Transport mebli

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
SzymankiewiczK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 21 mar 2017, 10:13
Re: Transport mebli

autor: SzymankiewiczK » 23 sty 2018, 18:58

A co sądzicie o wysyłce mebli kurierem? Mam w planach remont i chcę sprzedać aktualne meble no i własnie nie wykluczam ich wysyłki. Tutaj https://www.szybkikurier.eu/kontakt-z-kurierem-geis sobie czytam o kurierach. W sumie to jak mebel jakiś ogromny nie jest, to nie powinno być problemu z wysyłką, co nie?

michał wolski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:45
Re: Transport mebli

autor: michał wolski » 23 sty 2018, 20:02

SzymankiewiczK pisze:A co sądzicie o wysyłce mebli kurierem? Mam w planach remont i chcę sprzedać aktualne meble no i własnie nie wykluczam ich wysyłki. Tutaj https://www.szybkikurier.eu/kontakt-z-kurierem-geis sobie czytam o kurierach. W sumie to jak mebel jakiś ogromny nie jest, to nie powinno być problemu z wysyłką, co nie?


Wszystko pewnie zależy od wagi. Może zdażyć się tak, że wartośćprzesyłki zaskoczy zarówno Ciebie, jak i nowego nabywce ;) Niedawno zamawiałem meble z IKEA i Agata meble. Nie wiem na jakiej podstawie wywalili ceny ( wystarczy że jesteś z poza danego miasta a cena rośnie kosmicznie). 80 km od IKEA dostawa niemal równa zamówieniu. Okazało się jednak że są firmy, które zbierają zamówienia przez neta i przywoża zamówione mebele do domu za połowe ceny transportu danych sklepów. Może z tego typu firmą sie skontaktuj - odszukaj gdzieś w swoim regionie. Ja z http://kupzikei.pl/ kożystałem.

kulig464
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:42
Re: Transport mebli

autor: kulig464 » 14 lut 2018, 12:48

Radze kogoś z certyfikatem transportu jeśli to ma być duży ładunek np. meble z całego mieszkania. I to najlepiej jeśli dokumenty nie są wygrane w chipsach :lol: od https://www.koal.com.pl/ tylko profesjonaliści wychodzą. Gwarancja bezpieczeństwa. Duży ładunek zawsze jest lepiej zabezpieczony niż nawrzucane meble na busa ;)

NKMeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2018, 9:00
Re: Transport mebli

autor: NKMeble » 23 lut 2018, 9:20

Wszystko opiera się tak na dobrą sprawę o wybór dobrej i sprawdzonej firmy transportowej która dostarczy nam meble bezpiecznie i na czas. Ważne jest również to na jaki sklep się zdecydujemy, wtedy możemy być też pewni co do wysokiej jakości usług.

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Transport mebli

autor: Tymoteusz1 » 01 mar 2018, 13:23

Na szczęście takie rzeczy można zlecać na różne sposoby. Najprościej zrobić to zamieszczając ogłoszenie przewozowe na giełdzie transportowej. W ten sposób firmy, które mają wolne ładunki na busa, będą składały Wam swoje oferty, a Wam pozostanie tylko wybranie tej najbardziej korzystnej. Sami się o tym przekonajcie.

Bravis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 23 sty 2018, 12:45
Re: Transport mebli

autor: Bravis » 05 mar 2018, 9:43

Jeżeli zdecydujemy się kupić meble w dobrym sklepie internetowym to o ich transport powinniśmy być spokojni, ja osobiście do tej pory jeszcze się nie zawiodłem na transporcie mebli.

Derfenis
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2018, 11:06
Re: Transport mebli

autor: Derfenis » 06 mar 2018, 11:08

Sprawdź tę firmę: http://astrans-przewozy.pl/busy-z-polski-do-anglii/
Oferują usługi transportowe, więc możliwe, że będą w stanie Ci pomóc.

JacekZawadzki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 22 lut 2018, 12:13
Re: Transport mebli

autor: JacekZawadzki » 07 mar 2018, 11:19

Jeśli chodzi o transport mebli to ja skorzystałem z usług firmy polecanej tu: http://www.jamkatopolski.pl/jak-zlecic-transport-bagazu/ i wszystko doszło w całości i na czas, tak więc nie mam zastrzeżeń.

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Transport mebli

autor: Lanss » 19 mar 2018, 4:57

Zacznę od tego, że ja nie szukam jednorazowego transportu a firmy, która będzie przewoziła meble regularnie do Inslandii. Szukałem firm, które mają takie usługi, ale nadal ciężki mi zdecydować się na konkretną firmę. Może Wy znacie takie, które realizują zlecenia w terminie i nie kasują miliona złotych?

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Transport mebli

autor: bobik5 » 13 kwie 2018, 14:44

Kurier Geis jak i kurier dpd może dostarczy toje meble. Oczywiście jeśli mieści się to w ich standardach. Możesz skorzystać z strony szybkikurier.eu/kurier-dpd dzięki temu dowiesz się czy kurier przewozi większe gabaryty . Ja nie raz korzystałam z usług kurierskich i uważam, ze jest to znacznie lepsze niż korzystanie z tradycyjnej poczty.

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: Transport mebli

autor: AdidarMeble » 16 kwie 2018, 10:12

Są specjalne firmy transportowe, cała logistyka która zajmuje się przewozem większych gabarytów, więc jedne co trzeba zrobić to dopytać o szczegóły i poznać cennik. Daj znać jak będziesz wiedział coś więcej.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Transport mebli

autor: robertrys » 25 kwie 2018, 9:45

A patrzyłaś może na ofertę brokera kurierskiego sendit.pl ? Z tego co ja się orientuję ma bardzo tanie wysyłki. Dzięki umowom podpisanym na duża ilością paczek w miesiącu otrzymuje niezłe rabaty od kurierów z tego właśnie powodu wysyłki są tanie.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Transport mebli

autor: Agat83 » 25 kwie 2018, 23:45

Jeśli jesteście z trójmiasta, to mogę polecić firmę przeprowadzkigdansk.eu, która również zajmuje się przeprowadzkami za całkiem przyzwoite pieniądze.

Lucjet33
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2018, 19:53
Re: Transport mebli

autor: Lucjet33 » 26 kwie 2018, 20:25

Warto wyszukać kilka ofert firm transportowych. Często cenowo są strasznie rozbieżne.

_____

blog o finansach finansemobilne.pl

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Transport mebli

autor: Domator38 » 30 kwie 2018, 13:00

Jeśli to jest coś niewielkiego, co spokojnie można skręcić i włożyć w kartony, to polecam firmy kurierskie akie, jak dpd. W sumie na przykład w przypadku przesyłki dpd na Furgonetce jest informacja, że mogą to być paczki do max 700 kg, więc też nie jest to tak mało, spokojnie można również coś większego wysłać. Wygoda z takimi firmami jest taka, że możemy być spokojni, że przesyłka dotrze w idealnym stanie, a poza tym czas dostarczenia będzie krótki.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów