łedne wnętrze

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
macieKS
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 07 wrz 2015, 8:58
Lokalizacja: Kraków
Re: łedne wnętrze

autor: macieKS » 19 sty 2016, 15:39

Nie trafiło to w mój gust. Mam inne upodobania. Ale myśle, że wielu osobom będzie się podobać.
W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość - Budda

makiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:40
Re: łedne wnętrze

autor: makiska » 01 paź 2017, 22:25

Jak dla mnie garaż to ma być pomieszczeniem maksymalnie prostym. Musi być czysto no i koniecznie powinny w garażu się znaleźć półki, regały, pudła na narzędzia i takie podstawowe rzeczy, jak np. narzędzia.

Rowijop
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2017, 8:48
Re: łedne wnętrze

autor: Rowijop » 04 paź 2017, 8:53

Ja garaż mam poprostu poszpachlowany i pomalowany farbą tą co można myć, a jeśli chodzi o firme to mam hale namiotowe przemysłowe i bardzo sobie to chwale, mam to ocieplone od środka i nawet zimą jest praktyczne ogrzewanie też jest a wychodzi o wieele taniej niż garaż czy hala, to juz w ogóle

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: łedne wnętrze

autor: rozalia » 28 lis 2017, 7:55

Żeby mieć ładne wnętrze trzeba je najpierw ładnie urządzić, a to w sumie żadna sztuka obecnie, gdy w sieci można znaleźć wszystko

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: łedne wnętrze

autor: KamilaMeble » 06 gru 2017, 12:45

Pojęcie "ładne wnętrze" jest moim zdaniem zbyt ogólne, bo dla każdego oznacza to po prostu coś innego. Na całość na pewno składa się rodzaj podłogi oraz same meble na jakie się zdecydujemy.
meble z dostawą do domu.

adamiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 07 gru 2017, 13:13
Re: łedne wnętrze

autor: adamiak » 07 gru 2017, 13:32

Lepiej poszukać jakiegoś specjalistę od aranżacji wnętrz i poprosić jego o kilka propozycji wnętrza niż pytać ludzi na forum o propozycję. Każdemu podoba się przecież co innego.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów