Własna firma? polecam...

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

pawem
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2018, 11:30
Re: Własna firma? polecam...

autor: pawem » 22 lut 2018, 12:52

Uwaga! na wstępie. Dużo osób wstrzymuje się z własną firmą, ponieważ boi się papierków. I słusznie. Jestem młodym przedsiębiorcą z branży krawieckiej. Niestety chciałem zaoszczędzić na księgowości i zając się nią sam ;p Nie polecam. Zacząłem współprace z biurem rachunkowym, a konkretnie kadrislublin.pl. I powiem tak. Jeśli macie takie biuro to po stresach. Nagle prowadzenie firmy staje się przyjemne. Czy własna firma? tak, ale z prowadzeniem księgowości przez profesjonalistów

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Własna firma? polecam...

autor: kordoba » 23 lut 2018, 12:03

Własna firma to super sprawa. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby cały czas się rozwijać. Dlatego polecam zainteresować się tematyką certyfikatów ISO: adees.net. Nie tylko podnoszą prestiż firmy, ale także zwiększają możliwości.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Własna firma? polecam...

autor: arek_ch » 26 lut 2018, 18:18

edek-ledek pisze:Wykwalifikowany personel to podstawa każdej firmy. Świadomy tego właściciel powinien inwestować w szkolenia. Tych na rynku nie brakuje, jak widać po ofertach typu emt-systems.pl. Poza tym praca nad produktem/usługą i ciągłe udoskonalanie każdego procesu.

To prawda - zresztą, nie tylko pracownicy powinni się rozwijać, ale właściciel również. Na rynku nie brakuje firm, które organizują szkolenia. Jedną z nich jest witalni.pl

kulig464
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:42
Re: Własna firma? polecam...

autor: kulig464 » 20 mar 2018, 14:21

Własna firma? polecam... windykacje i ściąganie zadłużeń. Tylko w profesjonalnym wykonaniu tak jak np. europrofit.com.pl

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Własna firma? polecam...

autor: Szpilka89 » 28 lip 2018, 19:05

A czy ktoś był może na szkoleniu http://www.primesoft.pl/pl/o-nas/aktualności/konfiguruj-samodzielnie-system-workflow-czyli-kolejna-edycja-warsztatów ? Niestety nie wiem jak prawidłowo obsługiwać się systemem V-Desk i chciałabym w tym kierunku się troszkę doszkolić. Widziałam, że firma Primesoft już kiedyś organizowała takie szkolenia. Może w najbliższym czasie też będą prowadzić takie warsztaty?

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Własna firma? polecam...

autor: budowa876 » 30 lip 2018, 9:31

Mnóstwo osób decyduje się na założenie własnej firmy, ale niestety nie każdy wie, z czym to wszystko się wiąże. Należy pamiętać, że własna firma to mnóstwo obowiązków i o własną firmę trzeba dbać. Do takiej ochrony na pewno podepnę ochronę mienia i ochronę obiektów. Jest to niezwykle ważna rzecz i najlepiej, jeśli skorzystacie z usług profesjonalistów. Osobiście polecam firmę kontra24.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Własna firma? polecam...

autor: insomnia » 07 sty 2019, 13:26

Jeżeli prowadzisz własną firmę to na pewno przyda Ci się wiedza o tym gdzie
nauczyć się angielskiego, bo to że on Ci się przyda to nie ulega wątpliwości.
Zerknij sobie tu speakingo.com masz świetnie opracowany kurs i oprócz tego naprawdę super narzedzie do nauki.
Uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz, to jest naprawdę wygodne.
i am who i am

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Własna firma? polecam...

autor: agus123 » 11 lut 2019, 15:29

Jeżeli prowadzisz biuro księgowe to poczytaj sobie może też o mojebiuro24.pl. Oferują bardzo fajne oprogramowanie księgowe, które z pewnościa pomoże niejednej firmie ;) . Dają możliwośc skorzystania z okresu próbnego .

piotr.kosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 25 lip 2018, 11:19
Re: Własna firma? polecam...

autor: piotr.kosa » 15 cze 2019, 14:18

nie wiem czy własna firma to taki dobry pomysł :P ale jak już ktoś się decyduje, to warto rozejrzeć się za dotacją. Jak nie wiesz gdzie szukać, to tu masz pare podpowiedzi allbim.pl/wlasne-biuro-projektowe-od-czego-zaczac-jak-pozyskac-pieniadze-na-start/

tomek3242354
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:19
Re: Własna firma? polecam...

autor: tomek3242354 » 04 gru 2019, 10:23

Przy obecnych zmianach prawnych założenie i prowadzenie własnej firmy jest coraz trudniejsze, więc nie polecam prowadzenia własnoręcznie księgowości oraz wystawiania faktur bez profesjonalnego oprogramowania. Można oprogramowanie zainstalować sobie na komputerze, ale również można skorzystać z takiego oprogramowania w chmurze, np. Symfonia w chmurze.

borys.rzepicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 kwie 2020, 8:44
Re: Własna firma? polecam...

autor: borys.rzepicki » 02 maja 2020, 11:25

Własna firma to swoboda ale przede wszystkim ciężka praca. Jeśli ktoś przyzwyczajony jest do pracy od 7 do 15 będzie miał problemy odnaleźć się we własnym biznesie, który angażuje głowę i czas praktycznie 24/7. Spodziewane profity jednak z nawiązką wynagradzają ten znój. Niestety nie obędzie się bez inwestycji bo aby zarabiać trzeba wydawać. Prawa ekonomii są bezlitosne ale tez i łatwe do zrozumienia dla kogoś, kto poważnie chce się zajmować biznesem. Jeśli zatem wiesz, że będzie Ci potrzebna maszyna, samochód, sprzęt czy oprogramowanie, na które nie chcesz wydawać nadmiernie własnej gotówki to dlaczego nie postawić na leasing? Szczególnie teraz, gdy stopy procentowe są na niespotykanie niskim poziomie. Praktycznie każdą rzecz możesz wyleasingować czyli korzystać z niej bez konieczności jej nabywania. Chyba, że chcesz wydać całą swoją gotówkę np. na ciężarówkę i nie mieć czym zapłacić za bieżące rachunki. Wtedy nie myśl o leasingu ale też i o kredycie czy w ogóle o rozwoju swojej firmy bo padnie ona szybciej niż została założona.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 483
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Własna firma? polecam...

autor: martan » 28 sie 2020, 7:37

Najlepiej skontaktować się z przedstawicielami roznych firm. Zakladam że poszukuje Oan systemu gotowego i wzglednie uniwersalnego. W zależności od potrzeb i wielkosci domu trzeba wiedziec ze jest to inwestycja ok 15-25 tys zł nie licząc okablowania.

Jedną z firm, która zajmuje się automatyką przemysłową jest firma Sabur. Polecam kontakt, znają sie na rzeczy oraz powinni doradzić co będzie najlepsze.
http://www.forumbudowlane.pl/

tom352
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 29 sie 2018, 12:44
Re: Własna firma? polecam...

autor: tom352 » 12 paź 2020, 17:43

Posiadam własną restaurację. Uważam, że ważna jest reklama takiego lokalu gastronomicznego, jak i każdego innego biznesu. Najlepiej poradzić się jakiegoś specjalisty w tej dziedzinie, jak ja to zrobiłem :wink:

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Własna firma? polecam...

autor: cleopatraaa » 28 paź 2020, 10:38

Własna firma to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli masz kilkunastu pracowników i musisz sprawować ciągły nadzór i dbać o to, aby każdy dział pracował jak nalezy. W firmie produkcyjnej, w której pracuje mój mąż był totalny chaos. Zastanawialiśmy się co doradzić pracodawcy męża, aby troszkę usprawnić pracę. Chodziło mi też o mojego męża. Każdego dnia wracał z pracy zmęczony i zestresowany do niej wychodził. Znaleźliśmy fajne rozwiązanie, jakim jest system MRP. Przeczytaliśmy, że pomaga on w kontrolowaniu i przepływie danych na produkcji. Można część procesów zaplanować i zautomatyzować. Szefowi się to spodobało i wdrożyli. Mąż mówi, że już jest duża różnica w pracy i że szef też to widzi. Warto inwestować w takie rozwiązania, nie zdajemy sobie sprawy, że mogą bardzo pomóc.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Własna firma? polecam...

autor: marko19 » 29 sty 2021, 18:11

Prowadzę sklep internetowy i stwierdzam, że jest to dobre rozwiązanie. Działalność wysyłkowa nie jest ograniczona przez obostrzenia i pracuję cały czas. W takim biznesie trzeba mieć skąd pozyskiwać rzeczy, w które zapakujemy towar. U mnie za to odpowiada sklep Mandras, w którym zamawiam różne pudełka kartonowe. Pudełka łatwo się zabezpiecza np. folią stretch i mamy gwarancję, że nic nie wypadnie podczas transportu.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów