Modne karnisze

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

matser87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2018, 10:54
Re: Modne karnisze

autor: matser87 » 20 lut 2018, 11:04

Wcześniej pisano o elektrycznych karniszach, ja również je zamówiłam. Muszę powiedzieć że jest to rewelacyjne rozwiązanie zwłaszcza dla nowych budynków ale i nie tylko. Okno w którym zamontowałam produkt jest od strony wschodniej i odkąd pamiętam zawsze były problemy ze zbyt dużą ilością promieni słonecznych. Teraz wystarczy wcisnąć przycisk na pilocie i zasłony automatycznie rozsuwają się po oknach. Skorzystałam z firmy która jest dostępna pod tą stroną http://wolakrakzal.com.pl/produkty/karn ... ektryczne/ . Mają szeroki wybór produktów - nie tylko karniszy. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonej firmy zwłaszcza z Krakowa to gorąco polecam :D.

Awatar użytkownika
wlodziu
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2018, 21:16
Re: Modne karnisze

autor: wlodziu » 29 cze 2018, 21:24

Witam forumowiczów dyskutantów :) Zgadzam się z tezą, że to jakie karnisze zamontujemy w domu zależne jest od wystroju wnętrza ale jednak w większości przypadków te minimalistyczne będą pasować do większości wnętrz, więc tu wybór wydaje się być oczywisty. Ale karnisze to jedno a firany czy zasłony to dodatek, który też trzeba uwzględnić. Ja z małżonką wyłowiliśmy sklep z karniszami w Sulejówku w którym to mieliśmy do dyspozycji za friko architekta więc nam troszkę pomógł więc teraz się mądrze bo się nasłuchałem mądrości - ale fakt faktem powtarzam sprawdzoną wiedzę eksperta :) Celujcie bardziej w te minimalistyczne. Dobrego wieczoru.

filiptokar09
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2019, 11:27
Re: Modne karnisze

autor: filiptokar09 » 26 lut 2019, 12:17

Ja wraz żoną w trakcie urządzania mieszkania zamawialiśmy karnisze w Karnix. Mają bardzo szeroki wybór zarówno nowoczesnych jak i klasycznych karniszy. My zdecydowaliśmy się na na szynę sufitową bo jest bardzo nowoczesna i dyskretna, mamy dom urządzony w minimalistycznym stylu więc idealnie pasują.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: Modne karnisze

autor: Baśka74 » 29 mar 2019, 6:54

Podczas odświeżenia wnętrza mieszkania, zdecydowałam się na zakup nowych karniszy. Koleżanka poleciła mi firmę Art-zaslony. Było w czym wybierać. Mam piękne karnisze, które prezentują się oryginalnie i elegancko.

Eleonorra
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37
Re: Modne karnisze

autor: Eleonorra » 10 kwie 2019, 10:42

Z tego, co wiem bardzo modne są aktualnie karnisze wyróżniające się stylowym, nowoczesnym wyglądem. Do moich kuchennych okien dobrałam dwa naprawdę piękne karnisze podwójne, które wykonano z wysokiej jakości metalu. Kupiłam je, ponieważ zakochałam się w delikatnej, roślinnej ornamentyce.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Modne karnisze

autor: robertrys » 20 lis 2019, 8:24

Dość spory wybór karniszy na pewno znajdziecie w sklepie Karnix. My w zeszłym roku też przeprowadziliśmy się do nowego domu i prawie chyba wszystkie karnisze zamawiałam właśnie u nich. dostawa na czas naprawdę wszystko ok

tomaszmoryc
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 19 paź 2020, 8:40
Re: Modne karnisze

autor: tomaszmoryc » 24 lis 2020, 9:49

W przypadku nowoczesnych wnętrz faktycznie te elementy, które maja aluminiowy charakter się dobrze sprawdzają i warto będzie na nie się zdecydować. Jak między innymi kupowałem karnisze aluminiowe i jestem bardzo zadowolony. Tylko, że mam typowo minimalistyczne wnętrze i faktycznie w takich miejscach elementy aluminiowe dobrze się sprawdza. Spory wybór jest dostępny w sklepie DekorPlanet.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Modne karnisze

autor: martan » 09 wrz 2021, 12:30

O ile oczywiście chcemy standardowe karnisze. Bo jest wiele ciekawych alternatyw. Od siebie polecam zastanowić się nad listwą przysufitową plus obudową karnisza. Poniżej umieszczam zdjęcie takiego projektu ( oczywiście mozna wybrać listwy róznych kształtów).

Rozwiązanie takie jest wygodne, poza tym często o wiele tańsze. Pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i do tradycyjnego wykończenia. .
Obrazek
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Modne karnisze

autor: Złotowłosa » 11 maja 2022, 7:00

Ja zamawiałam przez internet :) Przeszłam sie po sklepach w mojej miejscowości. NIe widziałam żadnych konkretnych, takich które by mi sie spodobały. Tak więc postanowiłam złożyć zamówienie przez neta.

I jestem zadowolona. Karnisze porządne, takie jak w opisie. Jednoczesnie o połowę tańsze niż stacjonarnie.

Można kupić na każdy wymiar. Ja mam takie:
Obrazek


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów