Zastawa stołowa z porcelany

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zastawa stołowa z porcelany

autor: Redakcja » 17 gru 2015, 15:16

W salonach marki Villa Italia pojawiła się nowa kolekcja Kobe. Wykonana ze śnieżnobiałej porcelany urzeka... Zastawa stołowa z porcelany >>
Redakcja

Agnieszka Grzelaz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2015, 18:58
Zastawa stołowa z porcelany

autor: Agnieszka Grzelaz » 17 gru 2015, 15:16

lubię zastawy z delikatnymi elementami, teraz w sklepie Dajar jest zastawa w takich jak dla mnie troche stylu retro, delikatna koronka jets na nich namalowana. Lubię takie wzory na zastawie.
Agnieszka Grzelaz

Monika Ignatowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2015, 10:29

autor: Monika Ignatowska » 21 gru 2015, 11:04

piękna klasyczna zastawa. idealna na świąteczny wieczór i nie tylko. widać, że pięknie wkomponowuje się w te naturalne elemety, które są na stole. z okazji 24 grudnia wybrałabym może drobne elementy jemioły i kwiaty gwiazdy betlejemskiej zamiast tych leśnych, ale wszystko w zależności od okazji prawda.

wikkis
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2015, 16:38
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: wikkis » 22 lut 2018, 21:54

Ja robie zakupy w salonporcelany.pl mają bardzo duży wybór porcelany i innego rodzaju wyposażenia oraz dodatków. Wszystko ładne, praktyczne, eleganckie, do klasycznego i nowoczesnego wnętrza. To zupełne przeciwieństwo tego, co jest na przykład w marketach.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Piotr1955 » 05 wrz 2018, 14:44

Zainteresuj się porcelaną w Ćmielowa. Możesz sprawdzić na helios-szklo.pl. O tyle dobra porcelana, że masz długą gwarancję. Zastawa bez wpływu na smak potraw. Sprawdziłem już wiele razy. A w tym sklepie przy okazji dokupisz sobie niezbędne akcesoria kuchenne zgodne z kompletami porcelany. Spójność jest bardzo ważna, bo później przy ewentualnym uszkodzeniu łatwiej dobrać elementy.

Gustav2
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 lip 2018, 9:30
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Gustav2 » 10 wrz 2018, 12:04

Porcelanowa zastawa to prawdziwy klasyk. Moja żona kupuje takie rzeczy w katowickiej hurtowni porcelany.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: rozalia » 11 wrz 2018, 9:51

Tak, ale nie wiem kto teraz taką kupuje, chyba zresztą cenowo jest to mało korzystne. A dobra porcelana jest droga.

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: elabarbara » 10 lis 2018, 15:05

Chciałabym kupić jakiś ładny zestaw porcelany obiadowo - kawowy. To co mam do tej pory jakieś wszystko nie od kompletu i takie resztki. Przejrzałam masę wzorów i wreszcie coś wybrałam. Wiem, ze to kwestia gustu, ale proszę Was Panie o rade co Wy sadzicie o tym sklepie z porcelaną https://urodastolu.pl/

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: FotoNaRame » 13 lis 2018, 14:09

Porcelana to bardzo gustowna i estetyczna rzecz, która nada stylu i piękności wystrojowi np. salonu lub jadalni. Zastawa stołowa z porcelany to świetny pomysł również jako prezent, należy zatem rozejrzeć się za tą dobrej jakości lub takiej, która ma ładne i stylowe zdobnictwo.

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: asiax84 » 16 lis 2018, 9:33

Zastawy porcelanowe są przepiękne, nie wyobrażam sobie nie mieć żadnej w salonie za szkłem, nie dość, że jest ona świetną ozdobą, to dodatkowo prezentuje się świetnie na stołach w święta, trzeba jednak uważać jaką porcelanę się kupuje, bo wiele z nich jest uszkodzonych , dlatego ja zawsze kupuję ze sklepu internetowego z antykami na https://antikon.pl/

karmelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:24
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: karmelia » 25 lis 2018, 1:38

Też jestem fanką porcelany i ostatnio co rusz dokupuję nowy zestaw... już powoli nie mam miejsca, ale oglądając te na stronie https://wszystkodokuchni.eu/porcelana,cp1734,pl.html nie mogłam się powstrzymać. Spory wybór i piękne komplety.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: MichalBudowniczy » 22 maja 2019, 11:00

Ja od kilku lat używam serwisu porcelanowego Vista Alegre. Posiada piękne dekoracje z motywami kwiatów, motyli i pejzaży. Może Tobie także przypadnie do gustu. Zamówiłem go w atrakcyjnej cenie z salonporcelany.pl.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: PawełNM » 12 sie 2019, 9:27

Ciekawe propozycje. Jeżeli o mnie chodzi, bardzo podobają mi się takie produkty https://sklep.technica.pl/ambition . Tak generalnie w tym konkretnym sklepie znajdziemy wszystko to, co jest niezbędne zarówno w domowej kuchni, jak i restauracja, a co więcej ceny nie są tam tam na pewno zbyt wygórowane:).

Baambo
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:46
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Baambo » 11 paź 2019, 16:55

A czy zastawy stołowe są zawsze takie drogie ? Chciałem swojej mamie sprawić prezent, no ale ceny to mnie po prostu osłabiły

Margola
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 gru 2016, 14:02
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Margola » 11 paź 2019, 18:00

Marzy mi się taka zastawa


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów