Bezpieczne meble dla dzieci

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ginewra
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: Bezpieczne meble dla dzieci

autor: ginewra » 04 lut 2016, 8:06

No właśnie zastanawiam się czy taka kołyska dla dzieci jak tu- http://www.smykoland.pl/producent-klups,dCg-zw.html będzie bezpiecznym rozwiązaniem? Czy któraś z Was posiada jakieś złe wspomnienia co do kołysek?

joannam82
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 17 kwie 2013, 15:19
Re: Bezpieczne meble dla dzieci

autor: joannam82 » 29 sie 2016, 10:07

Ciekawy artykuł z przykładowymi mebelkami jest tutaj

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Bezpieczne meble dla dzieci

autor: PlantPur » 17 gru 2017, 16:14

Niezwykle ważne jest, żeby meble dla dzieci były dla nich bezpieczne. Ważne jest również to jaki materacyk do łóżczka dla dziecka wybierzemy. Materac również może być bezpieczny i stworzony z myślą o najmłodszych, jak ekologiczne materace PlantPur Baby, które są wyprodukowane z dodatkiem do 50% oleji roślinnych, nie wydzielają toksycznych substancji i nieprzyjemnego zapachu pianki.

Awatar użytkownika
tulipanek6
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:04
Re: Bezpieczne meble dla dzieci

autor: tulipanek6 » 05 lut 2018, 22:36

Zgadzam się, że dobry materac to podstawa w dziecięcym łóżku.
Ale jeśli chodzi o meble to też jest wiele aspektów, o których nie zawsze się myśli. Wszystkie szafy i szafeczki muszą mieć mocowania do ściany (wspinaczy wysokoszafkowych nie brakuje), muszą mieć bezpieczne kanty, ale co bardzo ważne - muszą być pomalowane bezpieczną farbą dla dzieci. Widziałam takie meble na https://babydeco.eu/pl/c/Meble-dla-dzieci/13, z certyfikatem na farby. Siostry syn namiętnie obgryzał szczebelki od łóżka, zjadając przy tym farbę. Strach pomyśleć, co by było gdyby była to zwykła farba.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Bezpieczne meble dla dzieci

autor: vauseman » 08 lut 2018, 9:12

ATB ma dobre meble dla dzieci.

katarzyna.mlynska4
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:39
Re: Bezpieczne meble dla dzieci

autor: katarzyna.mlynska4 » 26 cze 2018, 11:04

Ja polecam meble drewniane MoonWood. Zakupiłam u nich stolik oraz taboret dla mojej córeczki. Są to meble zarówno praktyczne, jak i bezpieczne. Nie zawierają niebezpiecznych toksyn, co było dla mnie bardzo ważne. Ich produkty znajdziecie na stronie www.moonwood.me.

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Bezpieczne meble dla dzieci

autor: Nawrot00 » 27 maja 2019, 13:51

Urządzając pokój dla dziecka warto także wziąć pod uwagę, że niektóre style wystroju wnętrz mogą być bezpieczniejsze dla alergików, czy też dzieci, więcej o tym można dowiedzieć się na stronie: scandicsofa.pl/pl/n/Style-wystroju-wnetrz-przyjazne-dla-alergikow/72.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów