Biurko dla nastolatka

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Biurko dla nastolatka

autor: Redakcja » 03 sie 2015, 23:59

Przemiana w nastolatka to moment skłaniający dziecko do manifestowania swojej dorosłości na każdym kroku. Koniec... Biurko dla nastolatka >>
Redakcja

kasiulka80
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 01 sie 2015, 23:00
Biurko dla nastolatka

autor: kasiulka80 » 03 sie 2015, 23:59

Idealne biurko to takie które pasuje do całego pokoju , a najlepszym rozwiązaniem jest kupić cały zestaw od jednego producenta a wiodącym producentem w sprzedaży internetowej jest firma HappyBabies_pl a tutaj sa ich mebelki :

[link do oferty na Allegro wygasł]

Dorota Perczak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 27 sie 2015, 20:33

autor: Dorota Perczak » 08 wrz 2015, 22:38

tak zgadzam się z tym komentarzem , miałam przyjemność kupić od nich meble i jestem pewna ze będą nam służyć długie lata . :)))))
Dorota Perczak

Mareczek21
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 12 cze 2012, 9:02
Re: Biurko dla nastolatka

autor: Mareczek21 » 20 lip 2016, 9:59

Marka Minko ma bardzo dobrej jakości mebel. Zobacz tutaj http://www.decomania.pl/pl/producer/Minko/562 , aktualnie mają biurka Minko w promocji.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Biurko dla nastolatka

autor: insomnia » 21 wrz 2016, 16:11

Ja zawsze stawiam na biurka klasyczne bo to one wyglądają najlepiej. Myślę, że lepiej postawić na takie bo gdy dziecko będzie większe nadal będzie pasowało do różnych zmian w pokoju. W taki sposób zaoszczędzisz sobie zakup kolejnego.
i am who i am

daka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2017, 18:19
Biurko dla nastolatka

autor: daka » 02 gru 2017, 18:25

Są takie biurka, w których można zmieniać wysokość w komplecie z nimi są krzesełka, które też pozwalają na regulację wysokości, jak na mój gust to najlepsza opcja dla dziecka i nastolatka, jednak one ciągle rosną więc kupienie biurka dopasowanego to rozwiązanie na krótki czas.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości

Gotowe projekty domów