Kolory ścian do sypialni

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
wube
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 25 mar 2015, 14:37
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: wube » 05 kwie 2017, 19:52

KamilaMeble pisze:Fototapeta to ciekawy pomysł, nawet w sypialni aczkolwiek nie na każdej ze ścian, a góra na jednej. Tak aby też całość nie była przytłaczająca i monotonna. W sypialni królują raczej łagodne wzory czy kolorystyka.

Trzy ściany jasne i na jednej ciekawa fototapeta (http://bluecanvas.pl/24-fototapety-do-sypialni) to często spotykane rozwiązanie wśród dekoratorów wnętrz i na pewno warto wziąć je pod uwagę.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: MichalBudowniczy » 06 kwie 2017, 11:37

Ja także zastanawiam się nad fajną fototapetą na całą ściane. Może centrum naszej pięknej stolicy nocą :)

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: Mayenna » 10 kwie 2017, 8:59

Ja w swojej sypiali postawiłam na jasne kolory i nie żałuję. W końcu otoczenie wpływa na to, w jakim nastroju wstajemy, a przy łagodnej żółci raczej nie wstanę nachmurzona :D. Do tego wybrałam szafę i komodę w jasnobrązowym kolorze plus lustro i jest dobrze. Przy okazji chciałam Was zapytać, co sądzicie o biokominku jako dekoracji do mieszkania? Po lekturze tego artykułu - http://www.mojanauka.pl/kominki-dla-kazdego/ biokominek jawi mi się jako fajna alternatywa dla tradycyjnych kominków. Nie zajmuje Bóg wie ile miejsca, może urozmaicić wnętrze, nadaje się nawet do bloku, także mogłabym go zakupić. A jakie jest Wasze zdanie?

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 04 maja 2017, 0:16

Szarość, zieleń, beż i brąz to kolory które w sypialni pozwolą prawdziwie odpocząć. Projektując sypialnię trzeba wziąć pod uwagę psychologiczne aspekty oddziaływania kolorów. Więcej na ten temat oraz kilka kolorystycznych inspiracji:https://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/4-kolory-ktore-dadza-ci-relaks-sypialnia

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

zbycho89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 07 mar 2016, 20:18
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: zbycho89 » 04 maja 2017, 5:53

Ja wole klasyczne białe ściany, nadają uroku i spokoju dla pomieszczenia a i sie nie brudzą mocno wbrew pozorom.

kasiazaleta
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2017, 8:47
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: kasiazaleta » 18 maja 2017, 9:04

Podłączę się bo właśnie wybieram fototapetę do swojej sypialni. Wystrój tradycyjny. Meble brązowe, szafa wnękowa na całą ścianę z lustrami i przyszło mi do głowy, że gdyby tak powiesić fototapetę na ścianie przy szafie to wzór odbijałby się w niej. Widziałam coś takiego u notariusza i wyglądało po prostu świetnie. Tam były kolumny, ale ja kolumn sobie nie powieszę w sypialni ;) myślałam raczej o takich drzewach
Obrazek
lub takich kwiatach
Obrazek

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: zlotykot » 12 cze 2017, 17:29

Fototapeta to świetny pomysł. Pasuje do każdego wnętrza i pięknie je urozmaica. Ja mam fototapetę w kuchni oraz w salonie. Jeśli interesują Was ciekawe fototapety to zerknijcie na oferte firmy Picassi http://fototapetyinfo.pl/ . Oferuja tapety ekologiczne, to znaczy takie, które są produkowane beż użycia niebezpiecznych barwników. Mogą być stosowane w kuchni, pokoju dzieciecym a nawet w restauracjach czy przedszkolach.
Picassi oferuje 40 milionów wzorów do wyboru. Mozna tez stworzyć tapete z własnej grafiki.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: Dżasmina » 20 cze 2017, 16:59

ja mam w swojej sypialni dwa kolory - odcienia kawy z mlekiem i jasnego beżu. Bardzo ładnie to wygląda.

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Kolory ścian do sypialni

autor: ostrow » 26 lis 2017, 10:39

pokoj naszego syna jest w niebieskim odcieniu, uzylismy farb sniezka barwy natury ktore sa bardzo wydajne

dori77
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2017, 18:01
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: dori77 » 29 lis 2017, 18:23

Wybór właściwego koloru ściany sypialni jest trudną decyzją , ponieważ kolorów jest wiele a my musimy wybrać coś sensownego i takiego co będzie współgrało z resztą. . Wszystko musi być przemyślane , można też wybrać kolor akcentujący który będzie miał wpływ na wygląd całego pomieszczenia i nada pokojowi nowe życie . Będzie on stanowił taki mocny akcent . Jako że kolory przekazują pewną energię i odczucia należy przed wyborem koloru ścian przemyśleć dokładnie jaki nastrój chcemy stworzyć w pokoju. .. Ja zdecydowałam się na pomoc profesjonalistów którzy zajęli się wykończeniem wnętrza mojej sypialni oraz mieszkanka , pomogli mi w wyborze koloru ścian jak i aranżacji całego pomieszczenia.

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Kolory ścian do sypialni

autor: PlantPur » 29 lis 2017, 21:15

Kolorystyka w sypialni jest bardzo ważna. Sypialnia jest niezwykle ważnym miejscem w naszym domu, gdzie odpoczywamy i relaksujemy się i kolory zdecydowanie mogą wpływać na nasz nastrój i samopoczucie. Po wybraniu odpowiednich kolorów do sypialni, trzeba wybrać najważniejszy jej element, czyli materac, o którym nie można zapomnieć:)

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: rannata » 29 lis 2017, 21:34

Serio? Ja bym postawiła na delikatne kolory.

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Kolory ścian do sypialni

autor: ostrow » 18 sty 2018, 17:40

Magnat ma super kolory a i plamy schodzą w miarę łatwo. Wylałam kawę i nie było problemów ;)

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Kolory ścian do sypialni

autor: stix » 07 mar 2018, 11:17

Też bardziej podobają mi się delikatne kolory w sypialni i wybrałam dwa takie ciepłe odcienie 'ciepły piasek' w połączeniu ze 'słońcem hellady' które znalazłam w kolorach świata duluxa. Pokój dzięki nim wydaje się taki przytulny i ciepły :)

Verbena
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 25 wrz 2017, 9:07
Re: Kolory ścian do sypialni

autor: Verbena » 08 mar 2018, 15:34

A mi podobają się sypialnie w angielskim stylu, w delikatnych kolorach i z motywem kwiatowym.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów