Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: Redakcja » 12 sie 2013, 16:39

Sok z cytrusów to towar niezwykle pożądany podczas letnich upałów. Zdrowy, orzeźwiający i smaczny. Dla tych, którzy... Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały >>
Redakcja

hipi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 09 mar 2012, 12:25
Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: hipi » 12 sie 2013, 16:39

Ta wyciskarka jest boska. :) Zamówiłam ją ze Stylowej Zastawy w sumie tylko dzięki nietypowemu designowi, ale jak mi ją dostarczyli i kilka razy jej użyłam to się okazało, że jest nie tylko wyględna, ale i wygodna. Dobry z niej kaktus! ;)

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: Tomek5 » 16 maja 2016, 7:47

W wyciskarce można wyciskać jedynie cytrusy?

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 487
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: martan » 16 maja 2016, 9:01

Nie tylko. Dużo zależy od tego na jaką wyciskarkę się zdecydujesz. My obecnie mamy ten model Kuvingsa
Obrazek

I radzi sobie z praktycznie wszystkim Wyciska sok z jabłek, zieleni, cytrusów. Nawet marchewek. Nie jest to sprzęt dostępny w popularnych sklepach bo jest to juz wyższa półka. Niemniej możęsz zamówić w sieci
https://www.eujuicers.pl/wyciskarki/wyc ... oslimakowe

Warto bo jest to jedna z lepszych wyciskarek na jakie możesz się zdecydować.
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
aniita
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:20
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: aniita » 17 maja 2016, 8:08

również szukam ;)

Awatar użytkownika
designerkaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 maja 2016, 13:01
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: designerkaaa » 17 maja 2016, 10:35

Też poszukuje jakiejś fajnej wyciskarki. Ta Kuvingsa wygląda całkiem ciekawie. Chyba się na nia zdecyduję :)

HaDwao
Aktywny
Aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:54
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: HaDwao » 20 maja 2016, 7:04

Wyciskarka do owoców to generalnie rzecz biorąc bardzo dobry pomysł,nie tylko jako sposób na uzyskanie świeżego soku latem,ale i również zimą dzięki czemu wiemy,że zawsze otrzymujemy codzienną porcję witamin i zdrowia,moim zdaniem warto :)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: malaka » 02 cze 2016, 14:22

Ja póki co wyciskam cytrusy ręcznie ;). Dorobiłam się już sokowirówki, ale wyciskarki jeszcze nie.

Awatar użytkownika
Jula88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2013, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: Jula88 » 06 cze 2016, 10:04

Może ten artykuł pomoże Tobie przy wyborze odpowiedniej wyciskarki do soków - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/jak-wybrac-wyciskarke-do-sokow-852.html. Ja w wyciskarkę zaopatrzyłam się dosyć niedawno, nawet jeszcze nie zdążyłam z niej skorzystać, ale na pewno za niedługo ją przetestuję, bo jestem wielką fanką świeżo wyciśniętych soków. Teraz jest coraz więcej owoców sezonowych, dlatego wyciskarka to według mnie niezbędny sprzęt w każdej kuchni.

Albercik23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 19 lut 2017, 19:03
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: Albercik23 » 04 sie 2017, 11:52

Przede wszystkim jestem zdania, że wyciskarka jest dużo lepszą opcją od sokowirówki. No i podobno soki są zdrowe. A co do producenta, to z tego co wiem, Biochef robi naprawdę świetne sprzęty, warto sobie ich sprawdzić. ;) Fajna alternatywa dla tych najpopularniejszych producentów, obejrzyjcie sobie. No i odnośnie co do cytrusów i innych owoców - ten Biochef ma dużo fajniejszy wlot na owoce, bo jest większy i można szybciej pracować na niej.

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: elabarbara » 29 sty 2018, 18:28

Sporo na rynku jest wyciskarek do soków dlatego tak ciężko jest się zdecydować która będzie dla nas najlepsza. Zawsze kieruję się jakością, bo to ona jest najważniejsza. Warto zdecydować się na wolnoobrotową wyciskarkę np. firmy Muke, która wyciśnie sok nie tylko z owoców, ale i z warzyw.

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: zapzap » 25 mar 2018, 14:04

Też korzystam z wyciskarki MUKE i jestem nią oczarowana! Można z niej przyrządzić pyszne soki i koktajle praktycznie ze wszystkiego. To chyba najlepsza wyciskarka na rynku w tym segmencie cenowym. Wielu producentów sprzedaje sita w wysokiej cenie (powyżej 240 zł za sztukę). Muke ma najniższe ceny sit względem konkurencji (100zł).

grzesiek998
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 30 mar 2018, 7:22
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: grzesiek998 » 30 mar 2018, 12:35

Kupiłem sobie tę wyciskarkę: http://sklepdamka.pl/wyciskarka-do-soko ... h-napojow/ Jestem zadowolony z jej działania.

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: Radekrak » 14 maja 2018, 19:01

Jestem zdania, że lepiej kupić wyciskarkę wolnoobrotową Muke, która skruszy nawet najtwardsze owoce i warzywa, a także sałatę czy imbir. Pozwoli na więcej , niż tylko wyciskanie owoców cytrusowych. Też chcę kupić żonie w klasie premium, gwarantującej 10 lat gwarancji na silnik. Mam nadzieję, że z dodatkiem lodu będzie mi przyrządzać świetne soki.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Wyciskarka do cytrusów ? na letnie upały

autor: vauseman » 15 maja 2018, 11:38

Dla mnie to zbędny gadżet.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów