Łóżka Ikea

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ggregorr
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:36
Re: Łóżka Ikea

autor: ggregorr » 16 paź 2017, 19:30

Ostatnio kupiłem łóżko w Ikei, jestem bardzo zadowolony. Skorzystałem z usług firmy : http://www.meblezdostawa.pl/ polecam.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Łóżka Ikea

autor: MichalBudowniczy » 26 paź 2017, 11:47

Miałem jedno i połamały się deski pod materacem.

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Łóżka Ikea

autor: PlantPur » 28 paź 2017, 11:35

muniek_90 pisze:Ja kupiłem łóżko w Ikei - nie narzekam zupełnie. Jest bardzo ok. Moim zdaniem głównie trzeba zwrócićuwagę na materac, to jest najważniejsze.


Zgadzamy się, że materac jest najważniejszy, to od niego zależy komfort snu. Rama łóżka spełnia tylko funcję podtrzymującą materac i może byc ozdobą sypialni, ale to od dobrze dobranego materaca zależy jakość Twojego snu:)

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Łóżka Ikea

autor: AniaO » 27 lis 2017, 13:24

Też zgodzę się z tym, że materac jest bardzo ważnym elementem łóżka, bo tak naprawdę to głównie od niego zależy jakość snu. Ja sama kupowałam łóżko na http://www.centrummateracy.com/lozka/, bo słyszałam, że mają całkiem solidne materace i nawet jestem zadowolona. Niektóre łóżka prezentują się naprawdę nieźle, są duże i gwarantują regenerujący sen. Co do łóżek ze sklepów sieciowych, to nad ich zakupem wolałabym się dokładnie kilka razy zastanowić. ;)
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Łóżka Ikea

autor: PlantPur » 28 lis 2017, 5:40

Ma Pani rację, zdarza się, że łóżka z sieciówek nie są najlepszej jakości. Jednak rama samego łóżka nie jest tak istotna jak dokupiony do niego dobry, elastyczny stelaż, na którym położymy materac oraz oczywiście sam materac, od którego zależy nasz sen.

Kosmiczni
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2017, 12:20
Re: Łóżka Ikea

autor: Kosmiczni » 04 gru 2017, 12:34

Lozka w ikei sa w porzadku, no i mozna dobrac materac osobno. Jedyny minus to "dół" łóżka - sa to deski polaczone taka gumka, na ktorych lezy materac. Ta gumka sie dosyc szybko niszczy i potem te deski sie przesuwaja i robia sie wglebienia do ktorych ten materac wpada.

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Łóżka Ikea

autor: PlantPur » 24 lut 2018, 16:25

Kosmiczni pisze:Lozka w ikei sa w porzadku, no i mozna dobrac materac osobno. Jedyny minus to "dół" łóżka - sa to deski polaczone taka gumka, na ktorych lezy materac. Ta gumka sie dosyc szybko niszczy i potem te deski sie przesuwaja i robia sie wglebienia do ktorych ten materac wpada.

Nieodpowieni stelaż i sytuacja, gdy materac w niego wpada może zniszczyć materac. Materac z nierównościami i wgłębieniami nie będzie się nadawał do spania.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów