MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

hardcorrr
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2017, 13:10
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: hardcorrr » 19 paź 2017, 13:11

I jak, spoko są te meble na co dzień w użyciu ?

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: Bartłomiej26 » 19 paź 2017, 17:32

Ja zamówiłem sobie komplet do sypialni od Meble Wójcik. Moim łupem padła kolekcja Monaco :D :D
Czas na zmiany!

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: karolinamak » 22 paź 2017, 18:59

o boze, byle nie lustra.. mialam poprzednio i tak sie meczylam z czyszczeniem tego.. Teraz zdecydowalismy sie na klasyczna komode z salonu agata i uwazam, ze to duzo praktyczniejsza opcja:) no i bardziej funkcjonalna.

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: iza72 » 05 lis 2017, 9:01

A my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań i zależy nam na czymś fajnym, ciekawym i funkcjonalnym. Widzieliście może tą najnowszą kolekcje w mebluj dom? Naprawdę fajne sa te łózka, o to https://meblujdom.pl/lozko-alexis-signal-id8152.html nam się podoba. W sumie nic specjalnego ale własnie ta prostota tak nas urzekła. W ogóle cała ta oaranżacja jest dość ciekawa, ale jak coś dodałabym jakiś kolor dla ożywienia.
iza72

SuperSofa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2017, 21:49
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: SuperSofa » 06 lis 2017, 21:53

Jeśli szukasz mebli do sypialni wysokiej jakości, koniecznie zajrzyj na stronę super-sofa.pl Można tam znaleźć łóżka drewniane, a także tapicerowane. Wybierz te, które bardziej przypadną Tobie do gustu - na stronie super-sofa.pl można znaleźć zarówno klasykę, jak i innowacyjne modele.

Z pozdrowieniami
SuperSofa

oremus745
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2017, 9:45
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: oremus745 » 07 lis 2017, 13:55

Coraz więcej jest sklepów z meblami które sprzedają rzeczy z duszą, a nie z taśmy. Ja mam dobry kontakt od dłuższego czasu z marką Lubię Design, wybór jest urozmaicony i na dostawę nie każą długo czekać.

Antress
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 16 lis 2016, 20:37
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: Antress » 13 lis 2017, 0:27

Też jestem ciekawa, czy meble się sprawdziły. Ja raczej postawiłabym na porządne wykonanie, a w dodatku by były zrobione na wymiar. Jednak to od razu inaczej wygląda w pomieszczeniu, gdzie wszystko jest idealnie dopasowane i zaaranżowane przez fachowców. Dobrym przykładem są meble grudziądz, gdzie widać, że w wykonanie mebli wkładają naprawdę dużo zaangażowania i pasji. Nie ma się co dziwić, jest to firma z bardzo długim stażem, więc wiedzą też czego oczekują klienci i starają się sprostać tym wymaganiom. Według mnie, meble na wymiar to najlepszy wybór.

GDMmeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 lis 2017, 6:19
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: GDMmeble » 16 lis 2017, 7:14

Podstawą jest jakość wykonania danych mebli oraz ich wygląd, a akurat tak się składa że zajmujemy się tym na co dzień i będziemy w stanie pomóc, doradzić podczas wyboru. Zerknijcie na nasze kolekcje :)

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: MichalBudowniczy » 26 lis 2017, 23:43

Ja bym tak nie mógł zamówić przez internet. Najpierw musiałbym sprawdzić meble na żywo.

Daria87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:47
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: Daria87 » 20 gru 2017, 19:31

Bardzo sobie cenię zakupy przez Internet. Wiadomo, najważniejsze jest, żeby najpierw sprawdzić jakość. My tak zrobiliśmy, wybierając sklep, którego asortyment nam najbardziej odpowiadał. Jako, że mieszkanie urządzamy w stylu skandynawskim, to postawiliśmy na Mebel-Partner.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Większość mebli do sypialni zamówiliśmy własnie tam. Łóżko jest przepiękne i solidnie wykonane :)

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: PlantPur » 21 gru 2017, 19:54

W sypialni nie może zabraknąć dobrego materaca do spania, który również można kupić przez Internet. Na www.plantpur.pl znajdą Państwo ekologiczne materace piankowe z bezpłatną dostawą do domu i możliwością zwrotu po testowaniu materaca przez 101 dni w domu.

Małgorzata85
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 gru 2017, 11:27
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: Małgorzata85 » 18 sty 2018, 22:56

Ja ostatnio zaczęłam przeglądać tę stronę mebel-partner bo siostra mi o niej powiedziała. No i muszę przyznać, że mają ekstra łóżka ! Akurat przymierzamy się do zmiany na inne i chyba tam zamówimy taki szary narożnik

sdelfinszpak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:24
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: sdelfinszpak » 08 lut 2018, 22:42

Mi się bardzo podobają meble tapicerowane. Są estetyczne, wygodne, łatwe w utrzymaniu czystości. Trzeba na to patrzeć też, a nie kupować coś, co jest może i ładne, drogie, ale niepraktyczne. Ja do całego mieszkania kupowałem meble właśnie w sklepach Wygodne Mieszkanie. Można sobie obejrzeć w sieci te meble. Plusy: można zamówić naprawdę fajną tapicerkę, robią meble na wymiar, bez problemu dowożą do klienta. Jakość kompletnie różna od takiej marketowej.

Orinokor
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2018, 8:33
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: Orinokor » 09 lut 2018, 8:36

Ja mogę polecić firmę Lumax - Nowoczesne meble na zamówienie Katowice , zamawiałem u nich meble do całego mieszkania i jestem bardzo zadowolony , mają świetną ofertę i bardzo dobre ceny.

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: MEBLE DO SYPIALNI - SKLEP INTERNETOWY

autor: Pasko33 » 12 lut 2018, 11:44

Akurat łóżko do sypialni i kilka drobnych mebelków zamawiałem jeszcze niedawno http://makrodom.pl/ i chętnie wam polecę ten sklep :) Darmowa dostawa co jest niezbyt często spotykane w sklepach meblowych - ze wzgledu na duże gabaryty mebli, a tutaj nie ma problemu żeby za darmo przywieźli.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów