Budowa warsztatu Auto Detailingu

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Speed024
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2015, 10:19
Budowa warsztatu Auto Detailingu

autor: Speed024 » 20 lut 2018, 3:33

Planuje budowę warsztatu do przeznaczenia Auto Detailingu.
Przeczytałem do tej pory masę tematów i ciągle nie wiem która opcja będzie najlepsza.
1. Budowa z gazobetonu
2. Budowa z płyty warstwowej
3. Q-Moduł

Zależy mi na jak najniższych kosztach budowy i późniejszego utrzymania tego warsztatu (ogrzewanie itp. ) I jakie byłby orientacyjne koszty budowy.

Warsztat ma mieć wymiary mniej więcej 10mx7mx4m.

P.S. Jak wygląda sprawa z pozwoleniem, jest wymagane przy tego typu budowie na działce na której jest już dom postawiony (wieś) .

Z góry dzięki za pomoc

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: Budowa warsztatu Auto Detailingu

autor: zapzap » 28 lis 2018, 3:22

Jeśli lubicie autodetailing i sprawia on Wam sporą przyjemność to może zainteresuje Was sklep hz kosmetykami do samochodów. Dzięki kosmetykom z tego sklepu można bardzo dokładnie wyczyścić wnętrze i zadbać o wygląd i zapach w aucie.

Mirek Sołtysik
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 9:49
Re: Budowa warsztatu Auto Detailingu

autor: Mirek Sołtysik » 03 mar 2021, 8:00

Sprawdź jeszcze teksty o auto detalingu - jest tam o tym, że nie musisz mieć od razu nie wiadomo jakiego studio, sprawdzi się też garaż. Może taka inwestycja będzie na początek lepsza?


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów