Meble kuchenne Kraków

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

koperek7745
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 kwie 2017, 9:36
Re: meble kuchenne Kraków

autor: koperek7745 » 27 cze 2017, 14:37

Porządne funkcjonalne meble do kuchni robi MJ i Synowie. Na stronie fajnemeble.net można trochę zdjęć z ich realizacji przejrzeć. Ja u nich właśnie kuchnię zamawiałem ale to było w tamtym roku już. Teraz się przymierzam żeby trochę popracować nad urządzeniem sypialni i chyba będę u nich kupował łóżko szafki nocne plus dużą szafę z drzwiami przesuwanymi.

bolo89
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2017, 9:47
Re: meble kuchenne Kraków

autor: bolo89 » 19 lip 2017, 10:04

Kompleksową ofertę ma zakład MJ i Synowie. Projektują, robią wizualizację mebli, organizują transport i to co najważniejsze czyli produkują meble. Udało mi się wszystko w jednym miejscu załatwić, nie musiałem ganiać od jednego wykonawcy do drugiego jak potrzebowałem mebli do pokoju. Na pewno dzięki temu udało się sporo czasu zaoszczędzić, wydaje mi się, że naprawdę szybo dostałem zamówienie, w każdym razie na pewno zgodnie z umową, na czas tak jak uzgadnialiśmy.

oremus745
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2017, 9:45
Re: meble kuchenne Kraków

autor: oremus745 » 01 sie 2017, 14:55

Profesjonalne podejście mają w zakładzie MJ i Synowie ze strony fajnemeble.net. Zawsze doradzą, zawsze dobrze zorientowani w temacie materiałów z jakich meble są robione. Jak się pytałem o fronty czy blat do mebli kuchennych to na każde pytanie człowiek był mi w stanie odpowiedzieć przez telefon, nie musiałem się domyślać jak to wygląda.

kraus95
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2017, 13:35
Re: meble kuchenne Kraków

autor: kraus95 » 11 sie 2017, 13:54

Pozytywne mam doświadczenia z marką MJ -fajnemeble.net. Robili mi już kilka projektów, ostatnio chodziło o meble do pokoju dziecka. Bezpieczne, odpowiednio wykończone w ładnym atrakcyjnym dla dziecka odcieni. Zwłaszcza łóżeczko super wyszło, idealny rozmiar, dobrze zrobione oparcia, wszystko wygodne i solidne.

goral2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2017, 15:28
Re: meble kuchenne Kraków

autor: goral2020 » 11 sie 2017, 15:33

generalnie to wydaje mi się, że większość stolarzy reprezentuje podobny poziom pod warunkiem, że jasno im się okeśli np systemy na ktorych ma być oparta np. kuchnia. Korzystałem z kilku firm na terenie Krakowa i Gliwic i zawsze byłem zadowolony, może dlatego że wybierałem raczej średnią półkę cenową.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: meble kuchenne Kraków

autor: vauseman » 23 sie 2017, 21:04

Sporo jest teraz fachowców, którzy zajmują się produkowaniem mebli na wymiar. Nawet w samym Krakowie. Wystarczy zerknąć na ogłoszenia [link do oferty ogłoszenia wygasł] . Można zobaczyć jakie meble wykonują, w jakim stylu i z jakich materiałów.

aleks.niz
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 01 sie 2017, 8:52
Re: meble kuchenne Kraków

autor: aleks.niz » 12 wrz 2017, 7:58

[...] na Wielickiej w Krakowie przychodzi mi tak na szybko do głowy. Robili kuchnię bratu i fajnie to wygląda. On ma akurat dużą kuchnię otwartą na salon, ma to swoje minusy, ale wygląda bardzo ciekawie, nowocześnie. Meble zrobili mu z lepszej jakości materiałów i to nawet widać gołym okiem, że blat się nie ściera tak jak mógłby się ścierać. Warto u nich podpytać, z tego co się orientowałem to poza meblami do kuchni robią też inne.

cookandstyle1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2017, 8:00
Re: meble kuchenne Kraków

autor: cookandstyle1 » 14 wrz 2017, 8:10

Ja mogę Ci polecić kuchnie na wymiar gorzów wlkp. Widziałem już na żywo sporo ich projektów i naprawdę dają radę. Myślę, że będziesz zadowolony. Sprawdź sam.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2017, 11:22 przez cookandstyle1, łącznie zmieniany 1 raz.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: meble kuchenne Kraków

autor: karolinamak » 17 wrz 2017, 12:19

My wybraliśmy zestaw apetiq z salonu agata - bardzo fajnie to wygląda i jest super funkcjonalne. Możecie sobie zobaczyć tą kolekcję tutaj - https://www.agatameble.pl/gazetka-kuchnia-apetiq . Dla mnie opcja ekstra, bo można naprawdę fajny zestaw skomponować :)

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: meble kuchenne Kraków

autor: rannata » 30 paź 2017, 9:05

A ja jestem za tym, by mebli szukać w Internecie, chociażby na stronie: https://www.homebook.pl/produkty/meble-kuchenne. Dzięki temu można wybierać spośród wielu różnych propozycji, w każdym stylu. Zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. W dodatku w wielu przypadkach da się sprawdzić, jak prezentują się w aranżacjach.

hodra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:06
Re: meble kuchenne Kraków

autor: hodra » 14 gru 2017, 11:01

Bardzo dobry temat, ciężko jest znaleźć dobrego fachowca

Joanna11K
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2017, 8:04
Re: meble kuchenne Kraków

autor: Joanna11K » 11 sty 2018, 9:08

Sprawdź studio Max Kuchnie na Niepodległości 3. Niedawno koleżanka z pracy robiła tam meble i bardzo sobie chwaliła. Pokazywała mi też zdjęcia już gotowej kuchni i byłam pod sporym wrażeniem. Wchodziłam też na https://www.maxkuchnie.pl/ , żeby obejrzeć inne realizacje i robią bardzo ładne, nowoczesne meble. Myślę, że gdy będę chciała wymienić meble u siebie to udam się właśnie do nich.

adrianzadora
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2018, 10:07
Re: meble kuchenne Kraków

autor: adrianzadora » 30 sty 2018, 10:15

Ja mam kuchnię przedzieloną na pół z mini jadalnią. Jestem najbardziej zadowolony z szafek cargo zaprojektowanych przez krakowski [...]. Kuchnia na zamówienie jednak zupełnie innej jakości od gotowców z marketu. Zostawiam ci namiar telefoniczny na mojego konsultanta od nich 666 374 743.

Lena516
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 06 mar 2018, 11:23
Re: meble kuchenne Kraków

autor: Lena516 » 09 mar 2018, 15:52

Meble kuchenne polecam łączyć z ścianką ceglaną lub drewnianą. Kuchnia nabiera swojego charakteru. Z firmy PaulBunyan mają wysoko jakościowe produkty.
https://www.paulbunyan.pl/category/star ... ego-drewna

Water-Star
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2018, 12:58
Re: meble kuchenne Kraków

autor: Water-Star » 18 mar 2018, 13:38

Na pewno w każdym sklepie meblowym i podobnymi w Krakowie można znaleźć meble, wystarczy się przejść, równie dobrze można zamówić w Internecie takie rzeczy.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów