kafelki we wrocławiu

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kwroc15
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2015, 15:00
Re: kafelki we wrocławiu

autor: kwroc15 » 06 mar 2015, 15:04

Osobiście nie przekonuje mnie kupowanie płytek w internecie- przysłowiowy kot w worku. Także płytki z Castoramy czy innych takich sklepów to nie najlepszy wybór. Ale ostatnio znalazłem ciekawy sklep we Wrocławiu, mają chyba siedziby w wielu częściach Polski. Firma nazywa się Klink. Spory wybór a co najlepsze- możliwość negocjacji cen w salonie, więc generalnie można kupić płytki taniej niż w internecie. Polecam ;)

davidkowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2015, 18:03
Lokalizacja: Wrocłąw
Re: kafelki we wrocławiu

autor: davidkowalski » 08 mar 2015, 18:07

Ja kupowałem w Obi i Castoramie, lepiej kupić w sklepie bo przynajmniej widać co się kupuje na ekranie monitora nie zawsze wszystko widać.

styggy
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:54
Re: kafelki we wrocławiu

autor: styggy » 11 mar 2015, 14:10

Osobiście wolę zakup w wyspecjalizowanym sklepie ewentualnie salonie firmowym. W marketach może i jest duży wybór ale mnie brak poczucie specjalizacji i fachowości.

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: kafelki we wrocławiu

autor: GlazuraStrzelin » 20 mar 2015, 8:10

W takim razie dobrze trafiłeś,ponieważ wyspecjalizowanym sklepem w kwestii płytek,aranżacji łazienki,kuchni czy salony jest nasz sklep GlazuraStrzelin gdzie fachowa obsługa służy swoją pomocą.

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Re: kafelki we wrocławiu

autor: RobertKGB » 20 mar 2015, 8:34

Jeśli jakoś usług mają na takim samym poziomie jak reklamę , to ja dziękuje .

Rozemka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2017, 12:55
Re: kafelki we wrocławiu

autor: Rozemka » 29 paź 2017, 13:29

ja kupowałam kafeli w Cermagu i w sumie ta forma mi najbardziej odpowiadała - można zobaczyć na żywo, przejść się po aranżacjach, na jakiś pomysł wpaść. moim zdaniem bardzo fajny salon, mają spooory wybór!

Leenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2017, 17:19
Re: kafelki we wrocławiu

autor: Leenka » 31 gru 2017, 17:22

Dokłądnie, w Cermagu jest na prawdę spory wybór. Byłam , kupowałam i jestem bardzo zadowolona z tego że trafiłam do tak fajnego sklepu!

natmal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2018, 10:08
Re: kafelki we wrocławiu

autor: natmal » 19 lut 2018, 10:12

tak, zdecydowanie jest to jeden z fajniejszych salonów! wybór mają sporty, zagraniczne płytki, dużo tego - jest w czym wybrać!

hallka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2018, 18:26
Re: kafelki we wrocławiu

autor: hallka » 26 wrz 2018, 18:28

W Cermagu - owszem tam jest spory wybór i można bez problemu znaleźć odpowiednie do swojego domu. ja jestem bardzo zadowolona z zakupu u nich płytek.

CeramicHouse
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 09 lis 2017, 8:56
Re: kafelki we wrocławiu

autor: CeramicHouse » 27 wrz 2018, 7:50

Polecam pomyśleć nad czymś takim jak płytki kuchenne. :mrgreen:

Nikla
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2019, 17:39
Re: kafelki we wrocławiu

autor: Nikla » 24 lut 2019, 18:41

no ale nawet takie w Cermagu można znaleźć. a tak spory wybór jest także można znaleźć tam różne ciekawe rzeczy

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: kafelki we wrocławiu

autor: Masertiger » 25 lip 2019, 12:05

doktor21 pisze:Witam
Mam pytanie gdzie mozna we wrocławiu kupic tanie kafelki
czy tylko castorama?

dziekuje
pozdrawiam



We Wrocławiu w kilku miejscach bardzo fajne sklepy z płytkami to MaxFliz. Mają płytki ceramiczne, gresowe, do salonu, kuchni, na zewnątrz itp Bardzo fachowe porady można tam otrzymać, pomagają też realizować inwestycje. Adresy sklepów znajdziesz na ich stronie, może też kupić przez internet.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów

cron