Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: Redakcja » 22 gru 2014, 13:46

Z nastaniem jesieni i zimy dzień staje się co raz krótszy i promieni słonecznych co raz mniej do nas dociera. Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy >>
Redakcja

kinga_r
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2011, 22:58
Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: kinga_r » 22 gru 2014, 13:46

olejki eteryczne to świetna sprawa, szczególnie do kąpieli. Ja mam sporą kolekcję i używam zależnie od nastroju ;) relaks gwarantowany

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: malaka » 23 gru 2014, 11:55

Ja sobie sprawiłam sama mały prezent na święta i były to właśnie olejki do aromaterapii - moim zdaniem są świetne i warto jest o nich pomyśleć podczas zakupów.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: Jans » 18 sty 2016, 14:43

Myślę, że aromaterapia w domu to świetna sprawa. Widziałem ostatnio ofertę dyfuzorów olejków, dzięki którym taką aromaterapię można zastosować w swoim domu.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: kosmo3 » 16 cze 2016, 21:28

W łazience, to chyba najlepiej używać takich wosków zapachowych http://www.cocolita.pl/yankee-candle . Po ochłodzeniu wosk zastyga, co jest bardzo praktyczne. Warto coś takiego wypróbować, zwłaszcza że jest duży wybór zapachów, a ceny są atrakcyjne.

pabbisiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 08 lip 2014, 12:18
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: pabbisiak » 17 cze 2016, 7:48

Moja znajoma prowadzi salon odnowy biologicznej i stosuje terapię z olejkami aromaterapeutycznymi (Rain Drop), które wciera się bezpośrednio w konkretne punkty na kręgosłupie, a dodatkowo jest specjalna maszyna, do której się wlewa olejki, żeby były też w powietrzu. Ogólnie jak byłam u niej to ma chyba z 20 zwykłych olejków i 5 tych specjalnych. Podobno można z nich robić nawet kosmetyki naturalne, także fajna sprawa :)

zanetabojak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:18
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: zanetabojak » 17 maja 2017, 12:07

Ja aromaterapię stosuję również w moim mieszkaniu. Też zbieram olejki i świeczki pachnące. Nie jest to tanie, ale warto. Mimo, iż mamy pełnię wiosny, to ja cały rok palę świeczki. Kupuję w https://www.pachnacawanna.pl/pl/c/SWIECE-ZAPACHOWE/162 bo tylko tutaj jest największy wybór różnych zapachów.

mochol
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: mochol » 29 cze 2017, 15:27

Aromaterapia, to świetne rozwiązanie nie tylko w okresie jesiennym i zimowym, ale przez cały rok. Tutaj http://bodhicosmetics.pl/bodhi-kategoria/aromaterapia/olejki-eteryczne/ można zakupić świetne olejki eteryczne, które znakomicie wpływają na nasze samopoczucie.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: budowa876 » 13 lut 2018, 19:49

Aromaterapia pomaga wielu osobom i można z niej korzystać używając urządzenia, którym jest waporyzator. Leczymy w ten sposób np. migrenę i pomaga ona palaczom rzucić wyroby tytoniowe.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: MichalBudowniczy » 13 lut 2018, 23:30

Olejki są bardzo przyjemne. Sam często stosuję.

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: Postzunia » 23 gru 2018, 1:10

Dla wszystkich poszukujących olejków do aromaterapii polecam zakupy w bee.pl. Znajdziecie wszystko co do tego potrzeba i wiele innych produktów aby naturalnie i zdrowo się odżywiać. Mają szeroką gamę produktów i niskie ceny więc się uda coś dobrać.

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Aromaterapia na jesień i zimę ? 3 przepisy

autor: viki42 » 20 paź 2020, 12:18

Super. Dzięki za namiary. Uwielbiam zapachy w domu - olejki, świece. Odpowiednio dobrane mogą pomóc się zrelaksować czy nabrać energii. Takie olejki warto moim zdaniem podgrzewać w odpowiednich kominkach zapachowych. Mam na myśli kominki jak tu
Obrazek. One same w sobie ciekawie się prezentują jako element dekoracyjny, a do tego gwarantują bezpieczeństwo użytkowania olejków.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Grapeshot [Crawler] i 62 gości

Gotowe projekty domów