inteligentne akcesoria warto??

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

bjankowski651
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2017, 8:04
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: bjankowski651 » 23 wrz 2017, 8:08

Podzielę się swoim "małym" doświadczeniem odnośnie inteligentnego domu. Zakupiłem niedawno produkty pewnej firmy i szczerze przyznam, że póki co jestem z nich naprawdę bardzo zadowolony! Wspólnie z żoną zdecydowaliśmy się wyposażyć nasze mieszkanie w zestaw "Security Kit". Dzięki niemu cała nasza rodzina czuje się w naszym nowym domu bezpieczniej, a na tym najbardziej nam zależało.

Kamery24
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2017, 10:22
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: Kamery24 » 23 wrz 2017, 10:30

Moim zdaniem jak najbardziej warto, ponieważ dzięki takim inteligentnym akcesoriom do domu, nasze codzienne życie również stanie się zdecydowanie łatwiejsze.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: fiftusiek » 24 gru 2017, 22:19

Jeśli nas stać to wydaje mi się że powinniśmy sobie ułatwiać życie np w taki sposób jak zakup inteligentnych urządzeń. Też mam w domu kilka ze https://smarthome24.pl/ i polecam

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: Pasko33 » 27 gru 2017, 12:00

fiftusiek pisze:Jeśli nas stać to wydaje mi się że powinniśmy sobie ułatwiać życie np w taki sposób jak zakup inteligentnych urządzeń. Też mam w domu kilka ze https://smarthome24.pl/ i polecam


Kupowałem z tego sklepu ostatnio detektor wilgotności powietrza. Powiem szczerze, że sprzęcik mnie pozytywnie zaskoczył bo się bardzo przydaje, a początkowo traktowałem to jako kolejny wymysł żony :D

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: klaussspol » 08 sty 2018, 9:50

Moim zdaniem warto i to bardzo inwestować w takie rozwiązania. Zresztą sami poczytajcie sobie tutaj http://apasmart.pl/ ile korzyści mogą one dać. Ja jestem bardzo zaskoczony, ponieważ wcześniej o tym nie wiedziałem!

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: bobik5 » 26 mar 2018, 16:58

Także jestem zdania, że jeżeli już mamy się decydować na nowoczesne akcesoria, to lepiej odrazu zainwestować w nowoczesny system. Słyszałem,że wiele osób poleca ten od Zamel - Exta Free. Pod kontrolą mamy tak naprawdę cały dom, co znacznie ułatwia funkcjonowanie.

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: Masertiger » 25 paź 2019, 11:09

Ja z aplikacji inteligentnych korzystam z emodul TECH Sterowniki. Pozwala to na stały nadzór nad ogrzewaniem w każdym miejscu i czasie. Mogę dowolnie edytować temperaturę w pomieszczeniach, a także otrzymywać alarmy w razie awarii instalacji.

Cudek17
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:20
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: Cudek17 » 28 lut 2020, 10:53

Sporo sprzętu w branży IT masz dostępnego w sklepie virtualeye więc myślę, że do tej ich oferty będzie warto zajrzeć i szukać tam dla siebie dobrych propozycji. Sprzętu jest sporo i jest w dobrych cenach więc można faktycznie dla siebie coś wybrać.

camio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 07 mar 2020, 17:26
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: camio » 07 kwie 2020, 18:26

Wydaje mi się, że jeśli decydujemy się na dom, w dodatku inteligentny, energooszczędny i ogólnie nowy dom, to system smart powinien być podstawą, bez względu na styl, jaki preferujemy. My na przykład wzięliśmy rezydencję ze strony [MGProjekt] i od razu postanowiliśmy zamontować wszelkie udogodnienia, przez co w takich czasach jak pandemia w ogóle nie chce się wychodzić z domu :)

RomanPaweł52
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:15
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: RomanPaweł52 » 19 kwie 2020, 16:17

Ja ze swojej strony mogę polecić sprawdzoną firmę na PW, która oferuję takie usługi jak serwis instalacji elektrycznej, systemy bezpieczeństwa i ppoż, wykonywanie instalacji i pomiarów czy montowanie klimatyzacji i wentylacji mechanicznej. Polecam zapoznać się z ich stroną i wybrać opcję najlepszą dla siebie.

boleslawis
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 23 sty 2016, 0:46
Lokalizacja: Warszawa
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: boleslawis » 16 cze 2020, 11:39

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy, która oferuję sprzedaż akcesoriów i części zamiennych do ogrzewania.

Piotr05
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2020, 9:31
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: Piotr05 » 17 cze 2020, 9:38

Ze swojej strony inteligentne rozwiązania mogę polecić. To bardzo pomaga w codziennych pracach domowych. Mam tego bardzo dużo w domu. Na szczęście posiadam też panele fotowoltaiczne, bo pobór prądu jest naprawdę spory.

Marcin.28
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 11 maja 2018, 14:32
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: Marcin.28 » 02 lip 2020, 18:26

Dziś w budownictwie stosuje się coraz więcej inteligentnych rozwiązań. Np. przywykliśmy już do systemów alarmowych zintegrowanych ze stolarką okienną i drzwiową. W drzwiach coraz częściej stosuje się bezkluczowe systemy kontroli dostępu, np. za pomocą linii papilarnych czy smartfona. A w budynkach z dużymi przeszkleniami stosuje się systemy inteligentnych przesłon zewnętrznych, które same dostosowują swoje położenie do kąta padania promieni słonecznych. Takie inteligentne systemy okienne i drzwiowe można znaleźć w ofercie firm CB Aluminium z Krakowa i Alu-Plus z Gdańska, które produkują nowoczesną stolarkę aluminiową do inteligentnych budynków na bazie sprawdzonych systemów Schuco.

budowiktor
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 11:37
Re: inteligentne akcesoria warto??

autor: budowiktor » 15 lip 2020, 8:15

Mi się bardzo podobają różne inteligentne rozwiązania, potrafią życie ułatwić i zrobić wrażenie. Sam niedawno stawiałem dom, więc nie wiem jeszcze jak będzie z wytrzymałością różnych urządzeń, ale czas pokaże:)


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów