MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

joanna_dotacje2012
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2012, 12:08
MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: joanna_dotacje2012 » 30 paź 2012, 10:27

Jeśli posiadasz firmę budowlaną, a w okresie najbliższych dwóch lat planujesz zakup np. maszyn, to masz szansę ubiegania się o dofinansowanie na ten cel, sięgające do 300 tysięcy złotych!
Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej, możesz uzyskać dotację w wysokości połowy wartości planowanej inwestycji.
Ogłoszenie skierowane jest do mikroprzedsiębiorców z terenów wiejskich lub małych miasteczek.

W związku z planowanym naborem wniosków w ramach programu Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, oferujemy pomoc w sporządzeniu wniosków o dotację, która może sięgać aż do 300 tysięcy złotych!

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 694 678 048 lub kierując zapytanie na adres biuro.pomocunijna@gmail.com.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Borysek11 » 29 maja 2017, 22:50

Jeżeli chodzi o prasy hydrauliczne to polecam sprawdzić http://www.hidrogarne.pl najwyższa jakość w tym temacie i doskonała jakość wykonania.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: jeremi_ » 31 lip 2017, 6:41

Jeśli chodzi o ofertę różnego rodzaju maszyn budowlanych to polecam sprawdzić ofertę firmy https://www.truck1-pl.com/maszyny-budowlane/koparki. Mój znajomy budowlaniec kupował u nich sprzęt. Poza maszynami budowlanymi mają też między innymi maszyny rolnicze czy samochody dostawcze.

Anna04
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2017, 6:55
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Anna04 » 28 lis 2017, 8:06

A o jakie maszyny dokładnie ci chodzi? Bo teraz sporo firm budowlanych decyduje się na kupno podnośników różnego typu - http://haulotte.pl/, które świetnie się sprawdzają w pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Największa ich zaletą jest duże bezpieczeństwo podczas wszelkich prac wysokościowych wykonywanych przy ich pomocy.

Grzegorz_Nowak
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2016, 9:32
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Grzegorz_Nowak » 08 gru 2017, 12:43

Warto sprawdzić sklep internetowy http://gamtech.pl/. Dostępne są tu rożnego rodzaju silniki do maszyny i nie tylko. Dobrej jakości produkty :)

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: aleksandra1977 » 08 gru 2017, 19:33

Z tego co się orientowałam, to wypożyczanie maszyn budowlanych to ostatnio dość częsty pomysł na biznes. Otwiera się sporo nowych firm tego typu i widać jest to opłacalne. Maszyny można wtedy albo kupić albo wziąć w leasing i wtedy nie wyjdzie drogo.

Ferlins
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2018, 12:19
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Ferlins » 03 sty 2018, 12:21

Mi jest potrzebna obrzynarka automatyczna. Czy taki sprzęt również u Was dostanę? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Daniel4321
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:17
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Daniel4321 » 04 sty 2018, 13:03

Ja Wam powiem jedno : nie traćcie pogody ducha w przypadku, gdy nie udałoby Wam się otrzymać maszyn z tego dofinansowania - są inne sposoby na zdobycie maszyn po równie atrakcyjnych cenach. Wystarczy po prostu skorzystać z odpowiedniej oferty. Ja na przykład natrafiłem na XCMG-Europa , gdzie zakupiłem wysokiej jakości maszyny używane. Stan techniczny igła, jak nówki! A co najważniejsze, za niezwykle atrakcyjne i konkurencyjne pieniądze.

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: ralion » 09 sty 2018, 11:52

Jeżeli nie potrzebujecie maszyn budowlanych do codziennego użytkowania to lepiej jest zdecydować się na ich wynajem. Ja mogę wam polecić usługi dźwigowe od firmy Bud-Rom Lublina. Mają solidny sprzęt budowlany i doświadczonych operatorów.

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: builder11 » 27 sty 2018, 13:18

Takie maszyny muszą być na pewno wytrzymałe i solidne, by nadawały się na plac budowy. Ich projektowaniem i wykonywaniem zajmuje się ta firma http://tech-metal.com/ Kupicie u nich chociażby przenośniki. W razie potrzeby zajmą się także naprawą waszej maszyny.

Franek74
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Franek74 » 15 lut 2018, 12:18

Zakupowałem za pośrednictwem www.ekspert-leasing-kredyt.pl w leasingu spycharkę do swojego gospodarstwa. Interes uważam za udany. Od wielu lat świadczą usługi leasingowe i kredytowe, korzystając z współpracy z 28 renomowanymi firmami oraz bankami. Naprawdę warto zgłosić się do nich po pomoc.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: heman » 19 lut 2018, 18:47

Czasem bardziej opłaca się wynajem maszyn. Dźwigi, podnośniki czy żurawie wynajmiecie w poznańskiej firmie Lisowski. Jakość usług na dobrym poziomie, cennik bardzo ok.

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Albatros348 » 05 mar 2018, 18:15

W przypadku, gdy dofinansowanie nie wypali nie powinniśmy tracić dobrego ducha, gdyż istnieją także inne sposoby na zdobycie maszyn budowlanych o najwyższej jakości. Ja na przykład postawiłem na Wypożyczalnię Sprzętu Budowlanego Mobil Serwis , która zaopatrzyła mnie w urządzenia o niezwykle solidnej jakości. Sprawują się wyśmienicie za każdym razem, z ich strony mogę liczyć na najlepszą możliwą jakość. :)

angela111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2017, 8:30
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: angela111 » 30 kwie 2018, 11:11

A gdzie kupujecie części do maszyn budowlanych? Ja ze swojej strony mogę polecić Autosa, mój mąż zawsze tam zamawia potrzebne części. Możecie zajrzeć tutaj, jeśli chcecie sprawdzić ich ofertę:)

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: MASZYNY BUDOWLANE NOWE MASZYNY W CENACH MASZYN UŻYWANYCH

autor: Lanss » 05 wrz 2018, 3:33

Zastanawiam się nad wynajmem maszyn budowlanych a konkretniej nad wynajmem żurawi hydraulicznych. Sprawdzałam kilka ofert firm, które wynajmują tego typu sprzęt i moją uwagę przykuła ta oferta https://hvlft.com/zurawie-hydrauliczne . Byłabym Wam wdzięczna gdybyście ją sprawdzili i gdybyście zechcieli napisać mi co o niej sądzicie. Dzięki!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów