Wywóz gruzu

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: wywóz gruzu

autor: polly28 » 22 lut 2018, 15:46

Ja także przechodziłem przez ten kłopot i doskonale wiem, ile problemu stanowi dla nas gruz. Dopiero za sprawą Logo Group udało mi się go całkowicie pozbyć - wcześniej przez bardzo długi okres czasu zalegał na moim podwórku. Z ich pomocą zniknął on w mgnieniu oka. :)

adamasd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:39
Re: wywóz gruzu

autor: adamasd » 23 lut 2018, 15:30

Gruz jak ja go nienawidzę. Podczas remontów dość sporo się go nazbierało. Dużo więcej niż się spodziewałem. Gdy firma zajmująca się wywozem wyliczyła mi koszt pozbycia się gruzu to pobladłem. Na szęście trafiłem na stronę i znalazłem tam tańsze sposoby wywozu gruzu.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: wywóz gruzu

autor: Agat83 » 24 lut 2018, 22:10

My zleciliśmy wywóz profesjonalnej firmie. Odsyłam do www.korona-odpady.pl bo mają te usługi w dobrych cenach i nie problem się z nimi dogadać.

woro2k
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:36
Re: wywóz gruzu

autor: woro2k » 06 mar 2018, 10:18

Ja zawsze korzystam z usług firm wywozowych gruzikpoznań. Zajmuję się remontami mieszkań i w niektórych produktach tego gruzu mam całkiem sporo. Wiele razy korzystałem z usług tej firmy i jestem zadowolony.

maxmaj
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 31 sty 2018, 21:50
Re: wywóz gruzu

autor: maxmaj » 16 mar 2018, 2:25

Ja też zawsze mam problem z zalegającym gruzem, np. budowie lub rozbiórce domu. Znalazłem fajną firmę, która zajmuje się wywozem takiego gruzu. Jest nią http://www.sawogruz.pl/. Zabierają, wywożą w odpowiednie miejsce i o nic nie trzeba się martwić, polecam :)

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: wywóz gruzu

autor: polly28 » 20 mar 2018, 12:45

Ja od dawna współpracuję z Logo Group z Rudy Śląskiej. Na czas zgarniają ode mnie gruz, który jest niezwykle uciążliwym problemem. Z ich współpraca działa mi się o wiele lżej. :)

sdelfinszpak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:24
Re: wywóz gruzu

autor: sdelfinszpak » 22 mar 2018, 12:59

Firmy są, bardzo dobre które kompleksowo zajmują się gospodarką odpadami. Tu mogę poelcić firmę która się mieści pod adresem utylizacja.legnica.pl. Współpracowałem z nimi dość długi czas i było naprawdę okej. 0 problemów czy nieterminowej realizacji usługi.

Miras79
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 24 sty 2015, 17:03
Re: wywóz gruzu

autor: Miras79 » 22 mar 2018, 15:47

Z gruzem jest ogromny problem. Takich odpadów nie wywalisz do kosza przecież. Ja przy remoncie łazienki miałem strasznie dużo pozostałości i to nie tylko płytki ale też kawałki ze ścian, rury, kable - wszystko co wytargaliśmy skuwając flizy. Zanim jednak zabrałem się za remont to wypożyczyłem kontener na gruz i zamówiłem wywóz odpadów Kraków po zakończeniu prac. Usługa utylizacji gruzu nie jest droga a pozwala pozbyć się problemu z odpadami po remoncie.

timwidlaq
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 13 lis 2016, 0:10
Re: wywóz gruzu

autor: timwidlaq » 26 mar 2018, 21:27

Tym na pewno zajmują się specjalistyczne firmy, które wynajmują kontenery. Ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuje zsypy do gruzu, które oczywiście znacząco przyspieszają pracę. Tu polecam firmę Rotomatic tu macie do nich adres http://rotomatic.pl/ warto zajrzeć.

grzesiek998
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 30 mar 2018, 7:22
Re: wywóz gruzu

autor: grzesiek998 » 30 mar 2018, 7:45

U siebie na budowie wynająłem kontener, żeby gruz się nie walał na ziemi. Wynająłem od tej firmy: http://www.tripy.pl/objetosc-kontenera-dobiera-sie-do-ilosci-gruzu/ Doradzą jaki duży kontener wziąć itp.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: wywóz gruzu

autor: heman » 14 maja 2018, 20:10

U nas to była firma Sawogruz, działa w całym łódzkim. Wywożą gruz i odpady budowlane. Solidni są, terminowi i cenowo bardzo w porządku. Jak coś to zajmują się też wyburzeniami i rozbiórkami budynków.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: wywóz gruzu

autor: Agat83 » 25 maja 2018, 17:42

Polecam www.korona-odpady.pl . Wywóz gruzu i odpadów przemysłowych nie jest dla nich problemem. Zdecydowanie lepiej zlecić to komuś jak samemu się z tym borykać.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: wywóz gruzu

autor: kosmo3 » 27 maja 2018, 23:09

A tutaj http://www.kontenerserwis.pl już zaglądaliście? Firma zajmuje się między innymi wywozem gruzu. Zamiast chomikować niepotrzebny gruz na działce lub próbować się go pozbyć w inny sposób, lepiej zdecydować się na profesjonalne rozwiązania.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: wywóz gruzu

autor: kordoba » 07 lip 2018, 8:08

Myślę, że wywóz odpadów budowlanych kraków to nie jest żaden problem. Istnieje przecież wiele różnych firm budowlanych, które specjalizują się w takich kwestiach. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertami i je porównać. Na pewno znajdziecie dla siebie najlepszą możliwość.

MarekWojtylak
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2018, 9:24
Re: wywóz gruzu

autor: MarekWojtylak » 25 lip 2018, 13:02

Jeśli po remoncie nazbierało się dużo gruzu to warto wiedzieć w jaki sposób szybko i sprawnie się go pozbyć. Nie wolno wyrzucać go do zwykłych kontenerów jednak w jakiś sposób mieszkańcy bloków muszą jakoś się go pozbyć.

Poza tym właściciele przedsiębiorstw budowlanych czy remontowych mogą rozważyć nawiązanie współpracy z firmą zajmującą się wywożeniem gruzu. Takie rozwiązanie może być znacznie tańsze jak realizowanie pojedynczych zleceń.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów