PARK CHOPINA MYSLOWICE

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

spartann
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2012, 16:59
PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: spartann » 16 lis 2012, 17:08

Szukam obiektywnych opinii o Parku Chopina w Myslowicach, wiadomo, ze developer zawsze zacheca, a ja nie chce kupic kota w worku

astronom
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 14:39
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: astronom » 19 lis 2012, 14:51

mieszkania są jak najbardziej na europejskim poziomie, niska zabudowa, duże mieszkania, brawo za wysokie okna!, dla vip'ow nawet apartamenty ;) kupiłem 'normalne' mieszkanie i jestem w pełni zadowolony, póki co nie nadziałem się na jakieś kruczki, luki w umowie, wywiązali się tez z obietnic, choć czasem to trochę trwało, ale finalnie jest jak najbardziej na plus!

elka_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2012, 21:03
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: elka_7 » 19 lis 2012, 21:08

slyszałam o tym osiedlu, dobrze sie reklamuja, no dobrze, tylko, czy komfort tych mieszkan jest w stanie dorownac np wlasnemu domowi? przyznam sie, ze sama sie waham

astronom
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 14:39
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: astronom » 22 lis 2012, 10:04

wylicz sobie, realnie patrząc, ile będzie Cie kosztować wybudowanie domu na działce, wykończenie go, ale w tym samym standardzie co mieszkania...nie chce narzucać swojego zdania, ale budują już takie mieszkania, ze spokojnie można mówić o ich wysokim komforcie i luksusie..a nie mam na myśli penthousów czy loftów...nb zaje....te! :p, no i mieszkania na chopina śmiało można wpisać do tego standardu, zwłaszcza, ze mieszkania na parterze maja ogródki, wiec zawsze jest to jakaś namiastka wolnej przestrzeni

fantom
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:56
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: fantom » 23 lis 2012, 13:59

kupilem mieszkanie w pawlowicach i sledze nexxa, przyznac musze, ze ida do przodu i ze chopina wyglada jeszcze lepiej

spartann
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2012, 16:59
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: spartann » 24 lis 2012, 20:19

podbijam pytanie elki o komfort, czy raczej standard, na jakim poziomie wykończyli wasze mieszkania???@astronom: może napiszesz coś konkretniej?

astronom
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 14:39
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: astronom » 25 lis 2012, 12:56

mam za sobą złe doświadczenia z bloków, zamurowane rękawice czy buty, pustostany itd., długo by wimieniac, tutaj widać, ze prace idą pod tip top, ściany są równe, okna dobrze osadzone, na ścianach dodatkowo flizelina, solidne drzwi a nie jakaś tam sklejka, rolety zewnętrzne, ja generalnie polecam, deweloper tez już przeze mnie sprawdzony

fantom
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:56
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: fantom » 29 lis 2012, 19:21

no nie, z nexxem nie ma mowy o tego typu zagraniach

spartann
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2012, 16:59
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: spartann » 03 gru 2012, 12:53

dzieki, to, co piszecie jest przekonujace, ale i tak pojechalem obejrzec osiedle na wlasne oczy, akurat wbilem sie chyba w godziny duzego ruchu w administracji, ale udalo mi sie obejrzec kilka mieszkan, przyznam, ze calosc robi pozytywne wrazenie

astronom
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 14:39
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: astronom » 08 gru 2012, 20:58

H i I powstaja dos szybko, widac postep

elka_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2012, 21:03
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: elka_7 » 13 gru 2012, 20:39

witam ponownie, wiadomo jaki jest termin oddania mieszkan w H i I ??? chyba sie zdecyduje, moze jeszcze ktos 'meskim' okiem oceni standard osiedla?? do tej pory widzialam niestety tylko nowe zdjecia z dziennika budowy, elewacje niesamowite, jak na wizualizacjach!

astronom
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 14:39
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: astronom » 17 gru 2012, 20:21

rozne budowy widzialem, ta wypada w porownaniu z nimi ekstra, jedz przekonaj sie, nie tylko co do elewacji-plyty faktycznie efektowe, pogadaj na budowie, zobaczysz, ze wkladaja duzo serca w to osiedle

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: Arinue » 20 lut 2017, 13:37

Temat moze nie najswiezszy, ale na interesujacy mnie poniekad temat. Park Chopina juz chwileczke stoi, a mnie sie zamarzylo mieszkanko w nowo powstajacym Parku Moniuszki (http://parkmoniuszki.pl/). Warto zakupic tam mieszkanie? Jak myslicie? Sprawdzil sie ten deweloper?

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: adam_krakow » 26 lut 2017, 23:20

Kupuj smialo! Duzo dobrego mowia o Nexx i mysle, ze nie bez powodu. Swietnie wygladaja te ich realizacje. Bylem kiedys z ciekawosci na jednym z ich osiedli i robi wrazenie. Ladnie i widac, ze porzadnie to wszystko robia. Jakbym mial kupowac mieszkanie to chcialbym kupic od takiego dewelopera jak Nexx

Smoczyca
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2018, 10:22
Re: PARK CHOPINA MYSLOWICE

autor: Smoczyca » 02 lut 2018, 11:34

Ja polecam firmę BBN Investment,budują domy jednorodzinne tradycyjnie murowane na terenie Imielina oraz Chełmu Śląskiego,kolejne inwestycje planują także w Mysłowicach.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów