Wasze hobby, zainteresowania?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

plejso
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2018, 19:21
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: plejso » 21 sty 2018, 19:22

A moje to sport i nigdy od niego nie odejdę! Oczywiście na ile zdrowie pozwoli :)

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: shore » 22 sty 2018, 19:52

Ja długo szukałem swojego hobby, kiedyś w prezencie po dziadku dostałem starą monetę, zacząłem interesować się tematem i od tej pory tutajhttps://www.skarbnicanarodowa.pl/ kupuję i kolekcjonuje takie unikaty. To wspaniałe rzeczy, jestem przekonany że kiedyś dam je mojemu synowi.

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: shore » 22 sty 2018, 20:12

To ja Wam powiem że lubie gry komputerowe i i monety, https://www.skarbnicanarodowa.pl/ tutaj szukam unikatów, kupuje ,wrzucam w klaser i kolekcjonuje. Potem chwale się innym, wymieniam, rozmawiam, dziele się wiedzą. To naprawdę wciąga.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: jeremi_ » 24 sty 2018, 12:08

A ja bardzo lubię wszystko co jest związane z muzyką. Zazwyczaj puszczam sobie radio http://fm.tuba.pl/gatunek/New+Age i czytam wiadomości o rodzajach muzyki, instrumentach czy o artystach. Lubię dowiadywać się nowych rzeczy.

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: superter » 26 sty 2018, 12:35

Obecnie moim największym zainteresowaniem jest zmiana swojej pracy. Dlatego głównie czytam artykuły takie jak http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/pr ... id,tm.html. Poza tym sporo czasu poświęcam na rozwój osobisty i generalnie inwestowanie w siebie.

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: swen » 22 lut 2018, 20:13

Mnie generalnie interesują tematy zdrowotne. Czasami żałuję, że nie poszedłem na medycynę, ale studiuję sobie hobbystycznie różne choroby i strony takie jak https://ktomalek.pl/apteki/katowice/M2469011/ad-1, żeby poznać różne leki i ich działanie.

Budwek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2018, 22:24
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Budwek » 26 lut 2018, 22:31

Ja się interesuję militariami. Działam w zespole ASG od kilku lat i do tego kolkcjonuje noże i majsterkuję. Najczęsciej toolami leathermana, bo uwielbiam takie zabawki na warsztacie zamiast skrzynki wielkich narzędzi

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: DarkElf » 27 lut 2018, 12:58

Ja troszkę z innej beczki napiszę ;) mianowicie moja żona postanowiła wyciągnąć mnie z warsztatu na jakiś czas i zapisała nas na lekcje tańca Kraków w EGURROLA Dance Studio . Powiem Wam, że byłem bardzo sceptycznie do tego nastawiony, ale po pierwszym treningu naprawdę spodobało mi się ! Już nie mogę się doczekać następnych zajęć. Mają tam bardzo profesjonalne grono nauczycieli, dlatego bardzo szybko można załapać podstawy ! Polecam każdemu na chwilę rozerwania się !

komputerowy22
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lut 2018, 15:59
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: komputerowy22 » 01 mar 2018, 9:53

Moim hobby jest strzelectwo sportowe i pływanie. Nic innego mnie tak nie relaksuje :)

famrosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 05 lut 2018, 9:21
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: famrosa » 01 mar 2018, 11:51

Moje hobby to układanie puzzli i zabawa Lego. Może komuś wyda się to dziecinne, ale to dla mnie super frajda. Kiedyś uwielbiałam Sudoku, ale mi przeszło. Zamierzam jesczze nauczyć się gry w szachy,

Pasjonat66
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:34
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Pasjonat66 » 03 mar 2018, 15:40

Ja lubie podróżować w wolnym czasie :) to jest dość aktywne hobby (w porównaniu do układania puzzli - co btw też jest super :) ale nie dałbym rady żyć bez podróży. Niestety jest to też hobby, które pochłania sporo nakładów finansowych. Ostatnio podróżowałem po Italii, znalazłem całkiem spoko bilety tutaj https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Rzym no tyle że z noclegami trzeba sobie jeszcze radzić. :) Ale ogólnie polecam wyrwanie się z domu choćby na chwilkę! Szczególnie do słonecznych Włochów :)

Rizka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 06 lis 2017, 8:12
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Rizka » 06 mar 2018, 13:21

U mnie akurat motocykle teraz wchodza jako nowe hobby na wiosne;)
A powiedzcie mi wlasnie co do motocyklow, to w jaki sposob dobrze zadbac o monitoring motocyklu? Słyszałam, że Konsalnet się tym zajmuje, ale warto poszukac jeszcze opinii ludzi, ktorzy dostadczaja przyjemnosci jazdy na dwukolowym pojezdzie ^.^

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Arinue » 11 mar 2018, 17:59

Strzelanie! W mojej ulubionej strzelnicy oczywiście - pozdrawiam wrocławski Progun! Miejsce które baaardzo warto odwiedzić.

emilkap94
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2018, 16:06
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: emilkap94 » 12 mar 2018, 10:21

ja lubię czytać, oglądać filmy i seriale, robić zdjęcia... fajnie mieć pasję która nas pochłania, może uda mi się coś takiego znaleźć ;d

foxi
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 28 lis 2016, 19:32
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: foxi » 20 mar 2018, 19:15

Ogród, mój ogród, tam spędzam masę wolnego czasu i to co najważniejsze wszystkie pracę robię z chęcią i radością... no może prawie wszystkie - karczowanie i wycinka krzewów to zajęcie , w którym pomaga mi mąż.Pozostałe prace to już moje zajęcie.Szczególnie wiosną jest dużo pracy ale robię to z radością ,szczególnie po takiej zimie, pzdr


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów