Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

darex-kuchnie
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2014, 10:37
Lokalizacja: Szczecin
Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: darex-kuchnie » 27 lut 2014, 8:35

Jesteśmy producentem mebli kuchennych na zamówienie ze Szczecina. Oferujemy kompleksową zabudowę kuchni tj. Wykonanie pomiaru, projektu, produkcję, transport oraz montaż. Dostarczamy i podłączamy również urządzenia AGD.

Oferujemy usługę transportu i montażu na terenie województwa zachodniopomorskiego ale istnieje możliwość zamówienia kuchni z dowolnego miejsca w kraju i odbioru jej własnym transportem.

Nie sprzedajemy "gotowców", nasze kuchnie są w 100% dopasowane do zamawiającego. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji mebli na wymiar i tysiące zrealizowanych zamówień. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni z całej Polski, ale także z Niemiec i Skandynawii.

Cechuje nas bezwzględna terminowość - w dniu podpisania umowy określamy dokładny dzień oraz godzinę montażu i nigdy jej nie przekraczamy (chyba, że na wyraźną prośbę klienta).

Zapraszamy na naszą stronę internetową - darex-kuchnie.pl gdzie można zobaczyć więcej naszych realizacji, obejrzeć galerię materiałów i nowoczesnych rozwiązań w kuchni oraz skorzystać z formularza bezpłatnej wyceny.

Serdecznie zapraszamy!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Producent Mebli Kuchennych

ewelina546
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 24 mar 2014, 11:39
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: ewelina546 » 08 cze 2016, 10:16

W Szczecinie bardzo dobrą opinią cieszy się firma http://www.estaco.pl/ . Na ich stronie znajdziesz przykładowe projekty mebli. Możesz też przyjść z własnym . Podejmują się wykonania nawet tych najtrudniejszych pomysłów.

Agratha2452
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2016, 17:07
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: Agratha2452 » 20 lip 2016, 17:34

Witam, czasem niektórzy ludzie zanim coś zakupią bądź zamówią, jako klient chcą mieć pewność, że dobra, w które się zaopatrzą. Będą wykonane z precyzją oraz z materiałów najwyższej, jakości dla innych z kolei liczą się jak najniższe koszty albo połączenie tego wszystkiego w całość. U mnie w rodzinie padła bardzo trudna kwestia wyboru prezentu dla prababci, wszyscy musieliśmy wymyślić coś niekonwencjonalnego i nie codziennego. Narodził się pomysł na wykonanie szafy zamówienie, która będzie wykonana na wzór w stosunku do tej, którą Prababcia miała w swoim rodzinnym domu. Musieliśmy zmieścić się w kosztach i zaprojektować tradycyjną szafę, udało nam się dzięki współpracy z firmą Skierlak Meble Na Wymiar: http://www.skierlak.pl/oferta-mebli-na-wymiar.html Każdy dodał swoją część od siebie i stworzyliśmy w porozumieniu z architektem ciekawy i unikalny projekt. Koszty zmieściły się w kwocie do 2 tysięcy, szafa wygląda ciekawie w połączeniu z tradycyjnym stylem z dawnych lat. Wszystko przebiegło sprawnie po otrzymaniu wpłaty od nad, przyjechali i odbył się montaż. Nie każda firma ma na celu oszustwo, trzeba tylko sprawdzić referencje. :D

mirons24
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2016, 17:34
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: mirons24 » 20 lip 2016, 17:50

ta fioletowo biała kuchnia na górnym zdjęciu mnie kompletnie oczarowała. my robimy remont, właściwie to chcielibyśmy całą przebudowę i zburzyć dwie ściany ale do tego potrzeba chyba projektu budowlanego i nie wiemy co teraz zrobić także wstrzymujemy prace, ale na pewno przed końcem wakacji coś pasuje ruszyć, naprawdę marzy mi się fajna, nowa kuchnia tego typu!Czy uważacie, że meble na wysoki połysk są naprawdę tak ciężkie jeśli chodzi o utrzymanie czystości?

sergii
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 09 wrz 2015, 23:38
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: sergii » 15 mar 2017, 22:59

Zabudowę w kuchni robił mi stolarz Stolarmax. Myślę, że firma godna polecenia, meble są solidne i masywne, zamówienie wykonane na czas. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zostawiam namiary gdybyście się decydowali http://www.stolarmax.pl/

