowo najlepiej kupić dom ale na razie potrzebne jest mieszkanie blizej centrum no i finansowo to wyjdzie lepiej, pozniej mozna mieszkanie wynajac. Na razie najbardziej podoba mi się Miasteczko Wawer, maja najladniejsze meiszkania, zarówno dla rodziny, dla mnie i pozniej na wynajem np za 15 lat, okna z widokiem na las, osiedle w fajnej lokalizacji, szybki dojazd do centrum na uczelnie do pracy gdziekolwiek.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Dzielnica Ursus - Warszawa ???

autor: Bartłomiej26 » 30 sty 2018, 17:21

Ursus? Nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł. Może zerknij na oferty z Woli? Ostatnio sporo się tam dzieje. Jedna z ciekawszych inwestycji to ta: apartamenty na Woli Art Deco Wola.
Czas na zmiany!

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Dzielnica Ursus - Warszawa ???

autor: malina32 » 12 lut 2018, 16:29

Myślę że Wola i Ursus to są niezłe lokalizacje, Wola ma dodatkowo wielki atut jakim jest metro, też biorę pod uwagę tylko te mieszkania w jego pobliżu jak np osiedle Nowy Targówek

maxhax
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:07
Re: Dzielnica Ursus - Warszawa ???

autor: maxhax » 27 lut 2018, 12:08

Do Ursusa masz średni dojazd do centrum, najszybciej to chyba pociągiem. Kilka razy do factory tam próbowałem dojechać to trochę czasu zmarnowałem. Braciak mieszka na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej, to drugi koniec Wawy ale uważam, że lepsza komunikacja z centrum no i sama dzielnica jest bardziej zadbana, masz galerię północną w okolicy chociażby

Mikos88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 13 wrz 2022, 13:11
Re: Dzielnica Ursus - Warszawa ???

autor: Mikos88 » 13 mar 2023, 14:55

Zasadniczo nieco nietypową formę działania ma serwis Wynajem22, który gromadzi ogłoszenia o mieszkaniach, ale nie jest jak biuro nieruchomości typowe, ale funkcjonuje na takiej zasadzie, że oferuje dostęp do ogłoszeń po dokonaniu opłaty 300 zł.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów