Zbiornik na ścieki z tworzywa sztucznego

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Scoobany
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:19
Zbiornik na ścieki z tworzywa sztucznego

autor: Scoobany » 24 lut 2018, 21:44

Czy zbiornik z tworzywa sztucznego sprawdza się jako przydomowe szambo? Chodzi mi konkretnie o coś takiego

Obrazek

Pojemność to 5 metrów sześciennych.

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Zbiornik na ścieki z tworzywa sztucznego

autor: aleksandra1977 » 05 kwie 2018, 19:41

Wiem, że część osób decyduje się właśnie na zbiorniki z tworzywa sztucznego do montażu szamba. Jednak uważam, że plastik nie jest tak trwały jak szamba betonowe. Zbiorniki z betonu są równie szczelnie ale też nie rozszczelniają się w trakcie użytkowania. Do tego są bardzo wytrzymałe na nacisk czy nawet zmiany temperatury. Gdybym miała wybierać to jednak zdecydowałabym się na szambo betonowe.

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Zbiornik na ścieki z tworzywa sztucznego

autor: Albatros348 » 14 maja 2018, 8:36

Powinieneś także pomyśleć o dodatku w postaci elementów pompowni. Armatura, układy sterowania, regulatory poziomu z oferty Inwap Haas mogą okazać się strzałem w 10. Koniecznie zainteresuj się ofertą od nich, gdyż proponowana przez nich jakość stoi na najwyższym poziomie. :)

Sklep-Instalgrunt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2018, 6:57
Re: Zbiornik na ścieki z tworzywa sztucznego

autor: Sklep-Instalgrunt » 17 maja 2018, 7:08

Akurat tak się składa, że pod tym kątem mamy duże doświadczenie i zajmujemy się tym na co dzień, Co do konkretnego zbiornika to ten z tworzywa sztucznego również się sprawdzi, pytanie raczej o to jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel, na jego zakup.


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów