Ubrania BHP dla firmy

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: tracks » 20 lut 2018, 8:41

A co z pozostałymi akcesoriami? Gdzie je zamawiacie? My w firmie ostatnio korzystaliśmy z oferty https://www.kruko.pl/pol_m_Akcesoria-BHP-319.html i muszę przyznać, że wybór mieli naprawdę spory. Udało się zamówić wszystko to, czego potrzebowaliśmy, a na dostawę nie czekaliśmy długo.

tomloew
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2018, 8:19
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: tomloew » 13 mar 2018, 8:56

Na www.bhp-nord.pl bez problemu można zamówić dużą liczbę ubrań z nadrukiem. W szybkim czasie wracają gotowe :)

Goreos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2018, 14:47
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: Goreos » 19 mar 2018, 14:49

Polecam zajrzeć do tego sklepu: BHP Nawigator , tam dość tanio idzie dostać właśnie taką odzież. Ja już od dłuższego czasu się u nich zaopatruję.

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: zapzap » 04 kwie 2018, 0:34

Jak dla mnie najbardziej opłacalne są zakupy w sklepie Tad Met na Pomorzu, gdzie znajdziecie niezwykle dostępny szeroki asortyment wszelkiego rodzaju odzieży. Kupicie tam z łatwością znaleźć idealny komplet roboczy, odpowiedni do różnego rodzaju prac. Warto!

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: boddekk » 30 kwie 2018, 9:52

Ja z kolei mogę polecić produkty BHP ze strony https://www.znaki-tdc.com Kupiłem u nich znaki informacyjne, ostrzegawcze.. Genialna jakość. Moi koledzy mają ubrania do z tego sklepu i też sobie chwalą.

Shirer7
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2018, 15:06
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: Shirer7 » 30 kwie 2018, 15:17

Ja polecam stronę http://www.dafebhp.pl. Mają chyba wszystko, wysyłka bezproblemowa, jakoś i ceny bardzo przystępne. I posiadają również sklep stacjonarny w Rzeszowie. :idea:

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: PawełNM » 17 maja 2018, 20:07

Jak dla mnie wszelkiego rodzaju odzież ochronna, czy też akcesoria chroniące słuch bądź wzrok to podstawa w każdej firmie. Wiele interesujących produktów tego typu znajdziemy na https://www.glovex.com.pl/sklep/pl/c/Bluzy-robocze/130 . Co więcej, jest tam dostępny także bardzo ciekawy BLOG BHP, którego lektura może okazać się bardzo przydatna i pomocna w wielu sytuacjach, np. w trakcie przeprowadzania remontu.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: kordoba » 30 maja 2018, 9:20

Ostatnio była mi potrzebna kurtka odblaskowa do firmy. Postanowiłam kupić ją w sklepie internetowym ze względu na brak konieczności szukania po sklepach. Ceny w internecie są bardzo przystępne więc generalnie mogę Wam polecić właśnie takie rozwiązanie.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: jacekmogliwia » 01 cze 2018, 9:49

Na pewno znajdziesz jakieś w sieci. Tak najszybciej zamówić.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: Agat83 » 20 cze 2018, 17:10

Zgadzam się, ja tak zamawiałam z https://mado.com.pl/ . Śmiało mogę polecić, maja całkiem dobre ceny i super artykuły. Więcej info na stronie :)

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: Radekrak » 22 cze 2018, 17:19

Ostatnio coraz więcej osób pyta o kombinezony ochronne i inne wyposażenie wpisujące się w kategorię BHP. Moim zdaniem to oznacza większą świadomość pracodawców. Życie mamy jedno i musimy je chronić za wszelką cenę. Dlatego wyposażenie ochronne polecam kupować w sklepach takich, jak ten http://aciro.pl/ , gdzie dostajemy dobre produkty znanych na rynku marek.

menuet
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:21
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: menuet » 02 lip 2018, 11:43

Oczywiście profesjonalne ubranie pracownika jest bardzo ważne. Najlepiej zainwestować też we wszystkie inne elementy BHP, które mogą okazać się przydatne. Wiele z nich wymagają przepisy, ale niektóre warto też zakupić dla bezpieczeństwa własnego i pracowników. Przy okazji polecam BLOG BHP Glovex - dużo wartościowych ciekawostek i informacji.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: bobik5 » 07 wrz 2018, 12:33

Ja mam pytanie odnośnie artykułów BHP, gdzie je kupujcie i czy jesteście zadowoleni? Ja zastanawiam się nad zakupem w aciro.pl to dobry sklep, widać że mają bardzo bogate zaopatrzenie. Czy wiecie jak z wysyłką, i FV? Szybko realizują? Polecacie?

Kammar24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:32
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: Kammar24 » 10 paź 2018, 11:20

Zgadzam się, szczególnie warto zadbać o odpowiedni dobór ubrań roboczych w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatury są bardzo niskie, a część prac wykonujemy jednak na zewnątrz. Dlatego zapraszam również do naszego sklepu w którym znajdziecie dobrej jakości ubrania BHP, robocze i nie tylko w bardzo przystępnych cenach i szeroką możliwością doboru wymiarów.

Dominika Laskowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 16:27
Re: Ubrania BHP dla firmy

autor: Dominika Laskowska » 16 paź 2018, 16:38

Odpowiedni ubiór roboczy jest niezwykle ważny! Prowadzimy z mężem firmę budowlaną i zaopatrujemy się w odzież roboczą dla naszych pracowników w tym sklepie: Bezpieczenstwo BHP. Polecam serdecznie, jeszcze nigdy się nie zawiedlismy!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 39 gości

Gotowe projekty domów