Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: MichalBudowniczy » 08 sty 2016, 13:58

Mi się nie podobają grzejniki w salonie, ja preferuję zabudowę.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: Tomko43 » 16 sty 2016, 20:41

Ale przy zabudowie znacznie ograniczymy odbiór ciepła, bo większośc będzie pochłaniała i blokowała zabudowa. To czy nie lepiej tak jak pisałem wybrać niezawodny system therm x2 Plan V na prawdę super wygląda i dopasuje się do wiekszości aranżacji wnętrz :)

HaDwao
Aktywny
Aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:54
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: HaDwao » 29 sty 2016, 13:48

Podstawowa kwestia to budżet jaki posiadasz na ten cel,jeżeli go sprecyzujesz,to wtedy łatwiej będzie doradzić w kwestii wyboru grzejnika dekoracyjnego,bardziej niż na mocy grzewczej skup się na jego wyglądzie.

Operator żurawia
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwie 2016, 15:51
Kontaktowanie:
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: Operator żurawia » 16 kwie 2016, 17:30

Od roku w swoim mieszkaniu mam ogrzewanie podłogowe i nigdy nie zamieniłbym tego na najładniejszy grzejnik. Ogrzewanie podłogowe, podłogowe i jeszcze raz podłogowe. Wszystkim to polecam i będę polecał!!!

Anna04
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2017, 6:55
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: Anna04 » 28 lis 2017, 8:20

Wszystko zależy co lubisz i w jakim stylu masz urządzony dom. Jeśli jest to styl nowoczesny to w salonie świetnie będzie wyglądał grzejnik Manhattan od Instal Projekt (zaprojektowany przez p. Karolinę Rybarczyk), a w sypialni Indivi - w formie dużego lustra.

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: KamilaMeble » 06 gru 2017, 12:42

Masz moze zdjęcie takiego grzejnika? Jeżeli tak to koniecznie wstaw na forum, przyznam ze bardzo lubię właśnie grzejniki typowo dekoracyjne zarówno do domu jak i do biura :)
meble z dostawą do domu.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: smichalek » 02 sty 2019, 11:12

Patrzcie tutaj - https://tapetuj.pl/blog/aranzacja-idealnego-salonu-czy-to-mozliwe/ Kilka prostych uwag, co zmienić w salonie, aby efekt był naprawdę okazały. Pod tym względem każdy powinien dopasować wszystko pod siebie. Pomieszczenie wymaga zwrócenia uwagi na różne kwestie, a to, na co można sobie pozwolić, zależy również od budżetu.

Rzasa
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 03 sty 2019, 12:31
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: Rzasa » 03 sty 2019, 13:45

Tutaj uważam, że podstawą jest to ab grzejnik dawał jak najwięcej ciepła oraz po prostu był wydajny, od tego zacznijmy. Jeżeli będzie to przy tym grzejnik dekoracyjny to tylko dodatkowy plus, atut.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: rozalia » 15 sty 2019, 8:23

Na pewno trzeba się zastanowić przede wszystkim nad typem grzejnika, choć jego wygląd też może mieć wpływ na naszą decyzję. Można zresztą o grzejnikach poczytać: http://www.e-instalacje.pl/a/jakie-wybrac-grzejniki-10627.html, co powinno się przydać i pomóc w rozeznaniu względem tego, na co powinno się patrzeć.

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: Szpilka89 » 26 sty 2019, 18:56

Ja osobiście do salonu wybrałabym grzejnik dekoracyjny. Nie tylko będą cieszyć walorami estetycznymi, ale i wydajnością. Dlatego zdecydowanie warto na nie postawić.

KupujecoKCE
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 sty 2019, 11:24
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: KupujecoKCE » 05 lut 2019, 9:21

Polecam kupno grzejnika aluminiowego bądź stalowego.
Zostaje wówczas wybranie odpowiedniego koloru aby dopasować do ścian,
a następnie można się cieszyć wspaniałym grzejnikiem.

maciek321
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2019, 7:07
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: maciek321 » 19 lip 2019, 14:38

Polecam ciekawy artykuł, dzięki niemu udało mi się wybrać odpowiedni grzejnik, może komuś też się przyda http://www.e-instalacje.pl/tag/grzejniki-plaski

Kolbek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 14:05
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: Kolbek » 10 paź 2019, 3:53

Nie widziałam tutaj żadnej wzmianki o sklepie Mat-Dom. Nie znacie tego sklepu? Polecam zajrzeć na jego stronę i zapoznać się z ich ofertą, bo moim zdaniem wypada dobrze zarówno pod względem cenowym jak i wielkości oferty. Podrzucam link https://mat-dom.pl/
Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 2:51 przez Kolbek, łącznie zmieniany 1 raz.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: lideropinii » 14 paź 2019, 18:47

Ładnie wygląda czarny/szary grzejnik przy jasnej łazience.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

anitakról
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2010, 14:17
Re: Jaki ładny grzejnik do salonu/sypialni?

autor: anitakról » 30 kwie 2020, 1:51

Do salonu to promiennik podczerwieni w formie obrazu albo z nadrukowanym własnym zdjeciem - idealne rozwiązanie. Mam i doceniam :) wygląda wspaniale. Ja mam akurat zdjecie z Grecji z podróży poślubnej - pamiątkowe, przemiłe wspomnienia więc daje ciepło nie tylko odczuwalne ale też to w sercu :) https://www.oxyly.pl/ wrzycam żebyście sobie obejrzeli co potrafią na tych promiennikach zrobić i jak to fajnie wygląda


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów