Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: elabarbara » 11 wrz 2017, 14:38

Obecnie jest duży wybór różnych firm co mają gotowe projekty domów. Ale to też zależy od tego jaki chcesz mieć dom. Ja też ostatnio przeglądałam różne projekty i znalazłam na https://www.domywstylu.pl/ . Bardzo mi się spodobały te do 100 m2. Akurat na niedużą działkę jaką mam. Może zajrzyj sobie na stronę i zobacz sam, może akurat coś znajdziesz dla siebie .

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: Paparoach » 15 wrz 2017, 16:54

A może taki domek :) projekt domu MADRYT
Obrazek
Wentylacja mechaniczna z gruntowym wymiennikiem ciepła. Kominek z dgp( dogrzewanie pomieszczeń). Duże przeszklenia od południa. Bardzo funkcjonalny. Duża otwarta przestrzeń strefy dziennej. Koszt realizacji około miliona zł :)Spełnia wymagania WT2021
projekty modo.pl
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

Rogers
Aktywny
Aktywny
Posty: 191
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:19
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: Rogers » 20 wrz 2017, 19:16

Też się bujamy ostatnio z projektem i nie bardzo wiemy na co się zdecydować, pewnie będziemy wybierać coś z MG Projekt bo mają obecnie fajną promocję i na gotowe projekty są promocje, swoją drogą może komuś się przyda - [MGProjekt] , a może ktoś kupił w ostatnim czasie od nich i może coś podpowiedzieć jak można uzyskać coś więcej jeszcze?

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: Paparoach » 22 wrz 2017, 10:03

Jest też taki , bardziej tradycyjny, fajna funkcja :) wyraźny podział na strefy funkcjonalne, gdzie łacznikiem i centrum jest kuchnia , Mozna z niej wyjść bezpośrednio na taras ( ułatwia życie w weekend przy grilu. Bezposrędni dostęp do jadalni połączonej z pokojem dziennym a przy tym wszystkim zachowana intymność poszczególnych pomieszczeń :)
Obrazek
dom LONDYN projektymodo.pl
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

elkomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2017, 15:49
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: elkomi » 22 wrz 2017, 12:36

Ciekawe te projekty dajecie, jak dla mnie bomba !

sier-kasia
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 lip 2017, 17:17
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: sier-kasia » 25 wrz 2017, 19:03

Na stronie domzcegły,pl masz gotowe projekty, ale jednocześnie możesz uzyskać kontakt do autora projektu, z którym możesz ponegocjować, omówić czy zmienić szczegóły. Myślę, że to najlepszy pomysł, żeby mieć swój wymarzony dom.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: malaka » 22 paź 2017, 9:02

A co myślisz o zakupie gotowego domu z rynku pierwotnego? Przecież teraz można znaleźć tyle świetnych ofert, np. takich jak ta: [link do oferty ogłoszenia wygasł]. Ja bym się nie porywała na budowę, bo jakby spojrzeć na to pod względem finansowym, to jednak zakup gotowego domu jest bardziej opłacalne.

zawirowana
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2017, 16:09
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: zawirowana » 22 paź 2017, 16:11

Poproś o projekt jakiegoś architekta :)

sdelfinszpak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:24
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: sdelfinszpak » 20 lis 2017, 11:15

Znajomy zamawiał projekt domu energooszczędnego w Profix Domy i Wnętrza. Bardzo fajna pracownia projektowa. Oglądałem projekt, jest rzeczywiście dopracowany i jeżeli tak zostanie dom zrealizowany to nie będzie drogi w utrzymaniu na pewno. Przejrzałem sobie ich stronę internetową i widzę, że mają rzeczywiście fajne pomysły, które firmy budowlane i inwestorzy wcielają w życie.

myzok
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2017, 12:21
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: myzok » 20 lis 2017, 12:23

Przecież w internecie jest wiele, wiele fajnych projektów domów wystarczy poszukać.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: budowa876 » 28 lis 2017, 19:44

Sprawdź projekty na stronie http://ecoreadyhouse.com Są całkiem inne niż wszystkie, bardziej nowoczesne, a opinie na temat tej firmy w internecie na pewno przyciągają do skorzystania z oferty. Moja siostra aktualnie zastanawia się nad dwoma projektami od nich i na któryś na pewno się zdecyduje.

Franek74
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: Franek74 » 06 gru 2017, 10:14

Mój dom zaprojektowała firma http://www.stanysurowepomorskie.pl. Jestem bardzo zadowolony. Dom jest przestronny i funkcjonalny. Pięknie się prezentuje, a koszt budowy nie był wysoki. Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Współpraca układała się bez żadnych zastrzeżeń.

tesem
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2017, 22:41
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: tesem » 07 gru 2017, 22:41

idź do architekta, zapłacisz trochę ale będziesz mieć pewność, że jest dobry

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: Agat83 » 21 gru 2017, 18:58

A może budownictwo ekologiczne? Jest coraz bardziej popularne i bardzo korzystne na nasza kieszeni i… zdrowie. :) Zobaczcie sobie ofertę remodern.eu. Podpowiadam, bo nie wszyscy jeszcze wiedza o takiej możliwości, a ta firma podobno robi to rewelacyjnie. :)

Janko78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 21 gru 2017, 22:15
Re: Szukam projektu domu...pomocy???!!!!

autor: Janko78 » 30 gru 2017, 21:48

Ja zdecydowałem się na taki www.danmardomy.pl/produkt/danmar-xv. Firma spełniła moje oczekiwania. Bardzo konkretni i godni polecenia. Współpraca z nimi na najwyższym poziomie. Wszystko terminowo i dokładnie. Cenowo również bardzo korzystnie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów