Jaki materac do łóżka ?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jaki materac do łóżka ?

autor: Redakcja » 09 lis 2012, 10:26

...tak się wyśpisz ? mówi stare przysłowie. To prawda ? podstawą dobrego snu jest wygodny materac. Jaki materac do łóżka ? >>
Redakcja

tafadka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2012, 10:24
Jaki materac do łóżka ?

autor: tafadka » 09 lis 2012, 10:26

ja od jakiegoś czasu śpię na futonie i muszę powiedzieć, że materac naprawdę ROBI różnicę. śpi mi się świetnie, materac jest naprawdę bardzo wygodny, układa się do kręgosłupa a do tego mnie nie uczula. polecam :) co prawda w PL można kupić futony tylko na http://slodkichsnow.com no ale jest tam całkiem spory wybór :)

Kwatermistrz08
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:44

autor: Kwatermistrz08 » 24 lis 2012, 11:51

Sprawdźcie na comfortbe.pl kupiłem tam materac (termoelastyczny) prawie 2 lata temu, do dziś sprawuje się dobrze. Wtedy kosztował korcie, a dziś cena jest bardzo przyzwoita, mają sklepy stacjonarne, więc można przetestować przed zakupem

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Jaki materac do łóżka ?

autor: PlantPur » 29 lis 2017, 22:22

Dobre rady. Materac do spania powinien być średniotwardy, z pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła ciała użytkownika dopasowuje się do jego kształtu i zapewnia idealne podparcie. Ważny jest także antyalergiczny pokrowiec i odpinany materac nawierzchniowy jak w materacach PlantPur, który można prać w pralce, a który chroni materac przed zużyciem się.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Omgili [Crawler] i 104 gości

Gotowe projekty domów