doniczki na kwiaty

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
doniczki na kwiaty

autor: kordoba » 18 wrz 2017, 19:20

Mi to bardzo się podobają donice stylizowane na starsze niż faktycznie są. Wcześniej średnio podchodziłam do takich doniczek. Ale kolezanka mi pokazała na http://desideradesign.pl/kategoria/balkon-i-ogrod że kupiła sobie u nich i takie duże ogrodowe i takie metalowe i wyglądają genialnie. Nadają fajnego charakteru jej ogrodowi. Będę chciała sobie w podobnym klimacie zrobić swój ogród. Tylko ja chyba postawie na jeden rodzaj donic.

Awatar użytkownika
Diana_S
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 gru 2014, 18:04
Re: doniczki na kwiaty

autor: Diana_S » 27 lis 2017, 20:27

tez lubię takie, wyszukuję na allegro, olx i różnych sklepach, niektóre mam naprawdę stare, 20-30-letnie.

bojanekk
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2017, 20:51
Re: doniczki na kwiaty

autor: bojanekk » 27 lis 2017, 22:27

Czasem w zwykłym ''chińczyku'' można znaleźć rózne fajne donice za niewielką kwotę

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: doniczki na kwiaty

autor: Moonchild » 05 mar 2018, 18:10

Jeśli o solidne doniczki chodzi to sprawdzi się internetowy Sklep Kwiecisty. Mają tam masę pięknych doniczek i donic, nawet takie bajery jak doniczki podświetlane, samonawadniające czy antysmogowe. Oprócz donic jest tam tez ziemia czy narzędzia ogrodnicze, są dobrze zaopatrzeni.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów