Bliźniak na działce 400m2 pod Poznaniem

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
mikmar2
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2018, 1:47
Bliźniak na działce 400m2 pod Poznaniem

autor: mikmar2 » 23 lut 2018, 1:59

Witam. Chciałbym się z wami przywitać jako, że jest to mój pierwszy post i mam prośbę o ocenę oferty developera bliżniaka

Dom pod Poznaniem o powierzchni przypadającej na 1 lokal -103m2, usytuowany na działce o powierzchni 800 m/2 , na lokal przypada 400 m/2
Uzbrojenie pełne : gaz, prąd, kanalizacja, woda.
Domy wykończone do stanu deweloperskiego podwyższonego: ściany nośne i działowe beton komórkowy ( miedzy lokalami 36cm) ; dachówka betonowa;
UWAGA : pełne deskowanie dachu;
INSTALACJE - gazowe ogrzewanie (w łazienkach, kuchni, przedsionku, korytarzu - ogrzewanie podłogowe), kocioł kondensacyjny; wodno - kanalizacyjna podłączona do sieci gminnej, elektryczna, tynki wewnętrzne gipsowe; okna PVC z obustronnym kolorem - orzech, TRZYSZYBOWE oraz TRZYUSZCZELKOWE ; rolety w kolorze okien ( dwie z napędem elektrycznym), parapety zewnętrzne ceramiczne, drzwi wejściowe stalowe. Ocieplenie poddasza wełną o grubości 30 cm a ścian styropianem 14 cm , posadzki 15 cm a ściany fundamentów styropianem AQUA 10 cm. Ogrodzenie boczne i tylne w cenie. Taras wykonany z kostki typu pozbruk.

Link do rysunku:
https://otodompl-imagestmp.akamaized.net/images_otodompl/22763375_7_1280x1024_dom-w-lusowie-103m-2-nad-jeziorem-_rev005.jpg
https://otodompl-imagestmp.akamaized.net/images_otodompl/22763375_8_1280x1024_dom-w-lusowie-103m-2-nad-jeziorem-_rev005.jpg

Dajcie proszę znać czy po tym opisie jesteście w stanie ocenić wartość domu?
Z góry dziękuje

mikmar2
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2018, 1:47
Re: Bliźniak na działce 400m2 pod Poznaniem

autor: mikmar2 » 24 lut 2018, 13:52

Witam raz jeszcze. Może źle się wyraziłem. Nie chodzi mi o wartość domów ale z jakich materiałów i standardów developerskich, grubość ścian, dachu, deskowanie itp. Czy jest to korzystna oferta aby dom się nie rozpadl po 5 latach?


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 28 gości

Gotowe projekty domów