Oryginalne półki na książki

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Administrator
forumbudowlane.pl
Posty: 265
Rejestracja: 21 lut 2003, 13:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Oryginalne półki na książki

autor: Administrator » 02 maja 2011, 1:32

Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z dużą ilością książek, wazonów lub innych bibelotów przedstawiamy.... Przeczytaj temat >>
Pozdrawiam,
Admin

Awatar użytkownika
Cellaio
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 sty 2011, 12:37
Kontaktowanie:
Oryginalne półki na książki

autor: Cellaio » 02 maja 2011, 1:32

http://www.cellaio.pl - polecam ;)
Niezwykle wytrzymałe, grube, nowoczesne, proste, lekkie, półki i biblioteczki na książki jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na polskim rynku.

rzaba9
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:12

autor: rzaba9 » 02 gru 2011, 12:33

Potwierdzam jako zadowolona klientka :) Państwa biblioteki są niesamowite. Takie grube, proste przez co niezwykle nowoczesne i ponadczasowe. Jestem mega zadowolona :) Moja koeżanka też :) Meble cellaio wszędzie i wszystkim polecam :) Tutaj też :)

non-paris
Re: Oryginalne półki na książki

autor: non-paris » 13 lis 2013, 11:24

Faktycznie grube macie te regały, nie wiem czy coś takiego pasuje do każdego wnętrza. W sumie to kwestia gustu. Osobiście posiadam bardzo nietypowy regał na książki, bardzo podobny do tego na zdjeciu: Obrazek . generalnie mam pełno półeczek na których leży cała moja książkowa kolekcja, a schowki służą do przechowywania rzeczy, które nie bardzo nadają się na dekoracje a są potrzebne pod ręką :)

kasiap2
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2016, 13:39
Re: Oryginalne półki na książki

autor: kasiap2 » 06 maja 2016, 9:25

Witam, ja kupuje polki ze strony niewidzialnapolka.pl polecam nawet mozna sie dogadac przy wiekszej ilosci

SKalum
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 09 maja 2015, 20:12
Re: Oryginalne półki na książki

autor: SKalum » 10 maja 2016, 9:39

My półki na książki sami skręcamy, zamawiamy płyty docięte i sami skręcamy.

krysiu
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:02
Re: Oryginalne półki na książki

autor: krysiu » 10 maja 2016, 10:18

Może być oryginalna, ale ważne też żeby była funkcjonalna... dla mnie to ważne kryterium :)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Oryginalne półki na książki

autor: malaka » 11 maja 2016, 13:42

Trzeba też pamiętać o tym, że książki należy odpowiednie przechowywać. I nie każda designerska półka się sprawdzi.

riksto
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 09 maja 2013, 11:39
Re: Oryginalne półki na książki

autor: riksto » 30 mar 2017, 13:34

Mam dużo książek i ciągle brakuje mi na nie miejsca. Myślałem o zakupie kilku dodatkowych regałów. Zastanawiam się nad metalowymi, ponieważ są wytrzymałe a i przy okazji ciekawie wykonane. Całkiem inaczej niż półki drewiane. Na stronie met-baj.com.pl jest kilka rodzajów takich regałów i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Korzystał ktoś może z takich? Albo mógłby polecić coś podobnego?

maciusss
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 mar 2017, 13:48
Re: Oryginalne półki na książki

autor: maciusss » 30 mar 2017, 13:52

Ja polecam stronę na której masz cały sprzęt AGD i RTV Licytujesz od 0zł i zawsze to tańsze rozwiązanie :D polecam sam licytuje i udaje mi się zgarniać sprzęt za groszę :)

magda123
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 05 paź 2015, 12:04
Re: Oryginalne półki na książki

autor: magda123 » 30 mar 2017, 14:19

najlepiej zamówić regały na wymiar u stolarza, przynajmniej dopasuje idealnie

Pantera26
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 16 cze 2015, 18:20
Re: Oryginalne półki na książki

autor: Pantera26 » 30 mar 2017, 14:52

To prawda najlepiej do stolarza by nam zrobił, ale też na blogach są fajne pomysły na tego typu rzeczy i można wykorzystać. Często też jest pokazane jak wykonać.

karolek256
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:32
Oryginalne półki na książki

autor: karolek256 » 25 lut 2018, 12:25

Gdybym ja miał dziś wybierać półki na książki to prawdopodobnie wybrałbym coś z modeli modułowych. Są bardzo uniwersalne, co dla mnie osobiście ma spore znaczenie. Oczywiście ważne żeby były ze sprawdzonych źródeł, jak choćby tu https://e-armet.pl/pl/c/Polki-modulowe/846 - wyglądają bardzo fajnie, znajomy ma takie i jest z nich bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 504
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Oryginalne półki na książki

autor: Złotowłosa » 14 lis 2019, 10:54

W poprzednim mieszkaniu ( które już zresztą sprzedałam) miałam regał który był robiony na zamówienie. Fajnie wyglądał, szczególnie że był połączony ze sztukaterią. Postanowiłam jednak w domu nie decydować sie na ponowną zabudowę z uwagi na to, że kosztowała mnie bardzo dużo kasy. Poza tym ograniczamy możliwości aranżacji. Zabudowy nie można tak łatwo przestawić.

W sklepie jest bardzo wiele oryginalnych propozycji mebli Zerknijcie sobie chociażby do Bihome. W sklepie mozna kupić meble od wielu ciekawych producentów:
Obrazek

Świetna jest taka drabinka.

ngdesign
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2019, 15:46
Re: Oryginalne półki na książki

autor: ngdesign » 20 lis 2019, 15:50

Jeżeli szukasz oryginalnych półek na książki w stylu industrialnym, zapraszam
na PW.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

Gotowe projekty domów