Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

kulik86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2016, 10:02
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: kulik86 » 10 sie 2016, 10:04

z żoną mamy u siebie odkurzacz centralny już od kilku lat i bardzo sobie chwalimy te rozwiązanie - zwłaszcza gdy mamy małe dzieci

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: kukusia142 » 16 sie 2016, 13:28

Według mnie warto taki mieć. Ja mam go w swojej firmie i jest to o wiele bardziej tania oraz skuteczna metoda utrzymywania budynku w czystości. W mieszkaniach sprawdzają się również, ja swój kupiłam na tej stronie http://centralne-odkurzacze.net/ i uważam ,że nie mają dużych cen za tak porządne produkty.

limono
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2016, 15:08
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: limono » 19 wrz 2016, 15:37

Ja jestem bardzo zadowolony z odkurzacza u mnie w biurze, więc z całego serca polecam

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: Agat83 » 21 lis 2017, 13:57

Odkurzacze centralne od firmy SCANVAC są warte zakupu. U naszych rodziców mama zadecydowała, ze sobie sprawia bo miała dość tradycyjnego i jest zadowolona. Ceny maja w porządku, sam montaż tez nie jest mocno problematyczny, warto zainwestować moim zdaniem.

karolkedzia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2017, 9:42
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: karolkedzia » 01 gru 2017, 10:06

Ja ostatnio budując wieżowiec miałem za zadanie zamontować odkurzacz centralny i muszę powiedzieć, że super sprawa się te urządzenie. Pomaga o wiele lepiej i co ważne sprawniej zadbać o porządek w takich miejscach. Dlatego uważam, że każdy kto zastanawia się, czy nie kupić tego uważam, że powinien kupić bez zastanowienia ;).

Kamery-Wroclaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 8:22
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: Kamery-Wroclaw » 13 gru 2017, 9:23

Sam posiadam w domu odkurzacz centralny i mogę zdecydowanie polecić, to bardzo komfortowe rozwiązanie dzięki któremu w domu jest po prostu czyściej , nie musimy notorycznie odkurzać

Gregory1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 06 gru 2017, 15:02
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: Gregory1234 » 06 lut 2018, 9:46

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie sprawdza się głównie na dużych powierzchniach, kiedy faktycznie trzeba by przenosić odkurzacz ,,na długich trasach". W małym mieszkaniu chyba bym się na to nie zdecydował :)

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: Agat83 » 13 lut 2018, 23:41

Mam u siebie, teraz i u teściów jest montowany – super sprawa. U nich robi firma ta sama, co u nas, czyli z http://www.terwo.com.pl . Polecam, solidna, doradzi, pomoże. :) Firma specjalizuje się w sprzedaży elementów i całych systemów instalacji domowych.

JacekZawadzki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 22 lut 2018, 12:13
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: JacekZawadzki » 28 lut 2018, 11:36

Zamontowałem i jestem zadowolony, jest to wygodne rozwiązanie. http://tech-news.pl/realizacja-odkurzania-centralnego/

Kamery-Wroclaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 8:22
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: Kamery-Wroclaw » 06 mar 2018, 11:03

Na forum było już kilka podobnych wątków i niemal w każdym z nich opinie na temat odkurzacza centralnego są pozytywne, ja także uważam że tego typu inwestycja jest korzystna, warto uwzględnić ją na etapie wykańczania domu.

kamilanw684
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 28 mar 2018, 12:25
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: kamilanw684 » 29 mar 2018, 14:03

Mam u siebie w domu, bardzo praktyczne rozwiązanie, myślę, że warto w taki odkurzacz zainwestować. http://belpol-meble.pl/nowoczesne-technologie-centralne-odkurzanie/

Adam6699
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2018, 12:13
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: Adam6699 » 30 mar 2018, 8:16

Znalazłem dobry artykuł o odkurzaczach centralnych kiedy sam przygotowywałem się do zakładania swojego. Dziele się! http://belpol-meble.pl/nowoczesne-techn ... dkurzanie/

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: miki789 » 02 lip 2018, 12:42

Odkurzacz centralny mam Husky i sobie chwalę. Kupowałam cały system z akcesoriami ze strony centralne-odkurzacze.com.pl. Obsługa szybka, odkurzacz cichy i ładniutki, zamontowali mi go w cenie zakupu-rewela co nie? nie mam uwag. Żadnych awarii jak na razie, odkurzacz się nie zatyka, nie ma problemów z odprowadzaniem kurzu po rurach do głównego zbiornika.

palisandra12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 8:27
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: palisandra12 » 12 lip 2018, 16:20

Jak mam być z wami szczera, to mnie absolutnie nie przekonują odkurzacze centralne. Mi w zupełności wystarcza odkurzacz cylindryczny, model Thelios Extra od http://www.hoover.pl/pl_PL/ . Świetnie radzi sobie z kurzem, zostawia przy tym czyste powietrze, a przy tym jest bardzo energooszczędny.

MarekK1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2018, 12:10
Re: Czy warto zamontować odkurzacz centralny?

autor: MarekK1985 » 27 lip 2018, 12:16

Odkurzacze Centralne to świetne rozwiązanie do domu jednak sami przy budowie nie słyszeliśmy o niem zbyt wiele, teraz nie zrezgnowalibyśmy z niego za nic w świecie,
Jest to pewna inwestycja ale przy kosztach budowy całego domu to tzw Pan Pikuś.
Wybraliśmy z żoną system Retraflex który zamontowali Panowie z firmy LUXVAC,
Wąż wyciąga się z gniazda, jest naprawdę wygodnie,


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów