kwiaty w salonie

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
kwiaty w salonie

autor: Arowana14 » 16 sie 2012, 13:51

Co myślicie o sztucznych kwiatach w salonie?
BOB-BUDOWNICZY

KryspinMalec
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2012, 15:28
Re: kwiaty w salonie

autor: KryspinMalec » 17 sie 2012, 11:41

Sztuczne kwiaty też mogą być piękne :) Ja często wyjeżdżam, więc takowe bardzo sprawdzają się w moim domu :) A kupuję je zazwyczaj tutaj: http://www.sklep.hydroponika.pl/Rosliny ... _sztuczne/ Dość dużą wagę przykładam do tego, by w moim domu wszystko się ładnie komponowało ze sobą, a tam mogę dostać naprawdę przeróżne i co ważne bardzo ładne sztuczne kwiatki.

CiekaweLampy
Re: kwiaty w salonie

autor: CiekaweLampy » 21 sie 2012, 11:34

Jeśli możesz to powiedz o które kwiaty dokładnie Ci chodzi,wstaw link. Jak dla mnie to nic innego jak tylko kwestia naszego gustu oraz stylu w jakim chcemy mieć urządzone mieszkanie.

jolkajolantakram
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 sie 2012, 9:16
Re: kwiaty w salonie

autor: jolkajolantakram » 22 sie 2012, 9:38

jak dla mnie to zły pomysł. lepsze prawdziwe , nic tego nie zatsapi, jak czesto wyjezdzasz to moze storczyki? raz na dwa tygodnie kąpiel wodna i masz spokój ;)

ZamknieteDrzwi
lubie spamować
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2012, 9:10
Re: kwiaty w salonie

autor: ZamknieteDrzwi » 30 sie 2012, 9:11

Ja też uważam,że lepsze będą prawdziwe kwiaty,najlepiej oczywiście doniczkowe. To kwestia gustu,ale jakoś tak przyzwyczajeni jesteśmy do żywych roślin.

gabi0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 20 mar 2014, 21:50
Re: kwiaty w salonie

autor: gabi0 » 14 gru 2017, 12:03

Zauwazyłam, ze bardzo fajnym elementem dekoracji są kwiaty. Pasują one do wielu pomieszczeń, nawet na taras. Sprawia to, ze otoczenie jest duzo przyjźniejsze.U mnie dobrym rozwiązaniem okazały sie sztuczne kwiaty, sporo znalazłam na sztuczne-rosliny.pl . Otoczenie dzięki temu jest przyjemniejsze.

Kulimar
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2017, 11:51
Re: kwiaty w salonie

autor: Kulimar » 14 gru 2017, 12:26

Źle dobrane mogą zalatywać tandetą, a tego w przypadku tak ważnego pomieszczenia jak salon należy unikać. Wszystko zależy od tego jakie dokładnie mają to być kwiaty.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: kwiaty w salonie

autor: Arinue » 08 kwie 2018, 20:26

Mam coś lepszego niż kwiaty - ściana w zielone rośliny, co lepsze - sztuczne, ale wyglądające na żywe. Wejdź sobie na stronkę green-designers - oni robią takie gadżety, wygląda to obłędnie., Polecam, samam mam!

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: kwiaty w salonie

autor: monikabert90 » 30 kwie 2018, 13:10

Moim zdaniem nie ma nic złego w sztucznych kwiatach :) Ja na przykład bardzo lubię mieć kwiaty w wazonie, a zimą trudno o świeże kwiaty. Więc ratuję się sztucznymi. Zamawiam jej zazwyczaj na Happenings.pl - ta hurtownia florystyczna oferuje również różne rzeczy do dekoracji, które też chętnie kupuję, aby przyozdobić swoje bukiety :) Więc jeśli szukalibyście sztucznych kwiatów i czegoś do ich ozdobienia, to polecam :)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów