Opinie o meblach

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kaggi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2018, 12:51
Opinie o meblach

autor: kaggi » 31 sty 2018, 13:01

Jakie macie meble kuchenne? Szykuję się do remontu kuchni i zastanawiam się nad wyborem. W pokojach mam meble z wikimeble i jestem zadowolona, ale nie wiem, jak sprawdzają się ich komplety do kuchni. Może ktoś ma jakieś doświadczenia?

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: Opinie o meblach

autor: AdidarMeble » 05 lut 2018, 11:56

A jaki budżet posiadasz na zakup mebli do kuchni oraz jaki styl preferujesz? Podaj nieco więcej szczegółów i wtedy chętnie pomożemy podczas wyboru tego najbardziej optymalnego zestawu :)

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Opinie o meblach

autor: Patrycja267 » 05 lut 2018, 13:01

Jak dla mnie dobre jakościowo meble to podstawa kuchni. Jednak dużo tutaj czynników wpływających na ich żywotność, jak para, woda, czy idąca za tym wilgoć. Właśnie dlatego zdecydowałam się na meble z rzeszowski Meblo Dom II, mogę zdecyowanie polecić każdemu, bo meble trzymają się super.

kasiatrol
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 mar 2021, 11:14
Re: Opinie o meblach

autor: kasiatrol » 19 mar 2021, 12:41

Zdecydowanie nie tania okleina! Cała odchodzi już po krótkim czasie, tragedia. Od siebie mogę powiedzieć, że piekarnik w zabudowie plus tanie meble z ikei to nie jest dobre rozwiązanie, zdecydowanie bardziej polecam zainwestować w coś na zamówienie.

ELZAR
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:11
Re: Opinie o meblach

autor: ELZAR » 29 kwie 2021, 11:35

Ja Wam polecam meble ze sklepu EDINOS mój ostatni zakup stół z krzesłami
idealne do małej kuchni, super jakość można zobaczyć Obrazek


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

Gotowe projekty domów