Awatar użytkownika
Diana_S
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 gru 2014, 18:04
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: Diana_S » 16 maja 2017, 20:21

Porządne kuchnie na wymiar wykonuje firma Verlani. Jeśli wahacie się co do kuchni gotowych czy na wymiar to zdecydowanie lepiej jest wybrać meble zrobione na wymiar, taka kuchnia będzie służyć latami.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: fiftusiek » 30 cze 2017, 18:39

Ja w Szczecinie zamawiałam meble kuchenne na wymiar u Pana Grzegorza nazwa firmy jeżeli się nie mylę to Wls-meble. Także już chwilę użytkuję te meble więc mogę powiedzieć że co do jakości nie mam zastrzeżeń oceniam na 5 gwiazdek

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: robertrys » 03 lip 2017, 7:08

fiftusiek pisze:Ja w Szczecinie zamawiałam meble kuchenne na wymiar u Pana Grzegorza nazwa firmy jeżeli się nie mylę to Wls-meble. Także już chwilę użytkuję te meble więc mogę powiedzieć że co do jakości nie mam zastrzeżeń oceniam na 5 gwiazdek

Dokładnie Wsl-meble, ja również zamawiałem z żoną z tej firmy kuchnię w stylu nowoczesnym (żona się uparła) i służy nam już ponad rok jak za taką cenę to jakość fantastyczna

janek437
Aktywny
Aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 09 mar 2014, 7:01
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: janek437 » 29 wrz 2017, 18:25

Sprawdźcie sobie Estaco, firma jest godna polecenia. Wykonują różnego rodzaju meble, nawet nietypowe wyposażenie, także jak marzy Wam się na przykład oryginalna komoda czy szafa, to warto się do nich zgłosić.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: Agat83 » 20 gru 2017, 12:41

Meble wiodących marek możecie też kupić u 33meble.pl. Firma ze Szczecina ma dużo do zaoferowania jeśli chodzi o meble, więc jeśli ktoś jeszcze nie znalazł odpowiednich to zachęcam do zapoznania się właśnie z ich ofertą. ;)

Widelecscz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2019, 13:48
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: Widelecscz » 10 sty 2019, 13:59

Ja mogę napisać kogo nie polecam. Firma DEKA DEKOR, to jedno wielkie nieporozumienie. 2 miesiące opóźnienia w montażu paru mebli. "Szefowa", z którą podpisuje się umowę jest chyba tylko od podpisywania i pseudo projektowania. Firma, która montażystów wysyła 3-krotnie do złożenia paru szafek bo ciągle coś nie tak. Nigdy więcej i jeśli nie chcesz tracić nerwów to sobie daruj

piolt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 11 lut 2019, 21:30
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: piolt » 03 lip 2020, 21:23

Od siebie polecam W-Mebel by Skurka. Nam z żoną zależało na solidnych meblach, chcieliśmy nie tylko do kuchni zamówić ale również do przedpokoju. Znajomy polecił ten zakład stolarski. Długo się nie zastanawialiśmy jak pokazali dotychczasowe realizacje. Ta firma stawia na jakość i dokładność a jak wybiera materiały to tylko te z najwyższej półki. I to widać w meblach.

Mareczek21
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 12 cze 2012, 9:02
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: Mareczek21 » 30 lip 2020, 1:12

piolt pisze:Od siebie polecam W-Mebel by Skurka. Nam z żoną zależało na solidnych meblach, chcieliśmy nie tylko do kuchni zamówić ale również do przedpokoju. Znajomy polecił ten zakład stolarski. Długo się nie zastanawialiśmy jak pokazali dotychczasowe realizacje. Ta firma stawia na jakość i dokładność a jak wybiera materiały to tylko te z najwyższej półki. I to widać w meblach.


U mnie w domu też jest kuchnia tworzona przez nich i nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobra współpraca z firmą, wszystko terminowo. A meble są piękne. Żona jest zachwycona nimi.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Meble Kuchenne na Wymiar Szczecin

autor: Szydlak » 11 sie 2020, 10:54

Ja mogę polecić propozycje przygotowywane przez Studio Wiking. To bardzo dobra, doświadczona firma, która robi meble w Szczecinie już 30 lat i faktycznie widać, że robią to bardzo dobrze więc te meble na pewno będą jakościowo na poziomie. Warto także po nie sięgnąć bo od strony estetyczniej na pewno zaproponują dla Ciebie dobre rozwiązania.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 102 gości

Gotowe projekty domów