Części do maszyn budowlanych

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: valdeko » 29 gru 2017, 12:06

Ze swojej strony mogę polecić firmę Rometplus, poszukajcie sobie w sieci. Oferują między innymi elementy do hydrauliki siłowej, a to wiadomo jest powszechnie wykorzystywane przy maszynach budowlanych czy rolniczych. Tam można wszystko praktycznie kupić więc to duży plus, bo wiadomo maszyny budowlane są po prostu różne.

saganek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:18
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: saganek » 29 gru 2017, 13:23

Też warto zwrócić uwagę na taką firmę, która regeneruje elementy hydrauliki siłowej. Do tego trzeba mieć i odpowiednich ludzi i oczywiście zaplecze techniczne, np. do obróbki metali. Sam korzystam z usług Skraw Met z Sopotu. Firma właśnie spełnia moje oczekiwania w tym zakresie.
always the sun

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: 1001narzedzi » 05 sty 2018, 9:14

Spokojnie znajdziesz niemal każdą część do maszyn budowlanych w sklepach internetowych i to w zdecydowanie niższej cenie, teraz dodatkowo masz sezon noworocznych wyprzedaży więc na pewno coś znajdziesz.

mkpunkt1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2018, 9:02
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: mkpunkt1 » 09 sty 2018, 9:05

Mi przydałyby się dobre opony używane poznań do takich maszyn. Muszę znaleźć jakąś firmę, chociaż widzę, że nie będzie łatwo.

Metaloteka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 sty 2018, 9:17
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: Metaloteka » 10 sty 2018, 9:22

Zależy jakich części dokładnie szukasz, natomiast również jestem zdania, ze wszystko możesz spokojnie znaleźć w sklepach internetowych lub na aukcjach, w tym także części używane w bardzo dobrym stanie.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: kosmo3 » 14 sty 2018, 19:21

Zamiast samemu bawić się w wymianę czy naprawdę, to lepiej skorzystać z profesjonalnego serwisu. Tutaj http://www.tekapolska.pl/cherry-service ... tarna-tpz/ jest namiar na taki. Mają ciekawą propozycję dopasowaną do potrzeb klientów.

teresa30
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:33
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: teresa30 » 23 sty 2018, 12:33

Nowe można bez problemu znaleźć w sklepach internetowych albo serwisach aukcyjnych, w szczególności używane. Tu https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/M ... -budowlany czasami pojawiają się aukcje ze sprzętem budowlanym, wyłącznie używanym, ale w bardzo dobrym stanie.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: MichalBudowniczy » 24 sty 2018, 22:08

Jeśli natomiast będziesz szukał dobrego serwisu maszyn możesz sprawdzić firmę helios-serwis.pl. Znają się na swojej profesji jak mało kto.

shain
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2018, 13:28
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: shain » 25 sty 2018, 13:35

Co myślicie o firmie OE Industry? Prowadzę własną hurtownię części do pojazdów budowlanych, zwłaszcza oświetlenia http://oeindustry.com/pl/oferta/pojazdy-budowlane/101-lampa-cofania-led . W związku z tym zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tą firmą. Wydaje mi się być rzetelną organizacją.

Daniel4321
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:17
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: Daniel4321 » 02 lut 2018, 15:27

Ostatnio miałem okazję zaopatrzyć się w niezwykle wysokiej jakości części do maszyn budowlanych, które zaoferowali mi XCMG- Europa. Części te pochodzą z fabryki maszyn XCMG i okazały się wspaniałym zamiennikiem. Tym sposobem moje maszyny wróciły do normalnej pracy, choć miałem obawy, że nie ma już dla nich nadziei.

HaleStudnicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2018, 9:31
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: HaleStudnicki » 13 lut 2018, 9:35

Witam Wszystkich na forum. W kwestii części zamiennych do maszyn budowlanych, polecam szukać ich w dobrych sklepach internetowych, tutaj bez wątpienia znajdziemy największy wybór oraz niższe ceny.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: heman » 24 lut 2018, 19:24

Części dobrej jakości znajdziecie w Czemarol z okolic Tarnowa. Mają też części do maszyn rolniczych i akcesoria, jak smary, oleje czy śruby. Firma terminowa, same części dobrej jakości.

maxmaj
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 31 sty 2018, 21:50
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: maxmaj » 27 lut 2018, 4:23

Jeżeli sam nie mógłbyś sobie poradzić z naprawą sprzętu, to zawsze możesz oddać go do serwisu w celu naprawy. Zostawiałem swoje maszyny niedawno u http://pilar.net.pl/ w Świdnicy i szybko się nimi zajmowali, nie czekałem zbyt długo na odbiór. Choć serwis wykonali dobrze, nie było się do czego przyczepić :)

Franek74
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: Franek74 » 28 lut 2018, 21:54

Jestem producentem pomp i polecam. Warto jednak zwracać uwagę na jakość produktu i trwałość. Ja do swoich pomp korpusy zamawiam ze sprawdzonej firmy www.dulawa.eu. Reklamacji nie mam.

wikkis
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2015, 16:38
Re: Części do maszyn budowlanych

autor: wikkis » 15 mar 2018, 15:28

W batprofi.pl oferują akumulatory do samochodów budowlanych i do maszyn budowlanych. To ważne, że jest tak właśnie zróżnicowana oferta, bo wiadomo zapotrzebowanie jest różne. Można zadzwonić, oni podpowiedzą, jaki akumulator nadaje się do akurat takiej maszyny.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów