Problem z powietrzem na piecu

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Sqza
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:04
Problem z powietrzem na piecu

autor: Sqza » 25 lis 2017, 20:21

Witam
Mam taki problem.... Posiadam piec jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania , piec od nieznanego mi czasu przestał pracować i przy uruchamianiu wyskakuje błąd f28 czyli w skrócie błąd przy zapłonie , miałem jednego fachmana wymienił prestostat i d**a dalej nie odpala przy zamkniętej komorze ( dodam że jak otworze komorę i dostaje się tam powietrze to chodzi) był kominiarz sprawdzał komin , drożny ale mówił że bardzo prawdopodobne że się rozszczelnil, ale dziś jeszcze zauwazylem że po lewej stronie zdjęcia pieca mam taką rurkę jak ja wyjmę to piec normalnie Zapała przy zamkniętej komorze ale tego tak nie zostawię bo też z rury śmierdzi spalinami , powiedzcie mi co zrobić żeby to normalnie chodzilo https://zapodaj.net/484eca7268b2e.jpg.html

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 263
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Problem z powietrzem na piecu

autor: Nephalim123 » 27 lis 2017, 14:07

A jak ciśnienie? W normie? Bo może chodzi o to, że powinno być w piecu odpowiednie ciśnienei powietrza. Ja mam tak, że oprócz wody jeszcze powietrze musze dopompować.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów