Firma PAWEŁ CIASTKO "PAWBUD" Wrocław

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Anka Koziatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2012, 10:47
Lokalizacja: Wrocław
Firma PAWEŁ CIASTKO "PAWBUD" Wrocław

autor: Anka Koziatek » 28 gru 2012, 11:03

Zawarliśmy pisemną umowę na wykonanie robót związanych z przyłączem do wodociągów ogrodzeniem i bramami. Pan Paweł Ciastko osobiście nas oszukiwał od samego początku. Wyłudził od nas w sumie ponad 20 tysięcy złotych na materiały których nie zakupił, projekty i uzgodnienia z odpowiednimi instytucjami których nawet nie rozpoczął oraz roboty których nie wykonał. Nie dotrzymał żadnego z ustalonych terminów ani tych pierwotnych ani wtórnie negocjowanych, gdy wreszcie dotarło do nas co się dzieje a jeszcze mieliśmy nadzieję, że kłopoty Biednego Ciastka dopadły. Naszych pieniędzy oczywiście już nie ma stąd był tak bezczelny że próbował wyłudzić od nas kolejne pieniądze na rozpoczęcie robót (5 tyś. zł) Cóż będziemy się sądzić choć zrobiliśmy wszystko by do tego nie doszło. Uprzedzam wszystkich potencjalnych klientów. Jego sympatyczna buzia i uczciwość myśliwego na którą się powołuje to tylko mitomania. Potwierdzę wszystkie zawarte tu moje opinie osobiście.
Anna Koziatek, Wrocław anna.koziatek@gmail.com.
Anna Koziatek

IWB
Re: Firma PAWEŁ CIASTKO "PAWBUD" Wrocław

autor: IWB » 28 gru 2012, 13:33

dlatego nie wiem jak we Wrocławiu ale w Wawie będziemy organizować zrzeszenie wykonawców
czyli tak naprawdę będzie dostęp tylko do wyselekcjonowanych wykonawców z każdej praktycznie branży. Umowę zawierać się będzie przez mecenat i kancelarię prawną do tego otrzymasz na dzień dobry pełną dokumentację każdego wykonawcy potwierdzone urzędowo. Otrzymujesz swojego KB z uprawnieniami i inżyniera budownictwa .....

nadchodzi ciężki okres w budownictwie więc szansę będą mieli tylko specjaliści i nie będzie tak jak dotychczas że piekarz cukiernik robi izolacje a elektryk wylewki betonowe

przykro mi jako człowiekowi i rzetelnemu wykonawcy ale właśnie tacy jak ów P.C bardzo poważnie szkodzą całemu systemowi. Wstyd mi za takie postępowanie wykonawcy ale możesz być pewna, że nie znajdzie się w bazie wiarygodnych wykonawców w Warszawie ;-)

pozdrawiam

Anka Koziatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2012, 10:47
Lokalizacja: Wrocław
Re: Firma PAWEŁ CIASTKO "PAWBUD" Wrocław

autor: Anka Koziatek » 28 gru 2012, 14:30

Każda baza danych z wykonawcami polecanymi przez jakiś wiarygodny podmiot będzie nieoceniona.
Szukam tego mojego Ciastka po internecie i niewiele o nim jest a opinii żadnej.
Pewnie ten fakt powinien budzić czujność. Ale skądinąd mieliśmy dekarzy z podobnie marną informacją w internecie a byli mistrzami świata w swojej robocie.
Coś by się przydało z tym zrobić. Mnie kojarzy się wystawianie opinii jak na Allegro (pozytywnych i negatywnych za zawarta transakcję). Proste jak budowa cepa i działa jak należy.
Przyjdzie wrocławianom zawierać umowy z firmami warszawskimi. Ale co tam, byle skutecznie. :-)
A.
Pozdrawiam
Anna Koziatek

IWB
Re: Firma PAWEŁ CIASTKO "PAWBUD" Wrocław

autor: IWB » 28 gru 2012, 14:59

na priv masz wszystko ;-)

Dominik Pastor
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2017, 2:19
Re: Firma PAWEŁ CIASTKO "PAWBUD" Wrocław

autor: Dominik Pastor » 05 lut 2017, 3:23

[color=#FF0000][color=#FF0000][color=#FF0000][size=150][size=150]Witam
Pracowałem u tego pana przez ok.dwóch miesięcy. Sumując współpracę?:zostałem przez niego oszukany. pierwsza z budów to był remont kapitalny budynku poniemieckiego w Oławie. To co tam ujrzałem było poniżej wszelkich norm budowlanych. Gdy zwracałem panu Ciastko uwagę że żle wykonuje swoja pracę nakazał mi zamknąć się i się wtrącać. Drugą pracą jaką mi zlecił, były to łazienki i toalety w biurowcu na ul. Kamieńskiego. Tam również miał również bardzo duże opóżnienia. Jak zwykle jego wymówką było że; mu ktoś tam i coś tam. Przywiozłem swoje elektronarzędzia, maszynę do cięcia płytek i zabrałem się do pracy. polegała ona na docinaniu płyt z konglomeratu wg. projektu przekazanego przez inwestora. Pan Ciastko również miał mi w tym pomagać. Jego praca miała polegać na np; montażu instalacji hydraulicznej, montażu brodzików z konglomeratu wraz z instalacja odpływu, hydroizolacją itp. Oczywiście umawiał się że to zrobi, że będzie w danym dniu. Oczywiście jak to Ciastko- zaginął w "akcji" dodzwonić się do niego jest mistrzostwem świata! I znów obiecanki "cacanki" Kasa- na początku starał się wypłacać mi zaliczki. lecz w dniu zakończenia prac pan C. się nie pokazał. Przed końcem roku 2015 podpisał mi zobowiązanie na 2700zł które ureguluje do 31-12-2015, kolejne tzw ostateczne w 2016 roku lecz do dziś 05-02-2017 tych pieniędzy nie zobaczyłem.
Mili państwo strzeżcie się współpracy z tym panem!!!!!!!!
p.s. pani która zamieściła wcześniejszy post proszę o kontakt na email: klaudytomin@gmail.com celem info na temat p. Ciastko :D [color=#FF0000]
[[/color][/color][/color]
/size][/size][/color]

adrian.borysionek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:41
Re: Firma PAWEŁ CIASTKO "PAWBUD" Wrocław

autor: adrian.borysionek » 21 lut 2018, 10:02

Szanowni Państwo,
Przepraszam za odkopanie takiego archiwum, ale pozwoliłem sobie napisać do Państwa maile i tutaj również daję sygnał, że temat p. Ciastko nie wygasa.

Wspomniany poniemiecki dom do kapitalnego remontu to mój dom. My również zostaliśmy oszukani - na wykonaniu (lista fuszerek nie ma końca), na materiałach i na zaliczkach. Sprawę w sądzie wygraliśmy, ale p. Ciastko zawinął się za granicę, rozdał wszystko po rodzinie i nie ma sposobu jak go ugryźć samemu. Tylko nam do oddania ma już ponad 20 tysięcy złotych.

Konsultowałem się z osobami biegłymi w prawie (radcy, nawet jeden prokurator) i wszystkie potwierdzają jedno - jeżeli wykazalibyśmy, że wszyscy zostaliśmy oszukani przez tę samą osobę; że jego oszustwa były nagminne i noszą znamiona recydywy - wtedy moglibyśmy wystąpić o europejski nakaz zatrzymania. Pan Ciastko znajduje się obecnie w Szwecji (to akurat wiem na pewno) w bliżej nieokreślonej lokalizacji, gdzie żyje z naszych pieniędzy i - to mogę Państwu gwarantować - nie spodziewa się zatrzymania.

Jeżeli macie Państwo choć krztę nadziei na odzyskanie pieniędzy, lub po prostu chcecie, żeby nie oszukał nikogo więcej - proszę o kontakt. Mój mail adrianborysionek@gmail.com


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów