Budowa altany ogrodowej

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mela123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2016, 9:48
Budowa altany ogrodowej

autor: mela123 » 29 lip 2016, 9:53

Witam,
Chciałabym postawić altanę o wymiarach 4,8m x 3,5m z zabudowanymi do połowy bokami w odległości ok. 80 cm od granicy działki sąsiedniej. Moja działka (podwórko) ma szerokość 11 metrów. Działka sąsiadująca jest niezabudowana... całkowicie zarośnięta krzakami. Wcześniej na miejscu altany stał murowany budynek gospodarczy co jest uwzględnione na mapce. Czy na mocy "nowych" przepisów budowlanych mogę dokonać tylko zgłoszenia budowy i czy starostwo może zarzucić mi brak odpowiedniej odległości od granicy działki sąsiedniej?

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Budowa altany ogrodowej

autor: bartnik1 » 21 sty 2018, 19:16

To jesli już polecałbym bardziej przyjrzeć sie własnie takim garażom https://www.cgt.com.pl/
Firma naprawdę godna polecenia.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów