Czarny nalot na scianach

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Janusz74
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2017, 11:08
Czarny nalot na scianach

autor: Janusz74 » 12 gru 2017, 11:16

Potrzebuje pomocy, zanim mi sie dziecko zatruje. mieszkamy w 15letnim budynku 10rodzinnym (wspolnota mieszkaniowa) ogrzewanym przez piec gazowy.
Od czasu wlaczenia pieca (tak przynajmniej mi sie wydaje), w calym dwupoziomowym mieszkaniu, ktory jest szczytowy na ostatnim drugim pietrze, zaczal sie pojawiac czarny osad. Wyglada to tak jakbym palil w piecu w domu, po wypraniu firanek juz po trzech dniach nadaja sie one do prania, po wstaniu rano odpluwam czarna slina, moj bialy kot, zaczyna wygladac jak brudny. To wszystko w ciagu paru dni.
Wezwalem kominiarzy przez administracje, stwierdzili ze tak, widza co sie dzieje, natomiast z ich strony jest ciag I uwazaja, ze instalacja kominowo -wentylacyjna jest ok, I to nie ich problem. Administrcaja pytala, czy pale papierosy w domu, czego nie robie, ale mam wrazenie, ze nie wierza mi I bagatelizuja sprawe...
Nalot wydaje mi sie wiekszy nad grzejnikami. Prosze pomozcie, jaka to moze byc przyczyna, albo jakiego eksperta mam wezwac, kto moze mi pomoc, albo ocenic co sie dzieje. Mieszkam w trojmiescie.

Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów