Rozbudowana łazienka w mieszkaniu

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

EwelinaP
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2018, 13:25
Rozbudowana łazienka w mieszkaniu

autor: EwelinaP » 06 lut 2018, 13:32

Dzień dobry,

Mieszkamy w nowym bloku, gdzie w każdym mieszkaniu w naszym pionie mamy łazienkę i dodatkowo osobne WC. Sąsiedzi piętro wyżej rozbudowali WC dodając tam wanne i teraz wanna znajduje się bezpośrednio nad naszą sypialnią. Odgłosy podczas ich kąpieli (tj. nalewanie wody, używanie baterii prysznicowej czy samo pluskanie w wodzie) są bardzo uciążliwe. Kąpiele oczywiście odbywają się późnym wieczorem (po 23) albo w nocy co powoduję, iż nie możemy zasnąć w tych godzinnach lub budzą nas w środku nocy.

Czy takie odgłosy mogą byc spowodowane przez np. niewłaściwą izolację instalacji/wanny, wadliwą bateria, za cienkim stropem miedzy piętrami czy po prostu przez położenie wanny nad pokojem?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

menuet
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:21
Re: Rozbudowana łazienka w mieszkaniu

autor: menuet » 27 lut 2018, 11:09

Im większa łazienka tym bardziej trzeba zaplanować cały jej wygląd. Dla mnie przy takim urządzaniu ważne są wszystkie mozliwe elementy. Nawet na baterie bardzo zwracam uwage. Przeglądałam ostatnio ofertę bateri do umywalek od KLUDI https://www.kludi.com/shop/pl/bath/washbasin/ i bardzo mi się spodobały.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 16 gości

Gotowe projekty domów