Izolacja fundamentów w 2 budynkach, prosze o rade!!!

Fundament może być wykonany z różnych materiałów, a jego poprawne wykonanie jest podstawą budowy domu. Jeżeli jeszcze nie wiesz jakiego materiału użyć do budowy swojego domu to w tym dziale z pewnością poznasz zalety i wady różnych materiałów i rodzajów fundamentów.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Krzysiek95
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2017, 8:04
Izolacja fundamentów w 2 budynkach, prosze o rade!!!

autor: Krzysiek95 » 04 paź 2017, 8:16

Witam,

Jestem posiadaczem dwóch budynków jeden to domek jednorodzinny a drugi to garaz, od jakiegoś czasu mam problem z izolacja fundamentów dodam że w domku mieszkalnym jest piwnica nie jest zalewana bo istnieje już wokół niej drenaż. planuje ocieplić ściany w piwnicy od zewnątrz pianą pur grubość ok. 15cm. I moje pytanie jaki jest koszt takiej inwestycji, jestem z woj łódzkiego, następnie czy po zainstalowaniu pianu na fundamenty trzeba ją jeszcze jakoś zabezpieczyć np przed gryzoniami? Co do drugiego budynku garażu to planuje tam zrobić hydroizolacje pinową "lekką" bez żadnych ociepleń, co plecacie? Pomalować sam fundament dysperbitem? Czy może użyć foli kubełkowej? Z góry bardzo dziękuje za każdą odpowiedź!

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: Izolacja fundamentów w 2 budynkach, prosze o rade!!!

autor: ralion » 25 sty 2018, 14:59

Wykonanie hydroizolacji najlepiej zostawić firmie, która się tym zajmuje profesjonalnie. Od siebie mogę wam polecić atp hydroizolacje z Ząbek pod Warszawą. Firma zatrudnia świetnych fachowców i ma dobre ceny.


Wróć do „Fundamenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Proximic [Crawler] i 12 gości

Gotowe projekty domów