Automatyka budynkowa

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Czy zastosowalbym bezprzewodowy system?

Tak, jesli bylby konkurencyjny cenowo i technicznie
3
50%
Tak, tylko znane systemy na rynku
2
33%
Nie, zadnych bezprzewodowych systemow
1
17%
 
Liczba głosów: 6

MadArtSoft
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 mar 2009, 12:58
Kontaktowanie:
Automatyka budynkowa

autor: MadArtSoft » 26 sty 2010, 13:27

Witam,

Chcialbym zadac nastepujace pytanie. Czy zastosowalibyscie bezprzewodowe sterowanie urzadzeniami w domu?

Chcialbym wprowadzic nowy produkt do sterowania urzadzeniami w domu. Moj projekt pracuje na czestotliwosci 2,4Ghz. Zasieg ponad 150m. W pelni otwarty standard ktory pozwala na dostosowanie czujnikow, wlacznikow jak sie podoba (W innych standardach brak jest takiej mozliwosci). No i cena. Proponowany system jest ok. 1/3 tanszy niz system XComfort. Dwukierunkowa transmisja danych, integracja z GSM, Internet.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Automatyka budynkowa

autor: boddekk » 09 gru 2017, 11:20

Budując dom według mnie warto pomyśleć o jakiś inteligentnych rozwiązaniach opisanych chociażby tutaj http://apasmart.pl/ . można dzięki temu stworzyć na prawdę bezpieczną i bardzo funkcjonalną przestrzeń.

klimes
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2014, 23:11
Lokalizacja: Polska
Re: Automatyka budynkowa

autor: klimes » 18 gru 2017, 23:59

Szanowni Państwo,

wiem, że może się powtarzam, ale mam nadzieję, że zostanę dostrzeżony dzięki temu. Patrząc na Państwa post chciałbym zapytać, czy nie szukają Państwo może kogoś do pomocy w firmie, kto mógłby merytorycznie pomóc z systemami? Jestem samoukiem a potem skończyłem szkołę policealną i obecnie będę odbierał dyplom technika informatyki po takim kierunku: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/technik-informatyk - czy mogli by Państwo rozważyć spotkanie ze mną i zobaczenie, że doskonale sprawdziłbym się w tym temacie? Prywatnie interesuję się automatyką budynkową, więc moja wiedza w tym temacie jest dość szeroka!

Kasperek90
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 19 gru 2017, 10:23
Re: Automatyka budynkowa

autor: Kasperek90 » 19 gru 2017, 10:34

Jak dla mnie super pomysł z tym bezprzewodowym sterowaniem. Zastanawiam się tylko, czy to faktycznie funkcjonuje bez zarzutów, czy sama technologia jest jeszcze w fazie testów...

mirondbs
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:17
Kontaktowanie:
Re: Automatyka budynkowa

autor: mirondbs » 28 gru 2017, 11:16

Hej. 4 lata temu razem z żoną budowaliśmy się pod Warszawą i skorzystaliśmy z usług firmy, która zamontowała nam m.in. automatyczną bramę garażową. Pracownicy tej firmy polecili nam sklep http://www.anlap.pl, w którym dokonaliśmy zakupu niezbędnych sterowników i elektroniki. Cenowo wychodzi naprawdę nieźle, a obsługa doradziła nam przy wyborze odpowiednich produktów, bo prawie kupiliśmy inne, niż te, które były nam potrzebne. Polecam!


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów