Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
agaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2016, 20:03
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: agaa » 17 sty 2018, 14:47

Wprawdzie ja nie sprzedawałam mieszkania, tylko szukaliśmy najemcy. Ale też jestem za olx, gratka, czy otodom. To chyba najpopularniejsze, więc łatwiej będzie kogoś znaleźć. Ale jednak znaleźć najemcę (czy kupca) nie jest tak łatwo. A jeszcze trudniej znaleźć kogoś porządnego (w moim przypadku kogoś, kto mieszkania nie zniszczy). Dlatego ja już dwa razy korzystałam z usług firmy delareco, która znalazła dla nas najemców. To najszybsza opcja. My przez 2 miesiące nie byliśmy w stanie wynająć mieszkań: ktoś był zainteresowany, ale nie pojawiał się na oględzinach, albo był, chciał wynająć, ale potem kontakt się urwał i w końcu umowy nie podpisał...Kompletna strata czasu. A potem właśnie wujek polecił mi tę firmę, bo z ich pomocą sprzedał mieszkanie w krótkim czasie. No i faktycznie. Szybko znaleźli najemców i to płacących regularnie czynsz.

Verbena
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 25 wrz 2017, 9:07
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: Verbena » 24 sty 2018, 12:03

Najlepiej poszuka w internecie ofert podobnych do tej, jaką sami chcemy złożyć i na tych samych portalach zamieścić swoją. Zgadzam się, że do najpopularniejszych należą olx, otodom i gratka.

timenotx
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2018, 10:11
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: timenotx » 26 lut 2018, 10:23

Są różne portale, ale jeżeli zależy Ci na czasie to ja polecam skorzystanie z biura nieruchomości. Ja w Krakowie sprzedawałem mieszkanie i pomagało mi w tym biuro nieruchomości ABC dom - wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: jacekmogliwia » 26 lut 2018, 13:58

A tak z ciekawości gdzie sprzedajesz mieszkanie?;) Chyba najszybciej można się go pozbyć w sieci, w tym wpisie znalazłam kilka porad na ten temat https://abcporady.pl/ogloszenia-nieruchomosci-z-rynku-wtornego-gdzie-szukac-popularne-serwisy-z-nieruchomosciami/ Można też zgłosić do agencji, tylko warto wcześniej poczytać opinię, żeby być pewnym, że dobrze działają. W każdym razie od czegoś trzeba zacząć, żeby sprzedać :) Na pewno się uda:)

ewa34
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2018, 15:12
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: ewa34 » 15 mar 2018, 10:45

Możliwości jest wiele, ale najlepiej oddać to zadanie profesjonalistom. Ja skorzystałam z firmy Nowa perspektywa, są z Rzeszowa. Bardziej zależało mi na filmie z drona, bo na sprzedaż miałam nieruchomość w malowniczej miejscowości, co było dodatkowym atutem przy sprzedaży. Dodawanie ogłoszeń na portale to już pestka, jednak czasochłonna. :)

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: miki789 » 21 mar 2018, 9:12

Jeszcze mi się nie zdarzyło, aby w pmspoland.pl złego najemcę mi dobrali. Nawet pod twoją nieobecność, jako właściciela robią inspekcje regularne nieruchomości. Jak nie masz nikogo bliskiego, kto by się zajął wynajmem nieruchomości to oni ogarną.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: Agat83 » 27 mar 2018, 11:10

Może kogoś zainteresuje oferta zarzadzania nieruchomościami u www.eureka.wroclaw.pl. Firma posiada niezbędną ofertę zarówno dla deweloperów, jak i wspólnot mieszkaniowych. Firma ta dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdej wspólnoty mieszkaniowej, czy dewelopera. Polecam

Adam6699
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2018, 12:13
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: Adam6699 » 28 mar 2018, 12:15

Co prawda nie do końca związane z tematem, ale myślę, że warto poczytać ten artykuł przed sprzedażą.. Mi pomógł i zgarnąłem dodatkowe tysiące za rzeczy, o których bym nie pomyślał!
http://katrina-laubega.pl/sprzedaz-domu ... obry-zysk/

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: budowa876 » 18 maja 2018, 14:13

Ja chciałbym sprzedać mieszkanie, ale niestety mam z tym małe problemy i nie wiem, co robić. Myślicie, że radcy prawni z kancelarii bemwspolnicy.pl/ będę w stanie mi pomóc. Może ktoś z Was korzystał już kiedyś z ich usług? Jestem troszkę zaniepokojony, ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się rozwiąże.

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: asiax84 » 23 maja 2018, 19:50

Jak chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swój dom, lub mieszkanie, to ja wzięłabym pod uwagę uwagę firmę https://delareco.com oni wszystkim się zajmą w szybkim tempie.

pawelmazur
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 21 mar 2018, 12:27
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: pawelmazur » 05 cze 2018, 12:28

Ja polecam wystawić ogłoszenie gdzieś tutaj i na pewno się sprzeda. Poza tym lepiej sprzedawać samemu niż razem z biurem nieruchomości, bo po co? Samemu też można sprzedać mieszkanie czy dom bez problemu.

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: polly28 » 07 cze 2018, 11:16

Najlepiej nawiązać współpracę z fachowym biurem nieruchomości. Mi udało się sprzedać dom dzięki współpracy z biurem Ciechocinek-Nieruchomosci. Gdybym miał to wszystko organizować na własną rękę to z pewnością proces sprzedaży trwałby znacznie dłużej!

Natan21
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2016, 10:34
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: Natan21 » 19 cze 2018, 9:34

Ja jakiś czas temu wstawiłem ogłoszenie na portalu http://prywatnaoferta.pl/ Trafiło ono do wielu odbiorców. Idealny pomysł by szybko i łatwo sprzedać mieszkanie.

tygaluki
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2018, 11:21
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: tygaluki » 19 cze 2018, 11:23

Niedawno wystartował nowy portal ogłoszeniowy: Osiedle.info.pl z nietypowymi nieruchomościami.
Mało tam jeszcze ogłoszeń ale to pewnie szansa na dużą ilość wyświetleń, szczególnie jak się wieść rozniesie o konkurencji dla OLX 'a.

Pozdrawiam

Marian_55
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Re: Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania?

autor: Marian_55 » 19 cze 2018, 12:29

Ogłoszenie najlepiej jest wystawić na jakieś darmowe portale ogłoszeniowe typu: gratka, OLX i inne. Musisz jedynie pamiętać, żeby ogłoszenie przyciągało potencjalnych kupców muszą być zrobione dobrze zdjęcia w wysokiej jakości, opis mieszkania powinien być obszerny (zawierać najważniejsze informacje - metraż, dostęp do komunikacji miejskiej, miejsce parkingowe itd).
Jeżeli nie masz czasu żeby się tym zajmować to najlepiej wynająć dobre biuro nieruchomości. Agencja nieruchomości wykona za Ciebie wszystkie formalności od wystawiania ogłoszeń na portalach po sprzedaż mieszkania. Tutaj możesz sprawdzić ofertę jednego z biur nieruchomości: https://www.abanieruchomosci.pl/e1/mieszkania-na-sprzedaz.html


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów