Łódzkie, wynajem wózków widłowych

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Łódzkie, wynajem wózków widłowych

autor: Kacper Biały » 25 paź 2016, 12:10

Ktoś może podpowiedzieć, gdzie się udać? Mam do serwisowania 2 wózki, chciałbym też wynająć długoterminowo wózki do prac magazynowych.

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Łódzkie, wynajem wózków widłowych

autor: valdeko » 13 gru 2016, 23:33

Kacper Biały pisze:Ktoś może podpowiedzieć, gdzie się udać? Mam do serwisowania 2 wózki, chciałbym też wynająć długoterminowo wózki do prac magazynowych.


Zajrzyj sobie na stronę Bilift, są w Falentach Nowych, ale działają na terenie całego Mazowsza. Powiem z doświadczenia, że warto się zainteresować wynajmem długoterminowym, po prostu bardziej się opłaci niż zakup, takie jest mojej zdanie. Firma jeszcze elastyczna – można się dogadać i doradzą co trzeba, jest więc bez kłopotu znajdziesz to, co jest potrzebne.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Łódzkie, wynajem wózków widłowych

autor: arek_ch » 05 wrz 2017, 13:45

Zgadzam się z poprzednikiem - Ja też miałem do czynienia z tą firmą i ze współpracy byłem bardzo zadowolony (również zdecydowałem się na wynajem długoterminowy). Dostarczyli mi wózek czołowy nowy marki CLARK do pracy na zewnątrz a do pracy wewnątrz magazynu wózki elektryczne marki ATLET.

Kortenik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 7:26
Kontaktowanie:
Re: Łódzkie, wynajem wózków widłowych

autor: Kortenik » 10 gru 2017, 18:56

Ja polecam firmę Lemarpol, moim zdaniem są niezastąpieni. Świetni fachowcy na serwisie z możliwością zakupu części zamiennych (mają swój magazyn i krótkimi terminami realizacji. Do tego bardzo dobre warunki wynajmu krótko i długoterminowego z możliwością późniejszego odkupienia o dużo niższą cenę ze wzgl. na wcześniejszy wynajem.

Albercik23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 19 lut 2017, 19:03
Re: Łódzkie, wynajem wózków widłowych

autor: Albercik23 » 12 gru 2017, 8:30

Jeśli o mnie chodzi, to mogę polecić Centrum Wózków Widłowych Blum - spoko firma, mają duży wybór jeśli chodzi o wózki widłowe zarówno w kwestii serwisu jak i wynajmu długoterminowego. Generalnie mają głównie Toyoty i Linde, ale najlepiej jak się sam z nimi skontaktujesz.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów