Osłona okien tanim kosztem

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Laura_Pop
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:13
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: Laura_Pop » 30 cze 2016, 9:46

Plisy jak najbardziej - fajne i praktyczne rozwiązanie. Materiały mogą być dekoracyjne, odbijające światło czy zaciemniające w 100%.
Oczywiście jeśli szukamy na prawdę najtańszej przesłony to zwykłe rolety materiałowe sprawdzą się jak najbardziej.

SKalum
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 09 maja 2015, 20:12
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: SKalum » 08 lip 2016, 11:43

Ja mam w oknach rolety, ale podobają mi się żaluzje drewniane.

arko.g
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2016, 12:02
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: arko.g » 12 wrz 2016, 12:11

te plisy pewnie sami zamontujecie bez problemu. Jeszcze w ikei np można kupić roletki i je zamontować, a jak pozniej odbudujecie budżet, to zainwestować w lepsze, które chcecie mieć u siebie

Awatar użytkownika
marek82laszko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:31
Lokalizacja: Krakow
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: marek82laszko » 12 wrz 2016, 12:29

Jeśli zależy Ci na małych wydatkach to ja polecam Rol Decor. Sam kupowałem tam żaluzje z żoną.W samym sklepie są różne alternatywy. Żonie bardzo się podobały, ale mnie na widok metki zabolał portfel, więc rozumiem Ci dobrze. Na szczęście znalazłem rozwiązanie, aby moja żona była zadowolona, i byśmy nie ucierpieli na zwykłych żaluzjach. Rozwiązanie znalazłam bo wyszukiwałem w google jakieś rabaty i o dziwo znalazłem rabatybudowlane.pl. Polecam, bo mogłem spokojnie kupić żaluzje bez większych wydatków.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: Agat83 » 22 lis 2017, 16:15

Tanie znalazłam na rolety-doran.pl. A co mnie zaskoczyło, to że są również dobrej jakości, tak więc śmiało można u nich się zaopatrywać. Rolety wyglądają schludnie, wiec doradzała bym, by to właśnie na nich się skupić. :)

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: MichalBudowniczy » 26 lis 2017, 23:43

Też wydaje mi się, że plisy są dobrym rozwiązaniem.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: kosmo3 » 30 sty 2018, 23:50

Trzeba zamontować albo rolety, albo markizy. Trzeba stawiać na jakość i nie kierować się ceną, aby służyły nam przez wiele lat.

Bata
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 15 sty 2015, 17:16
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: Bata » 27 maja 2018, 20:30

hmm tanim kosztem? To moze roleta okienna bedzie dobra opcja? Najtaszne rolety to juz koszt rzedu 30-40 zlotych. W sklepie Decodesign przy zamowieniu powyzej 100 zl - jest darmowa przesylka. Zobacz sobie, jakie maja rolety wewnętrzne - moze akurat cos u nich wybierzesz. Da sie przyoszczedzic, wlasnie np na przesylce.

mochol
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: mochol » 03 cze 2018, 19:47

Można też zerknąć tutaj porolet.waw.pl/refleksole_ziip.html . Są tam bowiem dostępne refleksole. Fajnie się to sprawdza i jest praktyczne. Przyznam szczerze, że ważne są tego typu rozwiązania, aby poprawić komfort w mieszkaniu.

Ajlar
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 07 lut 2016, 15:11
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: Ajlar » 16 lip 2018, 12:46

hmm a moze zamiast rolet czy zaluzji - po prostu nakleic na okna folie okienna? Spojrzcie, jak to wyglada: http://www.morphofilms.pl/ Takie folie przeciwsłoneczne naprawde dobrze sie sprawdzaja. Nie zuzywaja sie tak jak np rolety, czy nie psuja jak zaluzje. Raz zamocowane na szybie - sa praktycznie niezniszczalne. Co o tym sadzicie?

blindirolety
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:22
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: blindirolety » 17 lip 2018, 10:46

Polecam wszystkie rolety, ale nie te z marketów! Sprawdź u nas ;) http://blindi.pl/

oleczka90
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 8:46
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: oleczka90 » 13 gru 2018, 12:36

Też uważam w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zakup rolet. Co też jest bardzo dobrą opcją. Takie rolety są praktyczne i minimalistyczne. :) Ze swojej strony mogę zaproponować żeby zapoznać się z artykułami z tej strony: https://wolakrakzal.com.pl/ Mają tam dobrej jakości rolety, na zamówienie. Duży wybór kolorystyki pozwoli Ci indywidualnie dopasować je do stylu Twoich pomieszczeń. :) Poza tym takie rolety bardzo łatwo się czyści i idealnie nadają się do ograniczenia dostępu słońca lub zapewnienia prywatności domownikom :)

Awatar użytkownika
ryska
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:39
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: ryska » 13 gru 2018, 16:00

Rolety nie są takie drogie - ale jeśli chcesz oszczędzić, to polecam wybierać takie zwyczajne, nie dzień i noc, nie zewnętrzne, tylko takie zwyczajne.

marko24
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:57
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: marko24 » 18 gru 2018, 15:07

Ja mam plisy tego typu [Karnix]. Są bardzo łatwe w montażu. Można je montować w świetle szyby albo na ramie okiennej. Jeżeli chodzi o użytkowanie jestem bardzo zadowolony. Bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie.

dominik21
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:56
Re: Osłona okien tanim kosztem

autor: dominik21 » 18 gru 2018, 16:58

mam ten sam problem co Ty. Sąsiedzi ciagle zagladaja mi przez okna ;/


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów