Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gamarkon
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwie 2012, 20:59
Lokalizacja: malopolska
Kontaktowanie:
Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: gamarkon » 13 kwie 2012, 21:24

Witam.

Chciałbym zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy.

Firma Gamarkon zajmuje się produkcją mebli na wymiar.

Kontynuując najlepsze tradycje rzemieœlnicze tworzymy kuchnie solidne,funkcjonalne i pełne wdzięku, dając przy tym Klientom dużą swobodę i możliwość indywidualnej aranżacji dopasowanej do ich potrzeb. W ofercie firmy znajdują się kuchnie zarówno o klasycznym jak i nowoczesnym wzornictwie. Wszystkie nasze meble cechuje najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność i ergonomia, harmonijne połączenie piękna i walorów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo, pomiary, projekt kuchni, transport oraz montaż. Prowadzimy rownież sprzedaż sprzętu RTV, ADG, zlewozmywaków oraz armatury do zabudowy w bardzo konkurencyjnych cenach.

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie Polskich produktów Klasy Premium w segmencie mebli kuchennych, rozpoznawalnych w calej Europie.


Co wyróżnia naszą firmę od innych producentów:

Cała kuchnia powstaje w naszym zakładzie. Wszyskie elementy składowe kuchni produkujemy bezpośrednio u nas, co nieogranicza nas pod względem m.in. wymiarów. Nie stosujemy również dopłat za niestandardowe wymiary.

- Korpusy;
cała gama kolorystyczna oraz strukruralna Kronopol oraz Kronospan

- Fronty;
Lite drewno - sosna, olcha, świerk, czereśnia, dąb, jesion. Dostępne w ok. 80 kolorach bejc, następnie czterokrotnie lakierowane. Istnieje również możliwość patynowania drewna w celu jego postarzenia.
MDF foliowany - dostępne w 94 kolorach oraz 60 wzorach frezowania
MDF lakierowany - dostępny w 150 kolorach i nieograniczonej ilości form i kształtów
MDF akrylowany - dostępny w 15 kolorach, Super Gloss osiąga połysk ok. 80 Glossow i efekt odbicia światła zbliżony do tradycyjnego lustra
MDF fornirowany - dostępny w 45 kolorach i formach. Grubość naturalnej okleiny 2mm
Szklo laminowane - dostępne w ok. 60 kolorach całkowitych bądź w formie grafiki ok. 5000 gotowych projektów do wyboru
Ramki Aluminiowy - dostepne w 12 kolorach oraz 7 formach

- Blaty;
Laminaty HPL - dostępne w 115 kolorach oraz 10 strukturach, grubości od 1,5 do 12 cm, możliwość zakończenia corianem, spodnia strona pokryta laminatem przeciwprężnym
Solid Surface - CORIAN, KERROCK, STARON, HANEX, AVONITE - dowolność kształtowania - brak jakichkolwiek ograniczeń związanych z szerokością, długością, grubością, ilością czy kształtem danego elementu
nie porowatość i nie chłonność - brak porów uniemożliwia dostanie się jakichkolwiek substancji i bakterii do struktury materiału, co wyklucza możliwość rozwijania się grzybów czy bakterii. Istnieje możliwość wykonania i/lub zamontowania umywalki, komory czy zlewu z materiału identycznego jak blat. Możemy też wykonać elegancki ociekacz, idealnie komponującego się z wybranym przez Państwa blatem.
Granit - dostepny w ok. 15 kolorach, grubosc od 2 do 5cm
Szklo - uzywamy szkla SECURIT wzmocnionego za pomocą specjalnej obróbki termicznej, o dużej wytrzymałości na naprężenia mechaniczne i termiczne wyższej niż w przypadku zwykłego szkła niehartownego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa laminuje się blaty szklane przy użyciu foli PVB. Szkło stosowane na blaty to najczęściej PLANILUX, odbarwione szkło DIAMANT oraz szkło ornamentowe. Bardzo często, dla zwiększenia efektu wizualnego, wykorzystuje się kolorowe folie VANCEVA, szkła trawione kwasem czy szkła CRASH GLASS.

- Okucia;
Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz akcesoriów do zabudowy renomowanych polskich jak i zagranicznych firm. Korzystamy z pionierskich rozwiazań technologicznych takich firm jak PEKA SYSTEM AG czy JULIUS Blum GmbH.
W standardowym wyposażeniu każdej kuchni znajdują się zawiasy z systemem Bluemotion, prowadnice szuflad typu TandemBox z samodociągiem i Bluemotion, otwieranie klap poprzez system AVENTOS (Istnieje możliwość dodania elektrycznego wspomagania zarówno szuflad jak i klap w system SERVO-DRIVE), szafki podblatowe narożne z koszami MAGIC COVER, LE MANS bądź obrotnice.


- Oświetlenie;
- Do oświetlania mebli wykorzystujemy jedynie oświetlenie w technologii LED, w 6 kolorach podstawowych oraz RGB.
- Oświetlenie montowane jest w profilach aluminiowych dostępnych w w 6 kolorach i 4 formach.
- Sterowanie oświetleniem możliwe jest poprzez klasyczne włączniki, czujniki bezdotykowe jak i zdalnie sterowane.



Jeśli masz pytania badź chcesz umówić się na pomiar zadźwoń:
883-213-481 lub 604-055-975


ZAPRASZAMY ROWNIEZ NA ALLEGO

Na pomiar nasi projektanci zabierają wszystko co jest potrzebne do pełnego dogrania kuchni tj; próbniki płyt, frontów, blatów, katalogi okuć oraz oświetlenia.

Mateusz_deweloper
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2012, 20:25
Lokalizacja: krakow
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSK

autor: Mateusz_deweloper » 14 kwie 2012, 15:58

Witam.
Polecam jak najbardziej te firme!!!
Zajmuje sie sprzedaza mieszkan w Krakowie, od kilku lat wspolpracuje w temacie meblowania ich z ta wlasnie firma i jestem naprawde zadowolony.

Rzycze milej wspolpracy.

Mateusz Gajdan


SZUKASZ MIESZKANIA W KRAKOWIE I OKOLICACH. PISZ DO MNIE!!!

Przemek
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSK

autor: Przemek » 16 kwie 2012, 6:44

kolega reklamowo sie zagalopował

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSK

autor: tyga33 » 25 sty 2016, 15:52

Podoba mi się jak mi meble zrobił Naturfusion. Firma ma biuro w Krk na Rybianki, na stronie naturfusion.pl jest więcej informacji. Są rzetelni, robią poprawki tak długo aż będzie okej.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: Arinue » 24 lut 2016, 10:25

Jeśli tak jak piszesz w poście szukasz mebli stylowych i ekskluzywnych, to nie odradzam wszelkie sieciówki, tam bowiem znajdziesz tzw. masówkę, zero oryginalności. Natomiast warto poszukać wśród renomowanych marek, które zajmują sie produkcją lub/i sprzedażą mebli ręcznie robionych, stylizowanych, z dobrej jakości materiałów. Taką marką jest np. Cygal, w swojej ofercie mają stylowe meble i dekoracje, można znaleźć prawdziwe perełki i cudeńka

MagdalenaGrzegorczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 27 gru 2015, 13:54
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: MagdalenaGrzegorczyk » 26 lut 2016, 13:24

a ja zastanaiam sie właśnie nad wyborem kuchni pod wymiar, wydaje mi się, ze to jest dobra opcja, może ktos wypowie się, to posiada juz taką kuchnie ? ja zastanawiałam sie nad artcore, bo są blisko mnie, ale ogólnie che się rozeznać jak to wygląda, czy idzie się z jakimś pomysłe, czy od podstaw wszystko planuje się ?

royyywoi
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2016, 16:53
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: royyywoi » 28 lut 2016, 20:12

dobra opcja polecam :)

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: miki789 » 24 mar 2016, 11:52

Na Rybianki w Krakowie jest dobra firma projektująca meble kuchenne. Na stronie naturfusion.pl jest do nich kontakt. Robili mi niedawno pełną zabudowę z frontami z laminatu za 1700 od MB. Ładna, nowoczesna estetyka, solidne wykonanie. Na meble mam 3 lata gwarancji.

koperek7745
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 kwie 2017, 9:36
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: koperek7745 » 23 cze 2017, 9:01

Meble na wymiar do kuchni w fajnym standardzie robi stolarz z MJ&Synowie (strona zakładu -fajnemeble.net). Zamawialiśmy tutaj z mężem meble parę miesięcy temu i wszystko jest okej. Projekt i wykonanie zgodne z tym czego oczekiwaliśmy. Jasne drewno, mocne zawiasy, podobnie prowadnice też są lepszej jakości a nie chińskie, które po roku będą się nadawać do wymiany. Projekt 3D który robią rzeczywiście dużo mówi o tym jak meble ostatecznie będą wyglądać.

oremus745
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2017, 9:45
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: oremus745 » 31 sie 2017, 14:59

Nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie która mi meble robiła do salonu. Mają swój zakład koło Wadowic, na stronie fajnemeble.net jest adres i telefony. Meble trwałe, z mocnych płyt i frontów, sam stół zrobiony dokładnie tak jak sobie to wymyśliłem, dobre mocne obicia w krzesłach, siedziska się nie zapadają, a w tych sklepowych krzesłach to często z tapicerką jest duży problem.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: miki789 » 04 gru 2017, 12:37

Solidne płyty w meblach montuje stolarz z MJ i Synowie. Mogę tych ludzi polecić, sprawdzona rodzinna firma, kilka zamówień mi robili na przestrzeni ostatnich kilku lat. Raz to były meble do firmy, a ostatnio do sypialni i salonu w domu. Szeroka gama kolorów, można sobie dopasować meble pod dany wystrój wnętrz. Kompleksowa oferta, robią projekt, produkują i dostarczają. Więcej o firmie można doczytać przez ich serwis -fajnemeble.net.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: robertkrajcarz » 08 mar 2018, 9:17

Przed remontem kontaktowałem się w sprawie wykonania mebli z producentem [...] w Krakowie i już na jeden dzień po remoncie miałem meble zamontowane. Dotrzymali dość wąskiego terminu po ustaleniach. Zależało mi, aby w meblach kuchennych już były niezbędne akcesoria i też się wywiązali. Żadnych zwrotów nie robiłem.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Ekskluzywne Meble Kuchenne na wymiar producent MALOPOLSKA

autor: Agat83 » 25 lip 2018, 14:13

Zachęcam do sprawdzenia oferty na- http://www.agal.pl/. Mają naprawdę fajne meble i to w bardzo przystępnych cenach. Nowoczesne, wpasują się idealnie w niemal każdy design! :)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów