Oryginalny prezent

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mazi88
Aktywny
Aktywny
Posty: 259
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:32
Kontaktowanie:
Re: oryginalny prezent

autor: mazi88 » 28 gru 2017, 21:20

moja szwagierka sobie sprawiła kamerkę Mikavi YE2. Z tego co się dowiedziałem na temat tego urządzenia to fajna sprawa. Ma kąt widzenia 360 stopni. Można otrzymywać powiadomienia na telefon. Ma wbudowany głośni.

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: oryginalny prezent

autor: superter » 28 gru 2017, 23:11

Ciekawa i oryginalna jest np. kamerka do samochodu. W dodatku to prezent bardzo praktyczny, który przydaje się w sytuacjach zagrożenia ;)

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: oryginalny prezent

autor: AdidarMeble » 03 sty 2018, 12:26

To prawda, wszystko zależy od tego komu chcemy podarować prezent oraz jaki budżet osiadamy na ten cel. Też jestem zdania, że warto stawiać na to co praktyczne i co przyda się w domu na co dzień.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: oryginalny prezent

autor: arek_ch » 06 sty 2018, 16:04

Jestem zdania, że prezenty powinno się dobierać, mając na uwadze zainteresowania osoby obdarowywanej. Uważam, że są jednak przedmioty, z których zawsze ucieszy się druga osoba. Gdy ja nie wiem, co podarować swojej kobiecie, kupuję jej torebkę lub buty i dbam o to, aby widniał na nich odpowiedni znaczek. Teraz, chcę jej kupić szpilki Love Moschino.

Awatar użytkownika
wube
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 25 mar 2015, 14:37
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
Re: oryginalny prezent

autor: wube » 06 sty 2018, 17:35

Co sądzicie o bluzach full print? Niektóre wzory są bardzo efektowne i na pewno pozwolą się wyróżnić z tłumu ;)

Emkaolka0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2017, 10:07
Re: oryginalny prezent

autor: Emkaolka0 » 09 sty 2018, 16:20

Jak dla mnie prezent to powinien byc przede wszystkim praktyczny. Mam parę prezentów od znajomych i przyznam się że najchętniej to bym je sprzedała :P Teraz staram się dlatego sugerować co przyda nam się np. w domu więc znajomi wiedza co kupić. Ostatnio złożyli się na super zestaw sztućców, takie prezenty to ja rozumiem

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: oryginalny prezent

autor: Agat83 » 12 sty 2018, 16:42

A tak swoją drogą… Jeśli ktoś zna dobrze tę osobę, której kupuje prezent, i budżet to nie parę groszy tylko już jakieś normalne pieniądze, może spróbować coś praktycznego kupić z elektroniki. Ja w ten sposób cioci kupiłam drukarkę z której byłą bardzo zadowolona, bo zawsze miała problem z drukowaniem dokumentów dla siebie. Świetna dostałam na sklep.polbit.com

adula
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2018, 19:04
Re: oryginalny prezent

autor: adula » 12 sty 2018, 18:18

Szukam oryginalnego prezentu dla brata, ma dopiero 5 lat, tak więc najlepiej jakby to była jakaś zabawka. Myślałem o klockach lego, widziałem ich duży wybór. Co o tym myślicie? Bo ja chyba się zdecyduje na to

buders
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 lis 2017, 15:31
Re: oryginalny prezent

autor: buders » 17 sty 2018, 12:27

Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów, a jednocześnie najbardziej oryginalnym był, jest i będzie zawsze zegarek, ponieważ istnieje ogrom ich modeli na przeróżne okazje :) Osobiście uwielbiam zegarki na rękę, więc mam ich z 10 już i nadal nie narzekam na nadmiar, ponieważ każdy jest inny, przez co mogę zmieniać je w zależności od okoliczności i ubioru. Dzięki Internetowi możemy kupić praktycznie dowolny model bez wychodzenia z domu. Wiele sklepów internetowych, oferuje zegarki od najlepszych producentów, które przypadną do gustu praktycznie każdemu. Sam kupuję większość rzeczy w sieci i jestem bardzo zadowolony, ponieważ mam znacznie większy wybór i nawet nie muszę z domu wychodzić, żeby coś sobie kupić :)

kornek7
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2018, 14:50
Re: oryginalny prezent

autor: kornek7 » 17 sty 2018, 13:31

Ja też jestem zwolennikiem praktycznych prezentów, zawsze takie dostaję i często staram się takie wręczać. Chyba, że oczywiście wiem, że to spodoba się tej osobie. Niektórzy lubią jakieś ozdoby, drobiazgi do powieszenia/postawienia/położenia i wtedy jak najbardziej dostosowuję się do życzenia. Ale faktycznie wiele zależy nie tylko od takich oczekiwań, ale też od budżetu - tutaj też zwykle nie szaleję za bardzo, ale jak już mam coś kupić, to wolę, żeby to było coś porządnego :)

Awatar użytkownika
Asieńka_99
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2014, 12:41
Re: oryginalny prezent

autor: Asieńka_99 » 19 sty 2018, 13:40

Zgadzam się, że praktyczność jest często ważniejsza od oryginalności :) Dlatego uważam, że czasami lepiej podpytać co by się mogło komuś przydać. Jak zrobi się to umiejętnie, to można nawet utrzymać element zaskoczenia ;) Ja ostatnio dostałam lampę UV, model CR 2171. Urządzenie jest bardzo dobre, super się z nim pracuje, więc prezent okazał się naprawdę trafiony.

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: oryginalny prezent

autor: FrankieeFran » 21 sty 2018, 16:17

Też myślę, że elektronika to jest dobry pomysł na prezent. Niekoniecznie musicie od razu kupować telefony, tablety czy komputery ale sa fajne akcesoria właśnie do telefonów czy też może jakieś drobne AGD do domu? Wszystko to znajdziecie w sklepie sferis ja tam najczęściej zaglądam jeżeli chodzi o zakupy elektroniki

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: oryginalny prezent

autor: kosmo3 » 21 sty 2018, 21:39

Taka kostka Shengshou , to świetne i praktyczne rozwiązanie. Można komuś sprawić naprawdę rewelacyjny prezent. Poza tym plusem jest to, że w ich ofercie znajdują się różne modele w dobrej cenie.

Bravis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 23 sty 2018, 12:45
Re: oryginalny prezent

autor: Bravis » 23 sty 2018, 13:24

Myślę, że śmiało można postawić na dodatki, dekoracje do domu, które zawsze będą fajnym oraz ciekawym pomysłem na prezent bez względu na okazję :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: oryginalny prezent

autor: smichalek » 25 sty 2018, 11:36

W małym budżecie też można znaleźć coś fajnego. Dobry przykład kurs strzelania. Pytanie tylko, czy takie klimaty was interesują, bo to nie każdemu musi pasować. Ale tak czy siak - niewielkim kosztem można dopasować dobry prezent.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 16 gości

Gotowe projekty domów